Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 39 minutami, Waya03 napsal:


Chudák občan, je donucenej jít vyřizovat nějakou prudu na úřad a za stolem tam najde spícího Kunčáka 😄

Neboj, neusnu. 197 mailů s opravama ZPS a cca 60 s námětama na jejich změnu mi nedovolí usnout. Adrenalin se dostal do pěkných čísel. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wolové, i normálně jsem "příjemnej" ( prostě každej, kdo má řidičák má pocit, že rozumí dopravě a hlavně mi to musí sdělit ), holt ted je to o to lepší.

Naštěstí invalidy už nedělám, takže tohle sleduju zpovzdálí ( a s úšklebkem, protože po 2 letech, co to dělá kolegyně, co byla empatická až hrůza a proto sem byla přijatá, empatie dochází. Já to dělal 10 let ). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Ajaj napsal:


197 mailu? Ty sis bral dovolenou jen pres vikend?

Je to překvapivé, ale musím se zamyslet, jít do projektu a smyslplně odpovědět. Mailu co rovnou mažu - jako děkuji za odpověď a pod. rovnou mažu.

A s námětama je to o trochu horší- pracuju se znalostí místopisu, protože podklady v programu se kterým pracuju se v rámci šetření neobnovuje už cca 6 let ( takže je tam polovina značek a pod. ).

Ale jinak si nestěžuju :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 41 minutami, mAra_ napsal:

Od 15:00 mi započala karanténa...  Nakoupil jsem pět pixlí barvy, a snad natřu letos plot, což jsem už ani nedoufal, že by se mohlo podařit....

Tisíce lidí sní o karanténě tvého stylu, hlavu vzhůru a drž se 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, kuncák7 napsal:

zizkovskem podchodu směrem do Karlina

Spíš v obráceném směru, na žižkov, do karlína by ti možná z kopce v zdrhnul... (v Karlíně jsem leta bydlel, tak proto ta znalost místopisu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...