Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Osobne myslim ze tych par ventilatorov a mozno nejaky lekar je skor pokus o vylepsenie image nasich "spojencov" nez ze by sme pre to museli hned zapredavat duse. A proti uprchlikom sme (na rozdiel od COVIDu19) v CR aj SR  absolutne imunni. Angela ich sem moze poslat hoci rovno vsetkych a vsetci budu druhy den rano sediet vo vlaku ci taxiku do Reichu len co si prepocitaju davky v kurze na nejaku menu ktorej rozumeju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@cali Obávám se že právě proto bude chtít Uršula sociální dávky “přerozděleným” jednotné pro celou EU, přičemž vyplácet je pak bez ohledu na výši a místo obohacováni bude nucen hostitelský stát (takže dotace za přijetí se mu během pár měsíců rozpustí ve fetu pro ty darmožrouty, které nově nebude možné ani dlouhodobě internovat). Jediná možnost jak se z toho vykoupit pak nejspíš bude tyto “nové čechy” rychle uplatit ještě větším rancem, aby dobrovolně souhlasili s deportací do země kterou si zvolí - a která je zároveň bude (za příslušný podíl z výpalného) ochotná přijmout a vystavit jim pas... 🙈

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, vojt napsal:

Máro, jestli bydlíš někde poblíž tohohle místa, tak  jseš skorosoused mojí švagrový!

Bydlím cca 100 metrů od tohodle místa 🙂

před 8 hodinami, kuncák7 napsal:

V plánu to mám, ale přiznám se, že teď nestíhám vůbec (a ne jen v práci), spíš máma. 

Výmluvy 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak se mi v práci rozjel pytel s posuzováním státních pobídek. Za poslední 3 dny jich řeším 5.  A je docela smutný, na co všechno dává stát peníze. Třeba taková SW firma Wandera CZ z Brna (tedy 100% zahraničně vlastněná). Mají drzost požádat o 20 mega, že zaměstnají o cca 20 programátorů navíc... tvl, kdyby nějaký region s vysokou nezaměstnaností, nějaké investice a nějaký profese, co nemůžou najít práci... ale mzdy programátorů a Brno?? Chápu, že Czechinvest chce vykázat činnost, nějaký lidi na MPO taky, ale tohle...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omaj já jsem ale vůl....  Je to zlé. Horší než zlé...

Dneska mi pristalo doma tohle. Upřímně ani nevím, kdy jsem to objednal. Žena na mě kouká jak na blázna... A já si tak skoro možná i připadám...

Alkohol je zlo. A tohle všechno by se nestalo, nebýt alkoholu...

Edit: a prej abych si takovéhle kraviny rozmysel, tak to musím někam umístit. Aby mi to navždy připomínalo moji pitomost.... To dám snad nad naši postel. Tam to nevydrží... 😄

PXL_20201027_190750930.jpg

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...