Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Slušný. Tak už i Akademici mají svou pětiletku, jen mají za soudruhy z CCCP trochu zpoždění:

"Normy podle akademiků představují další fázi pětiletého úsilí o podporu rozmanitosti před kamerou i za ní. Pravidla nově stanovují přesná procenta nebo počty ...."

Zdroj: https://www.idnes.cz/kultura/film-televize/oscar-nova-pravidla.A200909_091850_filmvideo_spm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ANO to je normální banda zmrdů. Když čtu ty vyjímky, tak bych blil. Nějakej nedoštudovanej zpěvák mi bude nařizovat roušku v kanclu a ve vlastním baráku, bez jakékoliv opory v zákoně, ale pan Stb premiér do karantény nemusí, bo vysoké stropy, školy ministerstva spravedlnosti jsou imunní, ale normální školy ne, když si otevřu lahváč ve vlaku, tak jsem taky v pohodě, bazénům a fotbalistům se to taky vyhne... Kurva, tohle je tak nesystémové opatření, že mi to přijde, že se zkouší, co lidi vydržej. A to měli půl roku na to, aby se rozmysleli, jak budou postupovat.

Do toho úředníci čtvrté říše nechali hlasovat tak dlouho, až protlačili zákaz olova v munici, kurva takhle mě ty zprávy dlouho nenadzvedly... 

Jdu si něco nalít... mám sto chutí si na roušku napsat nějaký příhodný nápis... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra
před 14 hodinami, Wanderer napsal:

To ANO to je normální banda zmrdů. Když čtu ty vyjímky, tak bych blil. Nějakej nedoštudovanej zpěvák mi bude nařizovat roušku v kanclu a ve vlastním baráku, bez jakékoliv opory v zákoně, ale pan Stb premiér do karantény nemusí, bo vysoké stropy, školy ministerstva spravedlnosti jsou imunní, ale normální školy ne, když si otevřu lahváč ve vlaku, tak jsem taky v pohodě, bazénům a fotbalistům se to taky vyhne... Kurva, tohle je tak nesystémové opatření, že mi to přijde, že se zkouší, co lidi vydržej. A to měli půl roku na to, aby se rozmysleli, jak budou postupovat.

Do toho úředníci čtvrté říše nechali hlasovat tak dlouho, až protlačili zákaz olova v munici, kurva takhle mě ty zprávy dlouho nenadzvedly... 

Jdu si něco nalít... mám sto chutí si na roušku napsat nějaký příhodný nápis... 

jak nedostudovanej?

5F7A5E8F-7C8C-4232-BD4C-982064163029.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 54 minutami, Micey napsal:

Tak jest, dejte s tim pokoj aspoň tady..

 Jinak abych nebyl OT, rozčiluje mě, že po zahojení zlomený ruky na tom kole furt jezdim jak posranej, což je zase víc o hubu, a furt dokola.

...alkohol zjemňuje řízení a otupuje strach.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, Wanderer napsal:

 

Do toho úředníci čtvrté říše nechali hlasovat tak dlouho, až protlačili zákaz olova v munici, kurva takhle mě ty zprávy dlouho nenadzvedly... 

 

To olovo je už finálně zakázané?

https://zbrojnice.com/2020/07/05/evropska-komise-potvrzuje-ze-okoli-100-metru-kolem-kaluze-vytvorene-po-desti-je-pro-ucely-zakazu-olova-mokradem/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No co čekat od někoho kdo se jmenuje Ariel.... To je zřejmé nezvládnutí výchovy.... Bohužel od rodičů, kteří se dítěti pomstí už při narození křestním jménem ani nic jiného nelze čekat...

Odesláno z mého F2 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S ECHA mám poslední dobou neblahé zkušenosti... Nic dobrého od nich nečekám. Mají vliv na životy nás všech, aniž to kdo ví... To tam je jak v Cimrmanovi... Debil, blbeček, debil, blbeček, jen v ECHA sedí dva blbečci vedle sebe.

 

Odesláno z mého F2 pomocí Tapatalk

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Kotlick napsal:

No co čekat od někoho kdo se jmenuje Ariel.... To je zřejmé nezvládnutí výchovy.... Bohužel od rodičů, kteří se dítěti pomstí už při narození křestním jménem ani nic jiného nelze čekat...

Odesláno z mého F2 pomocí Tapatalk
 

O jaké pomstě mluvíš? Ariel je staré hebrejské jméno, nevidím na něm nic divného. Zato o olovu by se dalo diskutovat poměrně dlouho.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...