Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

A co kdyby se tam nešlo, na ty testy?

Někde na to bude protokol. Podle mě tu lékař nemusí ukončit karanténu bez dvou pozitivních testu. Zítra tam budu volat tak dám info. Ostatním doporučuju neuvedat neznámý čísla (u mě ‭227 272 061‬).
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna sem se chtel zeptat jak zacinalo cislo. A tys jim nadiktoval svy udaje kdyz volali? Takze jakmile se nekdo predstavi jako hygiena, hned zavesit s tim ze nemam zajem o reklamu.

 

Jinak si dokazu predstavit ten shitstorm kdybys to tu napsal o par mesicu drive takhle. :D

Upraveno uživatelem zceyee
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, ragu napsal:


Někde na to bude protokol. Podle mě tu lékař nemusí ukončit karanténu bez dvou pozitivních testu. Zítra tam budu volat tak dám info. Ostatním doporučuju neuvedat neznámý čísla (u mě ‭227 272 061‬).

To je divné. Teď to řešil kamarád, který měl kontakt v práci s pozitivním člověkem. Tím, že nemá žádné příznaky tak ho praktik poslal do karantény a dnes mu po deseti dnech karanténu ukončil. 

Na testy prý vůbec chodit nemá, že tam to leda chytne a nestíhají. Ale s hygienou teda v kontaktu vůbec nebyl. (Praha) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k tomu, ze uz si par rodinnych prislusniku proslo nakazou mne bavi celkovy pristup. 

Prvni akce pri pozitivnim zjisteni u clena rosiny, pak testovani zbytku rodiny:

- prijela vojenska sanitka, vystoupili tri kosmonauti, akce jak z holyvudu, udelali vytery, pak se dole odmorovali jak v Cernobylu.

Druha akce asi o dva mesice pozdeji, zase pozitivni v rodine...

- prijela normalni sanitka, vylezl sofer a sestra v oblicejove masce. Ona delala stery, on stal bez cehokoliv jen o par schodu niz a zapisoval.

Treti akce. Primy kontakt s nakazenym v ramci prace u ex. Kliniku zavreli a ji po telefonu sdelili, ze si ma zajet do vedlejsiho mesta na stery. 

 

Jo a u vsech pozitivnich zadne priznaky, jen jeden mel jeden vecer lehce zvysenou teplotu. Z  toho dva byli "rizikovi". 

Jo a hygiena zadny zajem ani reakce, vsecko si obvolavali sami. Jen jednou, kdy to jeden kaslal, taxe ozvali 4-ty den. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nerekl bych, ze Te muze nekdo nutit. Jedine, co Ti muze prijit je takovy dopis z hygieny, ze Ti narizuji karantenu. Pri nedodrzeni je tam vyhruzka pokutou v milionech. Ale to si asi videl, posilaji to pri karantene. S tim mam taky historku. Je to doporucene (mozna dokonce do vlastnich rukou), ale posta jen vhodila listek, ze si to ma.vyzvednout, ze nebyl zastizen. Tak volal na postu, ze je v karantene, at mu to koukaji donest, ze je doma. Na to mu odvetili, ze mu to nemuzou donest, kdyz je v karantene, ze by se postacka mohla nakazit a potrebuje podepsat doruceni. Takze nic. Papir si vyzvedl az po ukonceni karanteny :-D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem od 6.15 do 8.30 počítal na jednom místě chodce, protože si jeden wocas vzpomněl, že by tam měl být přechod - za víc jak 2 hodiny jsem tam napočítal 7 lidí- SEDM. Už fakt nevím, co takovejmhle slušně odepisovat. Ztracenej čas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím doručováním to bude trochu komplikovanější. 1. Těžko se bude prokazovat, že pošta nedoručovala správně, protože pokud jsem byl doma, tak mi měli doručit osobně. 2. I když se jedná o pochybení pošty (tím, že nedoručili osobně, ale rovnou mi vhodili do schránky papír, že jsem nezastižen a ať si pro dopis dojdu na pobočku), tak si myslím, že uplynutím 10 dnů od vhození lístku do schránky s upozorněním na dopis se tento považuje za doručený (a to nehledě na to, jestli jsem na poště byl nebo nebyl). Jinak oprávnění hygieny jsou opravdu ze zákona poměrně široká a s jejich "zdravotními závěry" ohledně nařízených opatření de facto nelze polemizovat. Jiná věc je, že rozhodnutí hygieny, která jsem v minulosti viděl byla tak "špatná" (nepřezkoumatelná), že na jejich základě by dle mého žádná uložená pokuta neobstála.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Prochy68 napsal:

No kdyz to ctu, uz aby nekdo na tohle tema natocil komedii, protoze tohle proste nevymyslis.(tohle bylo k tematu korona)

 

 

To je komedie v přímém přenosu. Kolegyně od ženy z práce šla na testy. Z laboratoře jí volali pozitivní výsledek, z hygieny o den později negativní. Takže si asi může vybrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stepe, to nerozporuju. Na tema dorucovani ceskou postou je tady vyzivne samostatne vlakno. Ja to jen dal jako perlicku k dobru ;-). Ze zivota.

 

Jo, telefonaty z hygieny jsou taky sranda. Treba klukum z dolu ČSM, kteri bydli ve FM volala hygiena z Chomutova :-).

Je to cele jedna velka fraska a my v ni hrajeme komparz za svoje prachy ;-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, Prochy68 napsal:

No kdyz to ctu, uz aby nekdo na tohle tema natocil komedii, protoze tohle proste nevymyslis.(tohle bylo k tematu korona)

 

 

Úplně nevím, jestli komedii, protože tohle snad ani není černej humor. Ale je to možná i tím, že momentálně nemám náladu na vtipy 🙂 Též myšleno ke koroně, kterou zase sleduju.

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...