Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 44 minutami, mAra_ napsal:

Omaj já jsem ale vůl....  Je to zlé. Horší než zlé...

Dneska mi pristalo doma tohle. Upřímně ani nevím, kdy jsem to objednal. Žena na mě kouká jak na blázna... A já si tak skoro možná i připadám...

Alkohol je zlo. A tohle všechno by se nestalo, nebýt alkoholu...

Edit: a prej abych si takovéhle kraviny rozmysel, tak to musím někam umístit. Aby mi to navždy připomínalo moji pitomost.... To dám snad nad naši postel. Tam to nevydrží... 😄

 

:D

Urob si z toho prívesok na kľúče od auta, už také nikdy neobjednáš :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně ani nevím , co to je. Asi nějaká africká antilopa , bo co...( možná to fiknu a budu se tvářit jako mořský biolog a tvrdit všem, že je to narval, který mi zemřel v náručí, když jsem ho vyprošťoval z námořnické sítě)... Beze srandy, To se sem do jizerek bude úplně nádherně hodit... Žena prej dej si to na garáž, ať všichni vidí, jakej ses vůl...

Už jsem našel tu konverzaci když jsem to objednával.... : Ani jedna chyba, působil jsem úplně střízlivě, všecko hnedka zaplatil.... Jak já tohle dělám....

No do říti kam to dám....

Edit : už aby nás pouštěli do hospody... Jednou za měsíc jsme s klukama zašli a byl ode mě pokoj ...

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja uz na tu chalupu nepojedu!!! Kdyz tady tvl neumrznem, tak nam aspon chcipne auto. Nejaka elektronika. Pul auta funguje, pul ne. Kazdopadne nenastartuju. Pojistky vypadaji ok. Prekousany drat jsem nenasel. Misto vyletu do skal, cekame na asistencku. Jeste ze se to stalo hned u chalupy a ne o 10km dal, v lese. To by me teprve jeblo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja uz na tu chalupu nepojedu!!! Kdyz tady tvl neumrznem, tak nam aspon chcipne auto. Nejaka elektronika. Pul auta funguje, pul ne. Kazdopadne nenastartuju. Pojistky vypadaji ok. Prekousany drat jsem nenasel. Misto vyletu do skal, cekame na asistencku. Jeste ze se to stalo hned u chalupy a ne o 10km dal, v lese. To by me teprve jeblo. 
No tak to je pech, určitě to dobře dopadne.

Odesláno z mého Lenovo TB3-850F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz to dobre dopadlo. Auto si odvezli, ale zapomneli to nahlasit na centralu, takze jsem na nahradni cekal jak debil zbytecne. Ted uz cekam opravdu. A aby toho nebylo malo, tak jak se s tim nervuju, hodil jsem plastovy odkapavac na rozpalenou pec. Takze misto tepla vetram celou chalupu a drhnu plotynky ocelovym kartacem. 
Super den!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, nickolas napsal:

Uz to dobre dopadlo. Auto si odvezli, ale zapomneli to nahlasit na centralu, takze jsem na nahradni cekal jak debil zbytecne. Ted uz cekam opravdu. A aby toho nebylo malo, tak jak se s tim nervuju, hodil jsem plastovy odkapavac na rozpalenou pec. Takze misto tepla vetram celou chalupu a drhnu plotynky ocelovym kartacem. 
Super den!

tak jsi zvyklý , že vzduch musí být vidět , ni ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, nickolas napsal:

Uz to dobre dopadlo. Auto si odvezli, ale zapomneli to nahlasit na centralu, takze jsem na nahradni cekal jak debil zbytecne. Ted uz cekam opravdu. A aby toho nebylo malo, tak jak se s tim nervuju, hodil jsem plastovy odkapavac na rozpalenou pec. Takze misto tepla vetram celou chalupu a drhnu plotynky ocelovym kartacem. 
Super den!

Musíš si tu pohodu zasloužit :D a pak už bude dobře :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asistencka psala, ze do 20 minut se ozve pujcovna a do dvou hodin budu mit auto. Hodinu na to volal borec z pujcovny. Prej kdy to auto jako potrebuju, ze tady stejne driv nez za tri hodiny nebude, tak jestli to ma jeste cenu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...