Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

No hoši. Radost mi to úplně neudělalo... Na testy jdu zítra, hygiena mi volala dnes.  Jako doufám, že to bude negativní a já natřu plot jestli mi fakt neco je a projevi se příznaky.. no nevim. Od nás z kanclu už tři lidi to mají a jeden úplně v pohodě, dva mi to líčili jako by zrovna umírali . Těžko říct, že je to výhra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, tam byli moji kolegové (jeden tři, druhý tři a půl a třetí čtyři hodiny a nedostalo se na něj)...  Já to mám nařízené do Jablonce, ale co jsem slyšel, je to dost podobné...

Až pak nějaký kokot bude říkat v telce jak to zvladame, tak tohle bych mu omlatil o hubu...

Šak ti lidi i kdyby byli zdraví nakazí se v té frontě....

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@mAra_ Hlavně bacha ať Tě nějaký všímavý kolemjdoucí neudá za porušování karantény, že ten plot natíráš i zvenku... :speak_cool:

PS: Kdyby aspoň to pojebané testování (kde doručený výsledek kvůli šílené době zpracování beztak dávno nemá význam) bylo striktně rozdělené na lidi s příznakama a bez, tohle je fakt jak voucher na Kýbl Párty :skull:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Radek124 napsal:

@mAra_ Hlavně bacha ať Tě nějaký všímavý kolemjdoucí neudá za porušování karantény, že ten plot natíráš i zvenku... :speak_cool:

PS: Kdyby aspoň to pojebané testování (kde doručený výsledek kvůli šílené době zpracování beztak dávno nemá význam) bylo striktně rozdělené na lidi s příznakama a bez, tohle je fakt jak voucher na Kýbl Párty :skull:

To je cajk 😄 já mám plot tak zhruba metr od hranice pozemku... Takže i když za plotem tak pořád na svojem.... 

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je cajk já mám plot tak zhruba metr od hranice pozemku... Takže i když za plotem tak pořád na svojem.... 
Ty voe Máro tak to je ohrožen sraz. :-) Hlavně abys byl cajk. Jinak jsem zvědav jak to bude pokračovat, když zatím je léto a do jara daleko :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...