Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Před hodinou, Kotlick napsal:

No co čekat od někoho kdo se jmenuje Ariel.... To je zřejmé nezvládnutí výchovy.... Bohužel od rodičů, kteří se dítěti pomstí už při narození křestním jménem ani nic jiného nelze čekat...

Odesláno z mého F2 pomocí Tapatalk
 

Doporučuji Ti zapojit alespoň nějaké zbytky Tvého zjevně chabého intelektu, a pokusit se vygooglit třeba jméno Ariel Šaron. Pokud snad zvládneš tak složitý úkon, jako číst, a následně porozumět psanému text, věřím, že svůj názor na (alespoň jednoho) nositele jména Ariel, změníš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V noci zacina nova sezona NFL a malem jsem se vyvratil, kdyz jsem zjistil, ze prava na 3 roky koupilo O2 a Sport 1/2 uz nebude fotbal davat. Zustala tam jen univerzitni NCAA.

Zacal jsem zjistovat co a jak a O2 sport pack neni problem objednat. Staci v chytre TV stahnout aplikaci O2 a tady je problem - apka je pouze pro Samsung, LG pry az nekdy v prubehu 2021. Nakonec jsem nahodou zjistil, ze tu aplikaci podporuje Xbox, tak jsem ji nainstaloval, zitra zaplatim poplatek a sezona je zachranena.

Nicmene je to ne uplne vhodny reseni a dotaz zni: jak sledovat O2 v televizi jinak nez pres Xbox? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[mention=755]decebal [/mention][mention=6519]Bert[/mention]

Ok chlapi měly tam být smajlíky jakože ironie. Všechny Ariely co jsem doposud potkal byly holky/ženy. Se Šaronem jsem si to nespojil, to byl ovšem jiný sekáč. Měl jsem Brunnera za Belgičana ...

 

Prostě impulsivní reakce na legislativu EU o zbraních a zejména na agenturu ECHA. Ta už mě štve asi půl roku. Její výstupy jsou přesně to co nesnáším na EU byrokracii. Aby ses dobral výsledku potřebuješ další 2 agentury, které ti nalinkují jak to budeš dělat a samy v tom mají zmatek, protože je dost věcí neaplikovatelných na konkrétní business, ale plnit musíš. Takže vytváříš papír pro papír.

 

 

 

Odesláno z mého F2 pomocí Tapatalk

 

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, antitomas napsal:

V noci zacina nova sezona NFL a malem jsem se vyvratil, kdyz jsem zjistil, ze prava na 3 roky koupilo O2 a Sport 1/2 uz nebude fotbal davat. Zustala tam jen univerzitni NCAA.

Zacal jsem zjistovat co a jak a O2 sport pack neni problem objednat. Staci v chytre TV stahnout aplikaci O2 a tady je problem - apka je pouze pro Samsung, LG pry az nekdy v prubehu 2021. Nakonec jsem nahodou zjistil, ze tu aplikaci podporuje Xbox, tak jsem ji nainstaloval, zitra zaplatim poplatek a sezona je zachranena.

Nicmene je to ne uplne vhodny reseni a dotaz zni: jak sledovat O2 v televizi jinak nez pres Xbox? 

Přes comp nebo tablet plus chromecast.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, polifka napsal:

Přišli jsme dom a zjistili, že mražák šel srať...... asi už včera. Takže rychlý rozvoz a částečné zpracování..... Začínám shánět nový, tenhle už asi nikdo neopraví.😪

Z toho mam normalnu paniku, dufam ze to nikdy nezazijem. Obsah mrazaku u mna cenovo radovo presahuje cenu mrazaku (maso na steaky), asi by som sa posral... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, Wanderer napsal:

Jojo, na můj dotaz, co bychom dělali s mrazákem v případě, že by na delší dobu nešla elektrika, mi žena suše odpověděla, že bychom měli sedmkrát po sobě domácí kachnu. 😄

Až se mi sevřel žaludek, jakou jsem na kachnu dostal chuť a asi bych ji i ten týden dal :D.

Jinak mi pokazila náladu zpráva, jak se mění a chřadne Ozzy Osbourne, kterého sužuje Parkinson....

1525688269_ozzy82020.jpg.858e7280debf933fa35ac4c01eed4544.jpg

2068358105_ozzy2.jpg.45497ddfd11ab24f43c8e5433f19f906.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 49 minutami, Berbatow napsal:

Slavie. Opravdu neporazíte PCE?

Tenhle mač bude mít čestné místo v kronice na Vinici. 🙂🙂🙂. Myslím, že celej mančaft Pardubek nemá dokupy cenu lepší kopačky ze Slávky. Ale já držím hubu. Starej Duklák

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, kuncák7 napsal:

Návrat do reality, navigace ukazuje cíl ve 4.15, pak urvu 2 hodky spánku a úřední den. Potěš koště :-((. 

Nějak nám nevyšel plán návratu. Teď odpočívadlo u Zadaru. 

Tak dojezd nakonec poupraven. Praha přesně v 6.58. Krutej návrat do reality.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...