Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 1 minutou, siwi napsal:

@Radek124: Já s tebou souhlasím. Určitě jsem nepsal o strkání hlavy do písku, ignorování nebo bagatelizování. Šlo mi právě jen o podle mě nevhodný způsob "pojmenování některých tabuizovaných témat." Problém vidím totiž v tom, že někdo nešikovně přiloží polínko do ohně a odserou to nevinní lidi. Tolerovat takovouhle středověkou bestialitu určitě nemůžeme. Ale pokud se považujeme za vyspělejší společnost, měli bychom mít sofistikovanější metody. Faktem ale je, že sám dost dobře nevím, co přesně by to mělo být. A zjevně nejsem sám. Proto ten můj předešlý příspěvek...

Co by to mělo být? Důsledné vymáhání práva, nic víc není třeba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, jenže právo (jak ho chápu já) je soubor norem, na kterých se většinově dohodla společnost a které se vyvíjí v závislosti na jejím vývoji. A bráno demograficky, za pàr desitek let  se to právo ve Francii může jmenovat šaríja. Což by byla na dlouhou dobu konečná, protože zatímco západní právo se vyvíjí a přizpůsobuje potřebám společnosti (dřive) resp. člověka (dnes), islámské právo se moc nemění a přizpůsobit se naopak musí člověk. Navíc jsou v něm všichni potenciální oponenti výrazně společensky, politicky a ekonomicky znevýhodněni (slušně řečeno).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nechápu jednu věc, proč nejsou muslimové schopni či ochotni přizpůsobit se zemi, kultuře, společnosti, do které příjdou proto, aby se měli lépe. Když už teda odešli ze své země, kde se asi měli špatně, do země kde se chtějí mít lépe, tak proč nepřijmou její pravidla. Bez toho se budou mít vždycky hůř než původní obyvatelé. To si myslí, že jejich ženy a dcery v nikábu, burce, ale i šátku kolem celé hlavy mají šanci na lepší život? Nemají a mít nebudou. A nemá to nic společného s náboženstvím, nemyslím si, že by někdo byl horší muslim, kdyby měl ženu/dceru prostovlasou. Do mešity ať si to klidně nosí jako znak víry, ale v běžném životě je to handicap. Navíc jsou to velcí pokrytci, chlapi často chodí v "hadrech podle poslední módy" a za ním ženská v prostěradle od hlavy až k patě. Prostě dávají tu svou víru co nejvíce na odiv. Ještě to chápu u starých, tam je asi změna nemožná, ale když potkávám ve Francii, Německu a Španělsku takhle se producírující lidi okolo 20, tak je mi z toho smutno. Další generace, kde se nic nezmění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já zas nechápu, co na jejich přístupu nechápeš. Muslim je predátor, přesvědčenej o svý nadřazenosti a jediný pravý víře. On sem nepřišel žebrat o lepší život, nedej Alláh se Ti přizpůsobovat. On sem jde dobýt území, obrátit bezvěrce na svou víru všemi prostředky, bez výjimky. Nepoddajné podrobit nebo vyhladit. Ty seš pro něj míň než dobytek. Cílem je samozřejmě celý svět, nic menšího není přijatelné. Jo aha, Ty věříš, že sem přišel pro Ajfoun a ojetýho Pasáta na leasing.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 41 minutami, Americkej napsal:

Já zas nechápu, co na jejich přístupu nechápeš. Muslim je predátor, přesvědčenej o svý nadřazenosti a jediný pravý víře. On sem nepřišel žebrat o lepší život, nedej Alláh se Ti přizpůsobovat. On sem jde dobýt území, obrátit bezvěrce na svou víru všemi prostředky, bez výjimky. Nepoddajné podrobit nebo vyhladit. Ty seš pro něj míň než dobytek. Cílem je samozřejmě celý svět, nic menšího není přijatelné. Jo aha, Ty věříš, že sem přišel pro Ajfoun a ojetýho Pasáta na leasing.

