Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Ja si zvyknu, ze cyklisti jezdi na kole po chodniku i po prechodu a ze  mi na krizovatce muzou kdykoliv vjet do silnice, ale proc delaji takove pitomosti? Protoze apriori necekas, ze se ti za zatackou objevi ve tvem pruhu cyklista jedouci proti tobe... tohle prece nema se sportem ani s zivotnim stylem nic spolecneho... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, safi napsal:

Včera jsem v Praze a v okolí narazil na 3 cyklisty a všichni jeli v protisměru a to i na čtyřproudové silnici směrem k Proseku.

Není tam povolená cykloobousměrka 😞??  Ne, promiň, blbej vtip. Zrovna je tu řeším- nové trasy na cykloobousměr a dochází mi rozumné argumenty, tak jsem se musel odreagovat blbou poznámkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, safi napsal:

Ja si zvyknu, ze cyklisti jezdi na kole po chodniku 

Jelikož se po Praze pohybuju MHD a pěšky tak na tohle si nikdy nezvyknu....na chodníku nemá jedoucí cyklista co dělat a poslední dobou mne štvou čím dál tím víc..... nemluvě o tom, že některý jsou pěkně sebestředný arogantní hovada.... pokud nemá koule jezdit po silnici, ať nejezdí  po Praze na kole...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, Strocek napsal:

Kuci dítě to 10 let může jezdit na kole po chodníku legálně. Určitě ste tenhle příklad nemysleli, já jenom aby se vědělo :)

Myslím, že myslej ty budoucí vítěze TDF nebo Gira :-))).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V loni jsem jel u nás na kole na náměstí jednosměrkou (širokou) v protisměru a proti mě policajti.

Uhnu hoodně ke kraji a jedu faktu krokem, možná pomalejc.

Policajti mě zablokovali a ten spolujezdec povídá z okýnka:

"Jeďte raději po chodníku"

Já řekl "Tak dobře" a bylo.

Nikdo nikomu hlavu neutrh, ani to nehrozilo, stejně jako nebezpečí komukoli.

Hlavně bezpečně, a to většinou každej pozná sám, i bez  zákona

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je to totální d..bil, když by bylo 22 hod večer a parkoviště bylo plné, neřeknu ani půl slova ale takto mi to hlava nebere...

Prostě přijíždí.... zastaví půl metru od chodníku uprostřed cesty a jde domů a to tam je ještě sjezd pro ZTP a kočárky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, zceyee napsal:

guzmic, zeleny Renault Clio? Kdyz tam nekdo bude stehovat veci s delsi dodavkou a vozejkem tak z nej bude mit radost no.

ne ne to je paní "Květinková"....tam se parkuje normálně... místa je tam dost, dodávka by tam v pohodě stála.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, guzmic napsal:

No je to totální d..bil, když by bylo 22 hod večer a parkoviště bylo plné, neřeknu ani půl slova ale takto mi to hlava nebere...

Prostě přijíždí.... zastaví půl metru od chodníku uprostřed cesty a jde domů a to tam je ještě sjezd pro ZTP a kočárky.

No, parkování není úplně ok, ale kolem něho se projet dá jak vidím. Nebudu ho obhajovat, ale my, co  známe i parkování ve dvou řadách a když chceš vyjet z té vnitřní, tak musíš chvilku hrát domino a posunovat auta ( ve druhé řadě se nezařazuje rychlost a nedává ručka ). Tohle je brnkačka . 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, kuncák7 napsal:

No, parkování není úplně ok, ale kolem něho se projet dá jak vidím. Nebudu ho obhajovat, ale my, co  známe i parkování ve dvou řadách a když chceš vyjet z té vnitřní, tak musíš chvilku hrát domino a posunovat auta ( ve druhé řadě se nezařazuje rychlost a nedává ručka ). Tohle je brnkačka . 

:-))) přesně tak, zrovna v pátek zaparkovala ženská co to nezná v té vnitřní řadě a pak tady troubila na celej Prosek, tak vylezu na balkon a říkám jí, že si musí to auto co je před ní odsunout - koukala jak puk a že nic odsunovat nebude a volá poldy. Tak říkám, že mi je to úplně jedno a pak jsem viděl jak jí to odsouvá nějaký kolemjdoucí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@kuncák7

bejt to večer a parkoviště plný... neřeknu ani půl slova, ale takto tam měl 3 místa....ale to by pan k..t musel zařadit spátečku a otočit dvakrát volant.

A ještě mě sere, jak si stoupnul přímo na ten vjezd na ten chodník...

za mě to je blb.

IMG_20201005_173906.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...