Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 8 minutami, kloubik napsal:

Jel jsem na koloběžce po chodníku, ale s hustotou chodců tak 2 chodci na kilometr. Bylo to z kopce, i tak jedu pomalu a u každého chodce zpomalím do téměř chůze, když vidím psy tak  zastavuju a radši chvíli tlačím, protože 90 procent je na volno, téměř žadný pes majitele neposlechne a rád si vystartuje když kolem něj něco projede. 

Proti mě jde chlap s dvouma čoklama. Vidím ho z dálky, v místě kde bychom se měli potkat je zrovna ještě na chodníku auto, takže omezený průchod. Zastavím teda úplně, slezu z koloběžky a čekám až projde, přestože bych tam asi v pohodě projel než se tam doplazí. Když dojde až ke mě okamžitě na mě začne pokřikovat "doufam že s tim pujdete na silnici". Ty woe, už mě ty čoklaři serou, všechno zechcany, posrany, oba psy měl na šnůře asi 10 metrů, takže celý chodník zablokovaný, nikdo kolem něj ani neprojde aby se o ty šnůry nepřerazil, člověk mu udělá volnej průchod a ještě na mě bude pokřikovat? Ten mi teda hnul žlučí. 

(p.s. psy mám fakt rád, ale prostě nechápu potřebu mít psa v Praze v paneláku. Dneska jsem potkal asi 5 maminek s kočárky na cyklostezce, každá měla psa, každá na volno, jedna rotvajlera bez náhubku, kousek od hřiště s dětmi, to mi prostě hlava nebere)

A, ve finále nic. Krásnéj večer. 

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kuncaku nestihl jsem to přečíst ale předpokládám že jsi napsal že na koloběžce nemám být na chodníku pokud ji netlačím.
Ale fakt není možný nějak koexistovat ohleduplně? Komu vadim nebo omezuju na prázdném chodníku kde téměř nikdo nechodí?

Souběžna silnice je naopak úzká, bez krajnice, ve svahu, a auta tam místo 50 jezdí 80. Potrebuju občas kilometr dolů a kilometr nahoru. Koloběžka mi přijde lepší než můj diesel ve městě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Zmizík napsal:

Tvl a to jako kdybych už teda měl jezdit na koloběžce, to bych jako měl jezdit po silnici??? To sem teda nevěděl a zdá se mně to tisíckrát debilnější, než jezdit po chodníku.

Jo máš. Ale asi jsi to četl, takže jsem reagoval spíš na to, že komentuje pejskare.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, kloubik napsal:

Kuncaku nestihl jsem to přečíst ale předpokládám že jsi napsal že na koloběžce nemám být na chodníku pokud ji netlačím.
Ale fakt není možný nějak koexistovat ohleduplně? Komu vadim nebo omezuju na prázdném chodníku kde téměř nikdo nechodí?

Souběžna silnice je naopak úzká, bez krajnice, ve svahu, a auta tam místo 50 jezdí 80. Potrebuju občas kilometr dolů a kilometr nahoru. Koloběžka mi přijde lepší než můj diesel ve městě.

Kloubiku, jen jsem napsal, že jsi padl na sobě podobného-ty porušujes, on je blb. 

Ohleduplně jde vždy vše, ale řekl bych, že případ Rasinovo nábřeží a idiot na koloběžce cca z úterka znáš a tak se nediv. A jako pejskar z paneláku ti jen můžu říct, že pohnutky vlastnit psa v bytě, nejsou jen rozmarilost, ale někdy i nutnost a to tvé zpochybnění mě štve víc, než to, že bych tě potkal na chodníku (to je mi u zadku, protože bych ti Uhnul a za blbá bych tě považoval naopak v tom, kdybys jel po silnici). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, kuncák7 napsal:

Jo máš. Ale asi jsi to četl, takže jsem reagoval spíš na to, že komentuje pejskare.