+1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Americkej napsal:

Já zas nechápu, co na jejich přístupu nechápeš. Muslim je predátor, přesvědčenej o svý nadřazenosti a jediný pravý víře. On sem nepřišel žebrat o lepší život, nedej Alláh se Ti přizpůsobovat. On sem jde dobýt území, obrátit bezvěrce na svou víru všemi prostředky, bez výjimky. Nepoddajné podrobit nebo vyhladit. Ty seš pro něj míň než dobytek. Cílem je samozřejmě celý svět, nic menšího není přijatelné. Jo aha, Ty věříš, že sem přišel pro Ajfoun a ojetýho Pasáta na leasing.

Minulost i přítomnost tomu nasvědčuje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobne si myslim ze tie dva fenomeny sa v skutocnosti kombinuju. Afghansky pastier koz povacsinou skutocne prichadza do EU majprv koli tomu ijfonu, ale potom co zisti, ze so svojim vzdelanim, schopnostami a pracovnou moralkou tu bude realne vzato este vacsiue houno nez bol doma a white bitches na nho nikdy ziadnu forntu stat nebudu, zacina sa hladanie vinnika tej "nepravosti". Z najakeho dovodu ho vacsina pastierov nachadza vzdy niekde inde nez vo svojom nizkom vzdelani schopnostiach a pracovnej moralke a potom je uz medzi allahovych mucednikov cesta kratka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tuhhle story už jsem taky zaslechl. Je spousta hodnejch a mírumilovnejch muslimů a pár vošklivejch a zlejch, radikálů. Takže ty hodný sem utíkaj před těma zlejma. (Ti hladoví pak pro ten Ajfoun). Ale sem tam se ňákej zlej mezi hodnejma schová a přijde s nima. Takže vlastně nikdo neuteče. A vobčas ten původně hodnej je tady tak utiskovanej a nešťastnej, že začne bejt zlej. No jasně.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ono je to trosku slozitejsi a trosku komplikovanejsi. Celkove je to, co se deje v Evrope s prilivem muslimu dost velkej problem, za kterej muze hned nekolik stran. Za prve bordel v severni Africe a na blizkem vychode. V zemich, kde se zabiji na potkani nemuzete cekat, ze si budou brat s Evropou nejake servitky. Za druhe je problem Evropy v tom, ze nebyla schopna tohle ukocirovat a zastavit. V dnesnim svete jsou migrace pomerne normalni, ale je potreba ty lidi, ktere sem poustime proverit a poustet si opravdu jen ty, co vyhovuji nejakemu profilu. Do US taky proudi spousta lidi, ale ti si kurna chrani hranice (a maji vyhodu toho oceanu, to je fakt).

Co me trosku vytaci, je to hazeni vsech do jednoho pytle. Vsichni jsou takovi a basta. Bud je to bile, nebo je to cerne. Kdo neni s nama, je proti nam. Nic mezi tim. Tak to samozrejme neni, ale vsechny takoveto nazory akorat vyhranuji veskere nalady ve spolecnosti a radikalizuji ostatni.

Jeste zpet k muslimum, mam par kamaradu mezi muslimama, kteri puvodne pochazi z Pakistanu, Indie apod. Ted bydli uz nekolik generaci v UK nebo US. Normalne si zijou svuj zivot, maji praci, maji hypoteku a ojete auto na leasing. Staraji se o svoje deti a svoje rodice a zijou normalni "zapadni" zivot.

Sere me proste to skatulkovani - muslimove jsou najezdnici a vrazi, krestani jsou v pohode, cikani jsou nefachcenka, ten, kdo premysli trosku ekologicky je hned zelenej terorista, ten, kdo se jde projet na kole je hned zasranej pumpickar atd. Kdyz se tyhle nazory budou ve spolecnosti dal razit a sirit, tak to nikdy nemuze dopadnout dobre. Trosku zdrave tolerance mezi lidma by vubec neskodilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, pár uřezanejch hlav a hned by se mezi lidma hysterčilo, úplně zbytečně.

