Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Tvl muzu ja jet na chalupu a mit tam klid a pohodu???

Kdyby to nahodou nekoho zajimalo, tak ten pec, to jsou stary kachlaky. A ty plotynky, to jsou stary zelezny platy, do kterych ten roztaveny plast krasne zatekl. Do tech miliardy dulku od dulkovy koroze. 
Ukol c.1 - dostat z pece ten odkapavac s nadobim. Krasne to lepilo a bublalo. 
Ukol c.2 - dostat pod kontrolu a z pece horici drevo a uhliky. 
Ukol c.3 - dostat z tech platu ten zelenej bublajici bordel. 
Ukol c.4 (urgent) - dostat z chalupy decka, aby se neotravily tim kourem, ktery mezitim zesiloval a zaroven zvladnout ten kour, aby dal nekouril, cili...

Ukol c.5 (taky urgent) - dostat z pece ty zhavy platy. 

A pak uz jen samy pozitiva a socialni jistoty. Vetrat, odlepit nadobi od rozteklyho odkapavace, odlepit se od nadobi, odlepit decka od rozteklyho odkapavace, odlepit odkapac od travy...

Samozrejme ten plastovej bordel mezitim vrostl do tech zeleznych platu, takze nesel nicim sundat. Takze ohen na zahrade a nechat ohoret. A pokusit se od toho udrzet decka, protoze ty ohori ochotne a rychle. Taky chvilku trva, nez jim clovek vysvetli ze se nad tim neda opekat chleba a pod tim brambory. 
No dobry, pec jsem setrojil zpet, 99,7% toho sajrajtu je pryc a zbytek snad vysublimuje pres noc. Trosku to sem tam zasmradne, ale mozna to uz je jen v mym nosu. Dobra zprava, citim, nemam Covid!

No a do toho premlouvam pujcovnu, jesli mi privezou auto jeste dneska nebo az v nedeli. A pak vola majitel chalupy, jak se dneska mame, kdyz je tak hezky a ze je urcite dobre, ze jsme si to prodlouzili a neodjeli uz vcera, kdy celej den chcalo. Musim priznat, ze jsem k jeho nadseni choval jiste vyhrady...
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle povídání tam zřejmě nemáš manželku. To buď rád. Protože by te u toho všeho ještě dojebala jak psa a to už by na jednoho s železným plátem v ruce mohlo být moc.

Jinak krásný čtení ke krbu, venku prší, dřevo praská, bedly se smaží a rumíček se těší ;) Díky.

Upraveno uživatelem dawe009
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, nickolas napsal:

Tvl muzu ja jet na chalupu a mit tam klid a pohodu???

Samozrejme ten plastovej bordel mezitim vrostl do tech zeleznych platu, takze nesel nicim sundat. Takze ohen na zahrade a nechat ohoret. A pokusit se od toho udrzet decka, protoze ty ohori ochotne a rychle. Taky chvilku trva, nez jim clovek vysvetli ze se nad tim neda opekat chleba a pod tim brambory. 
No dobry, pec jsem setrojil zpet, 99,7% toho sajrajtu je pryc a zbytek snad vysublimuje pres noc. Trosku to sem tam zasmradne, ale mozna to uz je jen v mym nosu. Dobra zprava, citim, nemam Covid!

Tvl sedni a přesně tohle napiš Gretě. Šlehne jí z toho a svět bude šťastnej.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad auto: Samo že to má cenu i v 10 večer - stačí když se z toho smradu udělá některýmu z děcek blbě, abys ho nemusel vízt do civilizace na trakaři, když sanitky jezdí jenom pro kovídky.

Ad odkapávač: Ráno moudřejší večera, v očistěných kamnech poctivě zatop a zbytky nech vypálit - věř že co ten barák stojí, tak podobných věcí už komínem muselo proletět nepočítaně.

A když tam bude ještě ráno smrad, nahážeš děcka do toho náhradního pekáče a uděláte si výlet :smoke:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No na pul vteriny me nahlodal, ze bych to nechal pristavit az rano, ale okamzite jsem to zahnal. Uz to vidim, dohodnem se na 9, v 11 zavola jestli to teda plati a za soumraku tady s velkou slavou bude. Ne ne, jasne jsem rekl ze jeste dneska. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 45 minutami, bandicoot napsal:

Fotky kostela sv. Michala v Kinskýho zahradě mi vehnal slzy do očí. Chodil jsem tam několikrát ročně. Doprdele...

No do hajzlu. Tak to se mi chce taky brečet. Jsem rodilej  košířo - smíchovák. Jako děti jsme tam chodili často, ale  hlavně tradičně na štědrý den odpoledne s babičkou, aby rodičové v klidu zabalili dary. Ach jo....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, nickolas napsal:

 Dobra zprava, citim, nemam Covid!

Ne že bych ti chtěl nahlodávat jistoty, ale když nás v práci testovali, tak jsem si odpoledne dělal v kuchyni prdel, že maso co dělaj na pánvi cejtím až do kanclu, takže jsem určitě OK, no a druhej den přišel pozitivní výsledek testu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ti musulmani to je slušná verbež, obávám se, že toho bude ještě hodně a bude na ně platit jen hrubá záplata.

V autě ve zprávách brečí nějaká kopačka, že chudák nemůže hrát před publikem a bude prázdej stadion. Že jede na výlet do Bělehradu, mu v téhle době přijde normální. Ale na hřišti, kde jich s týmy bude minimálně stovka pohromadě se virus nešíří. To jen v elektroobchodě, kde jsem chtěl koupit žárovky, ale kterej musí zavřít, protože tam obvykle je jen pár lidí. Tam je riziko nákazy veliké.

Už mě ty vyjímky serou. Tak kurva buď sedíme doma na prdeli, ale všichni včetně fotbalinek a politiků a nebo se na to vykašleme...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...