Jakože se pejskaři v tvým světě komentovat nesměj, i když se chovaj jak čuráci? Hele, o víkendu sem se motal okolo Znojma a podle mě se tam 99% cyklistů, který sem potkal, dalo považovat za pod vlivem. Kdybych žil v tvým světě, měl bych je za to nějak napadat? Pro mě se může na blbý zákony, vyhlášky, směrnice a pravidla srát a dělat si to podle svýho - pokud tím nikomu neubližuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vono to je těžký tohle dodržování předpisů, jedu na kole po silnici, troubí řidiči, jedu po chodníku, nelíbí se to chodcům a měšťákům, jedu po cyklostezce a nelíbí se to maminkám s rozlítanýma dětma

a přitom je to kolo tak fajn 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, geometr napsal:

Ale na druhou stranu, když to v lékárně vydává a vidí rodný číslo, tak jí může být divný, že tohle vydává pro dítě a může na to upozornit. Ti lidé v lékárně přece mají (nebo mají mít) farmaceutické vzdělání a vědět co vydávají / prodávají. Dneska jsou to přeci doktoři farmacie, takže taky doktoři (narážím na tu poznámku "lékař je bůh" ). Splést se přece muže každej i doktor (kor když to třeba vybírá v PC z nějaký databáze). Mně když dycky dávaj něco na recept, tak tam ještě většinou píšou dávkování a nezřídka mi k tomu něco řeknou (třeba podávat po jídle atp.), nebo se kolikrát i ptá, jestli je to pro dítě a jak je starý, i když to rodný číslo vidí.

Poznamenal jsem to z důvodu, že občas se někde najde lékař, který nerespektuje doporučené dávkovaní a jede si svou a když mu zavoláš, že se ti něco nezdá, tak ti jen dá čouda, že nemá čas se s tebou bavit a že přece ví co předepisuje. Takže ano, ten kdo ti lék vydá moc dobře ví co vydává, ale odpovědnost nese předepisující lékař.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Zmizík napsal:

Jakože se pejskaři v tvým světě komentovat nesměj, i když se chovaj jak čuráci? Hele, o víkendu sem se motal okolo Znojma a podle mě se tam 99% cyklistů, který sem potkal, dalo považovat za pod vlivem. Kdybych žil v tvým světě, měl bych je za to nějak napadat? Pro mě se může na blbý zákony, vyhlášky, směrnice a pravidla srát a dělat si to podle svýho - pokud tím nikomu neubližuju.

Smej proč ne, ale snad smím komentovat i opak, nebo nesmím? A někoho napadá, toho si nejsem nějak vědomej. Nemám rád pausalizovani a jak jsem psal-porušujou oba. A k zákonům-též neříkám, že je to ok, neberu ti ani právo na to kaslat, jen nevím kam tím miris. Koloběžka je prostě na chodníku pro chodce nebezpečná a nemá tam co dělat, to jsem nevymyslel a jako blbý mi to nepřijde. Ale je to úhel mého pohledu, tvůj svět je jinej, jsem s tím smirenej. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nevím, kolega sám psal, že psy měl pán na vodítku a jen ho upozornil na to, že tam nemá co dělat. Což neměl. A popisy jak je to tam ochcane od psu, tak asi těžko říct, že od těch toho pána ... 

Takže za mě jediny kdo porušuje pravidla je kolega na koloběžce a vadí mu, že ho někdo upozornil...

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Liqid napsal:

Poznamenal jsem to z důvodu, že občas se někde najde lékař, který nerespektuje doporučené dávkovaní a jede si svou a když mu zavoláš, že se ti něco nezdá, tak ti jen dá čouda, že nemá čas se s tebou bavit a že přece ví co předepisuje. Takže ano, ten kdo ti lék vydá moc dobře ví co vydává, ale odpovědnost nese předepisující lékař.

To je mi jasný. Takový lidi se najdou ve všech oborech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, bandicoot napsal:

Vždyť nikoho ani neomezil. Jeli jste někdy na kolobce na silnici? Trochu rozumu, lidi... Pejskař byl buzerant. Pochopil bych, kdyby na kolobce vyplašil bábu, ale neproved nic, co by mělo nějaký důsledek.

Jak píšu porušuje a za tím si stojím a pejskar je blb. Neměl jsem se do tohodle vůbec pouštět. 

Bandi, jen tak pro nic za nic na chodník koloběžka či kolo nesmí, bohužel. 

A jak jsem psal, nemusí snad kvůli tomu urazet pejskare. Též to chce trochu rozumu. 

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, mAra_ napsal:

Já nevím, kolega sám psal, že psy měl pán na vodítku a jen ho upozornil na to, že tam nemá co dělat. Což neměl. A popisy jak je to tam ochcane od psu, tak asi těžko říct, že od těch toho pána ... 

Takže za mě jediny kdo porušuje pravidla je kolega na koloběžce a vadí mu, že ho někdo upozornil...

A tak já nevím - když na motorce podjíždím kolonu zprava a nějakej uvědomělej kokot se mne snaží zablokovat cestu, považuju ho za kokota. Protože proč? Protože jemu je do toho hovno a dělá to jen a jen proto, že je debil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...