Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

@Conrad Než začneš stavět pasti na poltergeisty, nebyl to zrovna nějak odstřel, rána nebo lokální zemětřesení? Měkej polystyren se časem uprostřed promáčkne, na povrchu prohnutého skla se zvýší napětí a pak už stačí málo...

image.png.096cfa680a71ffa44db78411332e6cf3.png

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Radek124 napsal:

@Conrad Než začneš stavět pasti na poltergeisty, nebyl to zrovna nějak odstřel, rána nebo lokální zemětřesení? Měkej polystyren se časem uprostřed promáčkne, na povrchu prohnutého skla se zvýší napětí a pak už stačí málo...

image.png.096cfa680a71ffa44db78411332e6cf3.png

Kamaráde nic ani vlastní  větry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nadhodil jsem.doma nápad, že by se nám hodily ještě jedny moserky ve zlatě.... A žena začla řvát, jak kdybych ji vraždil...

Tak já nevím.... I jsem přistoupil má to, že si nekoupime třetí vůz. Ani to nepomohlo....

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@mAra_ Nejdřív musíš něco viditelného (třeba to auto) pořídit manželce a nechat se za tu pozornost před celým příbuzenstvem a jejími přáteli řádně vychválit. Že sis mezitím ”za ušetřený zbytek” potichu přikoupil akorát nějaké hodinky (co na tom že ještě dražší...) se pak v dočasné euforii z úspěšného manželství projde bez povšimnutí a zbytečného kraválu... :speak_cool:

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, zapomněl jsem napsat, proč jsem sem vlezl:

Ráno jsem se rozhodl, ze dětem upeču bábovku s čokoládovou polevou. Doma všechno potřebné, až na vejce. Tak v dešti pěšky 2+2 kilometry do obchodu pro platíčko vajec. Vratil jsem se promrzlej a durch. Když jsem se vzpamatoval, udělal jsem těsto a dal bábovku do trouby, po upečení vyndal, počkal až vychladne, pomatlal rozpuštěnou čokoládou, dal vychladnout do lednice a teď to děti jedí a řikají, že je to nejlepší bábovka na světě.

Kontrolní otàzka: myslite, ze jsem do toho těsta dal ty vajíčka, pro který jsem jak debil šel ráno hodinu v dešti???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, na povrchu mírně lepivá ( to se vyřešilo ztuhlou čokoládou), lehčí a o trochu víc drobí - ale jinak cajk a už z ní skoro nic nezbylo... bezvaječná bàbovka :)

IMG-20200926-WA0002.thumb.jpg.578e4dad638b5060dc874acda3a482b9.jpg

Edit: asi není lepší, ale je vcelku dobrá a ta čokoláda to pro děti zvedá o level.

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, martar napsal:

Jo, zapomněl jsem napsat, proč jsem sem vlezl:

Ráno jsem se rozhodl, ze dětem upeču bábovku s čokoládovou polevou. Doma všechno potřebné, až na vejce. Tak v dešti pěšky 2+2 kilometry do obchodu pro platíčko vajec. Vratil jsem se promrzlej a durch. Když jsem se vzpamatoval, udělal jsem těsto a dal bábovku do trouby, po upečení vyndal, počkal až vychladne, pomatlal rozpuštěnou čokoládou, dal vychladnout do lednice a teď to děti jedí a řikají, že je to nejlepší bábovka na světě.

Kontrolní otàzka: myslite, ze jsem do toho těsta dal ty vajíčka, pro který jsem jak debil šel ráno hodinu v dešti???

Tak Ty si udelas zasoby na pul roku a pak Te dobehnou vajicka 😄

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kterýho vola napadlo zavřít od Ohrady Želivského, když je skoro zavřená i Koněvka? Ráno jsem stál půl hodiny s křižovatkou Ohrada na dohled, ale auta napojující se  zleva a zprava bez ohledu na schopnost opustit křižovatku neumožňovala průjezd těm, co potřebovali křižovatku projet rovně. Dost frustrující  pocit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, bandicoot napsal:

Kterýho vola napadlo zavřít od Ohrady Želivského, když je skoro zavřená i Koněvka? Ráno jsem stál půl hodiny s křižovatkou Ohrada na dohled, ale auta napojující se  zleva a zprava bez ohledu na schopnost opustit křižovatku neumožňovala průjezd těm, co potřebovali křižovatku projet rovně. Dost frustrující  pocit...

https://www.praha3.cz/samosprava/dulezite-informace/pokracuje-oprava-komunikace-jana-zelivskeho-n912703.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@kuncák7 to neřeš, prostě když jedu Koněvkou od Jarova, jsem v koloně, dtto, na krejcárku. Kdybych to podjel Karlínem, narazím na zavřenou Koněvku od Husitské výš. A jet to shora Malešickou, tak musím Ohradu projet odbočením z Jana Želivského doleva do Koněvky a to taky není žádnej med se tam nacpat a neblokovat tramvaje a protijedoucí auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...