Rozdíl je v tom, že Ty se snažíš vnímat jednotlivce, který samozřejmě může být v pořádku. A já jsem přesvědčenej, že jich je většina. Přesto naše kultury i víry jsou neslučitelné z principu. V téhle rovině je to kdo z koho, ať si to chceš idealizovat sebelíp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To asi nejsme ve sporu. Ja taky nechci, aby mi sem do Evropy proudily davy hrdlorezu, kteri mi na zastavce autobusu urezou hlavu, kdyz se na ne skarede podivam. Proto jsem rikal, ze je potreba ochranit si hranice a poustet sem jen lidi, ktere jsme schopni proverit. Ale to by chtelo jednotny pristup, ktery je ale v podstate na urovni EU nemozny, diky velkym kulturnim rozdilum jednotlivych statu. A ja proste nevim jak to resit, proto nejsem v politice a nerozhoduju o tom.

Co jsem se snazil rict je to, ze proste ty nalady a vyhraneni ve spolecnosti jsou spatne a nicemu to nepomaha. Kdyz nekdo nekoho zabije, tak je uplne jedno, jestli je to muslim, krestan nebo bezverec, v prve rade je to sprostej vrah. To, jakym zpusobem se to prezentuje uz zaklada na tom skatulkovani. Pak mas pohovor v praci, kde zadatelem je normalni muslim, ale ty uz mas v sobe blok a treba ho defaultne vyloucis nebo neprijmes jen proto, ze se bojis, ze kdyz mu das blbej feedback, tak ti ureze hlavu, coz je samorejme nesmysl. Kdyz projde podobnych pohovoru par a nebude schopny najit praci, tak skonci na socialce a bude jen "pritezi" toho naseho systemu. Nedej boze, aby ho hlad donutil kvuli tomu k nejakym kradezim. A uz je to proste cele spatne. To, ze prijde se uchazet o praci uz by ti melo indikovat to, ze se asi chce nejak zaclenit. Jenze jaky dojem ma ted vetsina Evropy? Muslimove jsou vrazi, co rezou hlavy. Dal o tom nediskutujem. Tecka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co mě právě naštvalo...?

Ten moment, kdy ti začne zlobit, problikávat a divně se zbarvovat obrazovka na noťasu... řekneš si ok, nějakej ten pátek ho už mám, ale připlácel jsem si k němu 3 roky záruky navíc ;)

Najdeš záručák a zjistíš, že prodloužená záruka skončila přesně před 8 dny... to bych se smíchy po**** :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale oni muslimové JSOU vrazi, co řežou hlavy. Ovšemže ne všichni, to nikdo přece netvrdí. Křesťanský svět zas páchá/l jiná svinstva. Z morálního hlediska já radikální muslimy ani neodsuzuju. Z jejich pohledu je ta uřízlá hlava jen demonstrace boje za lepší svět. Na vesnici když babka usekne hlavu slepici, nebo trhne králíka, tak taky nemá výčitky. Ona ví bez stínu pochybnosti, že je to v pořádku. Ať se vegani hrozej tý "vraždy" sebevíc. Dále pak znám i cikána, který je pracovitý a je pod jeho hrdost, aby kdokoli z jeho rodiny bral dávky. Přesto si cizího cikána do baráku nikdy dobrovolně nevpustím, už mám svou zkušenost a statistická pravděpodobnost mi tu volbu potvrzuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fajn Andy - a teď nám vysvětli proč se v případech kdy se "normální západní život" nevydaří nevěnujou "krájení hlaviček nevěřících" frustrovaní potomci polských instalatérů, čínských prádelníků, japonských rybářů, ruských akademiků, indických kuchařů, židovských hokynářů, mexických dělníků a indiánských nahaněčů do bordelů? Multikulti pohádka bohužel vždycky končí okamžikem kdy si dotyčný začne/nechá svůj neúspěch zdůvodňovat svým původem - a průser je že pokud "tichý mladík který zdravil" díky němu sklouzne zrovna k wahábismu (jedno jestli arab, čečenec, pakistánec a nebo opálenej plaváček Afriky), můžeme se jít s našim akademickým moralizováním a sluníčkovýma průvodama politiků nechat leda bodnout... :death:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...