Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Bandi,

Mě koloběžky k smrti štvou. I na kole musíš mít něco ( odrazky, musí to zvonit a já nevím co, kolo nemám 😄

Já na motorce musím mít tři prdele věcí. Helmu, ridicak, technickou, povinnou výbavou, . A pak tyhle stroje vlastně jedou vedle tebe ve městě úplně stejně rychle. A nemusí nic. A myslí si, že můžou všude -cesta, chodník, cyklostezka... Vždyť nikam nemaj zakázáno, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, Zmizík napsal:

Jakože se pejskaři v tvým světě komentovat nesměj, i když se chovaj jak čuráci? Hele, o víkendu sem se motal okolo Znojma a podle mě se tam 99% cyklistů, který sem potkal, dalo považovat za pod vlivem. Kdybych žil v tvým světě, měl bych je za to nějak napadat? Pro mě se může na blbý zákony, vyhlášky, směrnice a pravidla srát a dělat si to podle svýho - pokud tím nikomu neubližuju.

V Pardubicích nebo Hradci je chodec nebo auto ve městě vobtížnej hmyz. Jak vleze  chodec cyklistoj na chodníku do cesty nebo auto v jednosměrce cyklistoj vjíždějícímu do  zákazu v protisměru, tak dostanou hned prcáka :D. Ale naučili jsme se koexistovat. Na kole na chodníku taky jedu po autobusový zastávce MHD trochu pomaleji a maminky s kočárky objedu. Kolobrnda jako kolo. :D

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Zmizík napsal:

A tak já nevím - když na motorce podjíždím kolonu zprava a nějakej uvědomělej kokot se mne snaží zablokovat cestu, považuju ho za kokota. Protože proč? Protože jemu je do toho hovno a dělá to jen a jen proto, že je debil.

Je jedna věc říct ti že si myslím, že si kokot když to děláš. A druhá věc té nějak ohrozit. Doufám, že vidíš ten rozdíl. Pán na kolegu psy nepostval....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, mAra_ napsal:

Je jedna věc říct ti že si myslím, že si kokot když to děláš. A druhá věc té nějak ohrozit. Doufám, že vidíš ten rozdíl. Pán na kolegu psy nepostval....

No ty vole, tak to sem teda taky rád a toho pejskaře v tom případě fakt obdivuju. Narozdíl od blbečků, který porovnávaj, co musej voni a co nemusej vostatní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Zmizík napsal:

A tak já nevím - když na motorce podjíždím kolonu zprava a nějakej uvědomělej kokot se mne snaží zablokovat cestu, považuju ho za kokota. Protože proč? Protože jemu je do toho hovno a dělá to jen a jen proto, že je debil.

Zmizíku, to ale není uvedomelej kokot, ale jen kokot, ty toto nemáš zakázané. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Zmizík napsal:

Kurva Kuncáku, tak to sem hovno rebel - celej život si myslím, že se to nesmí. :D

To, že si rebel na baterky tu víme. Když se můžeš zařadit (což lze vždycky) tak můžeš. A kdo ti v tom naopak brání (dá se to brát jako omezení v jízdě) je u mě ubozak a pokud záměrně, tak je to slušně ohodnoceno.  Jinak jsem se nechal klasický vyprovokovat, ale hrotit nic nechci. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za pausalizovani se omlouvam pejskarum kterych se dotklo, proste me ten chlapik vytocil. Pripad Rasinovo nabrezi neznam, vygoogluju. 

mAra_ sorry, ale prirovnat tohle k jizde motorkou po cyklostezce je podle me trochu mimo (stupen spolecenske nebezpecnosti). Chapu co jsi tim chtel rict, ale fakt jsi nikdy neprekrocil na motorce mimo obec 90?  

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, kuncák7 napsal:

To, že si rebel na baterky tu víme. Když se můžeš zařadit (což lze vždycky) tak můžeš. A kdo ti v tom naopak brání (dá se to brát jako omezení v jízdě) je u mě ubozak a pokud záměrně, tak je to slušně ohodnoceno.  Jinak jsem se nechal klasický vyprovokovat, ale hrotit nic nechci. 

Simtě dyť já taky ne. :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, bandicoot napsal:

Tak vono je kolobka a kolobka. Velkou Kostku na chodník nevezmu, mikro skládačku když nejsou lidi klidně a elektro, která jede rychle, ani nemam.

Já vím a jak píšu, že to i chápu. Já bych na silnici s kolobezkou nevyjel. Jen ale píšu co je dané (vyhláška, zákon) a neberu v potaz zdravej rozum. 

 Mě šlo fakt spíš o ten komentář ke psům 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, kloubik napsal:

Za pausalizovani se omlouvam pejskarum kterych se dotklo, proste me ten chlapik vytocil. Pripad Rasinovo nabrezi neznam, vygoogluju. 

mAra_ sorry, ale prirovnat tohle k jizde motorkou po cyklostezce je podle me trochu mimo (stupen spolecenske nebezpecnosti). Chapu co jsi tim chtel rict, ale fakt jsi nikdy neprekrocil na motorce mimo obec 90?  

 

A já též, proto jsem to taky smazal a nechtěl psát (dle tvých příspěvků nejsi žádnej hlupák). Zmizík měl prostě prst proklatě rychlej. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, kloubik napsal:

 

mAra_ sorry, ale prirovnat tohle k jizde motorkou po cyklostezce je podle me trochu mimo (stupen spolecenske nebezpecnosti). Chapu co jsi tim chtel rict, ale fakt jsi nikdy neprekrocil na motorce mimo obec 90?  

 

Jel. I víc . Ale nestěžoval bych si, že mi někdo řekl, že to nedělám dobře. A už bych toho nechal 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Bert napsal:

No, ona to spíš byla taková obecná reakce na několik příspěvků ... V poho, jdu sežrat psa a Harleyem porazit pár cyklistů ...

Jojo, ale znáš ten pocit - musíš odpovědět a mas pocit Mirka Dusina, pak si to po sobě přečteš zpetne a víš, že jsi ze sebe udělal naprostyho blbce. Jsem rád, že mě tu lidi znají, takže ví, že platí varianta c. 2 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...