Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 11 minutami, dawe009 napsal:

20 km? Já dal dneska v lese 10 a ležím jak kdybych sejmul Vemolu a složil vagon uhlí.. Respekt.

Však já taky :-)). Byla neuvěřitelná. A pusa ji jela celou dobu. Večer jsem vytuhl u Bonda a ona to dokoukala a vypla TV za mě :-). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Prochy68

já jsem narozený na Valašsku, Morava je krásná jak Beskydy, Jeseníky atd....v létě kolem Mikulova, všechno cajk.

Ale jak jsem se přestěhoval sem už bych neměnil, příroda na Slovensku je prostě neskutečná a kdo má rád kopce, skály a lesy, je tu v ráji.

Někdy dojeď na víkend, je tu na co koukat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje kamarádka má dceru. Její otec je boxer. Těžká váha. A taky vypadá jako boxer. Dcera kamarádky je mu velmi podobná. A obávám se, že moc hezké děvče z ní nevyroste. Už dnes (v 7 letech) sejme 13letýho kluka jak prd (má přes 40 kg). To se jí asi bude občas hodit, ale na krásu to asi neutáhne. 
Just sayin..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me nastvalo kupceni, ktere se nyni deje s CR. Uz se zacaly ozyvat hyeny, ktere nam chteji "pomoct". Ja bych od EU a USA nic nebral. Bude to nasledne hodne drahy. A to nemam na mysli penize. Budou to ustupky, ktere jsme si doted drzeli na uzde. Kuci politicti, zachovejte chladnou hlavu, prosim........... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...