Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 22 minutami, kuncák7 napsal:

Pak mám mít rád značku Seiko? Koupím si jejich hodinky, nechce se mi čekat na zkrácení tahu na hodináře, tak se na to vrhnu sám a do zádele, samo že musím ztratit šroubek na přidělání článku tahu :-(. Takže zítra potupně k hodináři. Proč já wůl nemohl počkat do zítřka? Alespoň má paní uklízečka náš kancl z krku, vytřeno skoro dokonale. 

A az to budes mit hotove, tak sroubek najdes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Waya03 napsal:

Jen nám tu neplivej na Seiko, kterej vlastně jejich model má v tahu šroubky? 🙂

Jestli mě chceš naštvat ještě víc, tak se ptej dál :thumbsup_anim:. GS v baterce, to ti musí stačit 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Waya03 napsal:

@kuncák7 Ok, tak to Ti věřim, na jedněch GS jsem měl taky takový malý "zajebaný" šroubky. Asi ještě nemáš tu Japonskou pečlivost a preciznost v krvi ....

Tak to jsou přesně ony.

 

před 2 minutami, zceyee napsal:

Kuncaku, kdybys to delal i doma tak doporucuju tohle .. https://banggood.app.link/al6IA2OQX9

Doma nikdy, tam mám koberec s dlouhým vlasem a tam hledám i šroubky z Fortisů či celé stěžejky. Tohle je miniaturní šroubeček.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, kuncák7 napsal:

Pak mám mít rád značku Seiko? Koupím si jejich hodinky, nechce se mi čekat na zkrácení tahu na hodináře, tak se na to vrhnu sám a do zádele, samo že musím ztratit šroubek na přidělání článku tahu :-(. Takže zítra potupně k hodináři. Proč já wůl nemohl počkat do zítřka? Alespoň má paní uklízečka náš kancl z krku, vytřeno skoro dokonale. 

Za to nemůže seiko, ale ten kus vola mezi hodinkama a zemí 😛 Znám to moc dobře z vlastní zkušenosti ;)

Mi dnes psala kámoška, že budu možná taťka. Tak jsem po x měsících přečetl i nějaké blbiny na chronomagu :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, vojta1 napsal:

Za to nemůže seiko, ale ten kus vola mezi hodinkama a zemí 😛 Znám to moc dobře z vlastní zkušenosti ;)

Mi dnes psala kámoška, že budu možná taťka. Tak jsem po x měsících přečetl i nějaké blbiny na chronomagu :D 

Jo, tys mi tu taky chyběl :thumbsup_anim: a dobře ti tak, nebudeš mít na blbiny čas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, vojta1 napsal:

Za to nemůže seiko, ale ten kus vola mezi hodinkama a zemí 😛 Znám to moc dobře z vlastní zkušenosti ;)

Mi dnes psala kámoška, že budu možná taťka. Tak jsem po x měsících přečetl i nějaké blbiny na chronomagu :D 

Tak GRATULACE 🍾

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, kuncák7 napsal:

Pak mám mít rád značku Seiko? Koupím si jejich hodinky, nechce se mi čekat na zkrácení tahu na hodináře, tak se na to vrhnu sám a do zádele, samo že musím ztratit šroubek na přidělání článku tahu :-(. Takže zítra potupně k hodináři. Proč já wůl nemohl počkat do zítřka? Alespoň má paní uklízečka náš kancl z krku, vytřeno skoro dokonale. 

O tom mi něco vykládej Martine, se šroufkem ještě dopadnuls dobře. Mně takhle předloni kurýr asi 15 minut před plánovaným odjezdem do roboty dovlekl bednu s funglovkama Snowflake: OK, kisnu vyfotit pro pozdější generace - a hurá dovnitř. První pocit: To je snad z papíru, podvedli mě! Druhý: Kolečka se točí a ta Spring Drive vteřinovka fakt jede úplně plynule plynule jede, možná budou pravé - ale co s tím plandajícím tahem? Vercajk ven a hurá do toho: Jedna strana vyšťouchnutá, houp na druhou... přičemž hodinky na stole minuly podložku a čerstvě odfoliovanou homokovovou lunetou bimbnuly o vedle odloženej zavírák. A bylo vymalováno - lízanec (kterej normální člověk ani neuvidí, nemluvě o tom že dalších pár už k němu na srazech přibylo) mi teď při každém nasazení na ruku připomíná že práce kvapná je :shit: platná... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mě to nebyla práce kvapna, trvalo mi to cca hodinu :-)). Mě prsty klavirniho virtuoza z lesa na tohle stavěny nejsou. Ale jinak rozumím.

Z hodinek mám dobrej pocit, i když jsou to jen seika :-)). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pak mám mít rád značku Seiko? Koupím si jejich hodinky, nechce se mi čekat na zkrácení tahu na hodináře, tak se na to vrhnu sám a do zádele, samo že musím ztratit šroubek na přidělání článku tahu :-(. Takže zítra potupně k hodináři. Proč já wůl nemohl počkat do zítřka? Alespoň má paní uklízečka náš kancl z krku, vytřeno skoro dokonale. 
To je dřiny v té státní správě, za 3 týdny dovolené 160 emailů, teď vidím že máš v práci i komplet hodinářské nářadí :D
Každopádně smůla snad nebude stát raketu když je GS

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Vladar91 napsal:

To je dřiny v té státní správě, za 3 týdny dovolené 160 emailů, teď vidím že máš v práci i komplet hodinářské nářadí :D
Každopádně smůla snad nebude stát raketu když je GS

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 

Bylo to v "poledni pauze". Sice v 16vhodin, ale věřte nebo ne, teprve v té době jsem měl chvilku oraz. Myslel jsem si, že si odpočinu a místo toho jsem se tam plázil po kanclu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, prischera napsal:

 

Kamarádka s výhodami? default_smile.gif A potěšilo tě to, nebo naštvalo? default_smile.gif :)

No určitě mě to nepotěšilo, ještě jde k doktorovi, tak uvidíme. V každém případě tedy Tátou nebudu, musím totiž vynechat prášky co beru, kdybych chtěl, jinak riskuju vážné poškození vývoje toho plodu.... Myslím, že to bude v pohodě, ale když mi řekla jak dlouho už má zpoždění, tak jsem si vzpomněl na Charlieho v Dva a Půl chlapa:

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...