Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Mě teda dost nasrala jakási banda v dodávce, co k bytovce přijela někoho vyzvednout, a měli u toho puštěnou "hudbu" tak nahlas, že nám to vzbudilo dítě. Přes zavřený okna. Já byl zrovna ve vaně, takže než jsem se vyklouzal ven, byli pryč, ale jak se říká, damage has been done. Bych jim tu technopárty na kolečkách nejradši taky podpálil, kreténům arogantním.

---

Guzmiči, správnej přístup, hlavně že jsi celej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, guzmic napsal:

Njn hořelo v motoru, měli jsme 3 hasičáky, tak jsem to musel vždy trochu otevřít.

Rukavice jsem vzal až na druhý pokus nooo

Ja vim ze po bitve je kazdej... asi bych ale vsem doporucil se na to haseni vykaslat. Pokud nemas v palubce balik bankovek jak Vaculik s Tofim, tak je lepsi utyct, nez tam foukat ten prasek. Popalena ruka za to nestoji. Jakmile do motoru nasypes i jeden malej praskovej, to auto uz nikdy nepojede, i kdybys to zvenku rozlestil, takze je to uplne jedno.

Do veterana hasicak jedine velkej halonovej z letadla, kterej sice udela nad autem takovou malou lokalni ozonovou diru, ale uhasi 10x vetsi ohen nez prasek a auto pak porad pujde opravit.... ale normalni daily auto.... let it burn down for insurance money... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, Liqid napsal:

teda větší hnus jsem tady už dlouho neviděl

Ja to suchy taham ze susicky normalne (a i daleko vic co varku), tak si predstav ze to nema kudy odtejkat a sprajcne se to tam. Cistim to pravidelne, ucpala to ta petistovka, kterou sem pred tydnem "nekam dal".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, Pirx napsal:

Ja vim ze po bitve je kazdej... asi bych ale vsem doporucil se na to haseni vykaslat. Pokud nemas v palubce balik bankovek jak Vaculik s Tofim, tak je lepsi utyct, nez tam foukat ten prasek. Popalena ruka za to nestoji. Jakmile do motoru nasypes i jeden malej praskovej, to auto uz nikdy nepojede, i kdybys to zvenku rozlestil, takze je to uplne jedno.

Do veterana hasicak jedine velkej halonovej z letadla, kterej sice udela nad autem takovou malou lokalni ozonovou diru, ale uhasi 10x vetsi ohen nez prasek a auto pak porad pujde opravit.... ale normalni daily auto.... let it burn down for insurance money... 

No dobře no a to jsem to měl nechat kompletně blafnout? Bylo to ve stresu, já měl jeden hasičák, borec co zastavil za mnou druhý a za pár minut doběhla obsluha čerpací stanice a donesla třetí a bylo po ohni... hasiči dojeli a to už bylo po všem.

Takto jsem za hodinu sednul do auta a kamarád mě odtáhnul před barák.

Když bych to nechal vyhořet, tak platím ještě odtahovou službu.

No nic teď už je to jedno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ekonomicky nevim, zalezi na pojisteni :) 

Spis myslim, ze hlavne za ty popaleniny to nestoji. Samozrejme pokud je potreba chranit nejakej dalsi majetek okolo, a je nejaka nadeje na uspech, treba ze nekdo dalsi prinese velkej hasicak jak v tomhle pripade, tak se to asi da zkusit. Nicmene to auto je odepsany do srotu tak jako tak, bud ho znici ohen, nebo ten prasek v motoru, takze pak je jedinej rozdil mit nebo nemit popalenou ruku a to myslim ze je zrejmy, co je lepsi :)  
Kazdopadne je jasny, ze v tu chvili ve stresu to clovek resi jak se mu zda v tu chvili nejlepsi a panove jsou frajeri ze to fakt uhasili sami bez hasicu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, JR_2010 napsal:

A proč to po té aplikaci prášku už nemůže po opravě fungovat?

Tak zjednodusene tim proste nasypes pisek do soukoli :)

Ten prasek je jemnej, dostane se vsude, z toho motoru uz ho ze vsech mist nedostanes, driv nebo pozdejc na tom neco zadres. Navic jsou to nejaky agresivni soli, ktery sice nehorej, ale pod zbytkama toho prasku v kombinaci s vlhkosti zrezne i zlato :) takze co se nezadre a je ocelovy nebo hlinikovy, tak casem proste zmizi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja vim ze po bitve je kazdej... asi bych ale vsem doporucil se na to haseni vykaslat. Pokud nemas v palubce balik bankovek jak Vaculik s Tofim, tak je lepsi utyct, nez tam foukat ten prasek. Popalena ruka za to nestoji. Jakmile do motoru nasypes i jeden malej praskovej, to auto uz nikdy nepojede, i kdybys to zvenku rozlestil, takze je to uplne jedno.
Do veterana hasicak jedine velkej halonovej z letadla, kterej sice udela nad autem takovou malou lokalni ozonovou diru, ale uhasi 10x vetsi ohen nez prasek a auto pak porad pujde opravit.... ale normalni daily auto.... let it burn down for insurance money... 
Mám malý halonový, naplní mi to ještě někde když to vypráskám nebo šlus?

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Pirx napsal:

Tak zjednodusene tim proste nasypes pisek do soukoli :)

Ten prasek je jemnej, dostane se vsude, z toho motoru uz ho ze vsech mist nedostanes, driv nebo pozdejc na tom neco zadres. Navic jsou to nejaky agresivni soli, ktery sice nehorej, ale pod zbytkama toho prasku v kombinaci s vlhkosti zrezne i zlato :) takze co se nezadre a je ocelovy nebo hlinikovy, tak casem proste zmizi.

Já vycházel z toho, že motory jsou umístěné, de facto, venku a samozřejmě se k nim dostává celá řada bordelu, včetně písku, různých chemikálií atd, a celkem to přežívají bez úhony, tak bych předpokládal, že přežijí i ten prášek, ale nejsem odborník v této oblasti, jen mě to zajímá, protože to teď řeším u našeho, úplně nového auta (zatím po opravě jezdí).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Vladar91 napsal:

Mám malý halonový, naplní mi to ještě někde když to vypráskám nebo šlus?

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 

Zalezi jestli halon nebo halotron... halon se obavam ze ne, nesmi se vyrabet, je ho konecna zasoba a cena tomu odpovida. Ale neni plnohodnotna nahrada tak se v letadlech porad pouziva.

Halotron je jinej plyn, neni tak ucinnej ale na tenhle ucel porad lepsi nez prasek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 9. 2020 v 12:37, Pirx napsal:

Zalezi jestli halon nebo halotron... halon se obavam ze ne, nesmi se vyrabet, je ho konecna zasoba a cena tomu odpovida. Ale neni plnohodnotna nahrada tak se v letadlech porad pouziva.

Halotron je jinej plyn, neni tak ucinnej ale na tenhle ucel porad lepsi nez prasek.

I v těch letadlech už se musí nahrazovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pak mám mít rád značku Seiko? Koupím si jejich hodinky, nechce se mi čekat na zkrácení tahu na hodináře, tak se na to vrhnu sám a do zádele, samo že musím ztratit šroubek na přidělání článku tahu :-(. Takže zítra potupně k hodináři. Proč já wůl nemohl počkat do zítřka? Alespoň má paní uklízečka náš kancl z krku, vytřeno skoro dokonale. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...