Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Tak u nás většinou ke své spokojenosti vařím já, takže tam problém nemám:-)

Jinak alkohol jako univerzální lék používám velmi často. Přiznám se, že mě napadlo dát i malýmu,ale zatím tak zoufalej nejsem 🙂 Přišla žena,tak jsem ho předal,ale ten pohled bych vám vidět nepřál

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě naštvala letuška.cz

 

Právě mi stornovala letenku s tím, že společnost let zrušila (byl to chybový tarif, tak byť nerad, jsem schopen to pochopit, zvlášť když tak udělala relativně rychle a u letenky na příští léto)

No a od letušky mi přišel email, že moji letenku letecká společnost zrušila a zbytek peněz mi pošlou zpět na kartu. 

Tvl jak zbytek peněz? Jak jako nauctovane storno a manipulační poplatky? Takže vy mi prodáte něco, co nejste schopni dodat a pak mi ještě nauctujete storno??? Tohle je vážně legální? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl, tak nemocný dítě s covidem aby clovekv okruhu 100km od nás pohledal . . . (nejsou).

A škola na poslední chvíli (včera) vyhlásí na pátek ředitelské volno.

A dneska vole čelky vypisujou sms:

 

"Dobry den, verim ze zitrek je pro vas vsechny komplikaci, ale meli jsme pocit, ze by delsi volno mohlo pomoci rust pripadu trochu omezit.Alespon nam to da moznost vyzkouset si online vyuku zase naostro.Chtela bych se zitra spojit s detmi pres GoogleMeet v 8:30 . . . "

 

Tak sakra dostanou volno, ideální aby si to rodiče nějak zařídili (jedná se o 1. stupeň ZŠ) a pak vole jim to učení chybí tak bude online výuka. Protože měly pocit. Se poseru.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Maro napsal:

Mě naštvala letuška.cz

 

Právě mi stornovala letenku s tím, že společnost let zrušila (byl to chybový tarif, tak byť nerad, jsem schopen to pochopit, zvlášť když tak udělala relativně rychle a u letenky na příští léto)

No a od letušky mi přišel email, že moji letenku letecká společnost zrušila a zbytek peněz mi pošlou zpět na kartu. 

Tvl jak zbytek peněz? Jak jako nauctovane storno a manipulační poplatky? Takže vy mi prodáte něco, co nejste schopni dodat a pak mi ještě nauctujete storno??? Tohle je vážně legální? 

Dostaneš to komplet, pokud jde o chybový tarif, měl jsem to jednou ze Student Agency. Jde o různé chyby v systému, ať už špatnou cenu, chybná místa v letadle, prostě cokoliv. Zjistí to většinou v rámci několika dnů, u letenek rok dopředu jako já kupuji také, do měsíce...Předpokládám, že ji máš u letušky zároveň pojištěnou, peníze za pojistku asi pravděpodobně nedostaneš, tedy jak od koho, třeba Allianz vrací peníze v případě chybných tarifů a kryjí storno poplatky v případě nemožnosti odletu velmi dobře, ale to už je ve hvězdách. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera v 00,45 bez jakéhokoliv varovných příznaku či mechanického vlivu ruplo  akvárium 130 l ryby  podařilo zachránit,ale ať jsem vytíral jak jsme mohl nejrychleji voda byla rychlejší / koberec, parkety, strop souseda pode mnou atd /

Světlá stránka-- pro rybky se mi podařilo u známého zajistil rybí hotel kde budou v pohodě než zařídím nové a kamarád s vozíkem odveze to nešťastné akvárko ,stojan- ten byl na míru a další co vzalo za své

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, Wanderer napsal:

Hmm, mám 460 l, to by byl šrumec. Kde to ruplo, spoj nebo sklo? 

Sklo na spodním dílu \ žádná zátěž nebyla aspoň rok přidávaná/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, Conrad napsal:

Sklo na spodním dílu \ žádná zátěž nebyla aspoň rok přidávaná/

 A akvárium  bylo posazeno na 3 cm polystyrenu v kovovém rámu

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...