Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 18 minutami, Americkej napsal:

Ale oni muslimové JSOU vrazi, co řežou hlavy. Ovšemže ne všichni, to nikdo přece netvrdí. Křesťanský svět zas páchá/l jiná svinstva. Z morálního hlediska já radikální muslimy ani neodsuzuju. Z jejich pohledu je ta uřízlá hlava jen demonstrace boje za lepší svět. Na vesnici když babka usekne hlavu slepici, nebo trhne králíka, tak taky nemá výčitky. Ona ví bez stínu pochybnosti, že je to v pořádku. Ať se vegani hrozej tý "vraždy" sebevíc. Dále pak znám i cikána, který je pracovitý a je pod jeho hrdost, aby kdokoli z jeho rodiny bral dávky. Přesto si cizího cikána do baráku nikdy dobrovolně nevpustím, už mám svou zkušenost a statistická pravděpodobnost mi tu volbu potvrzuje.

No ale babka pak ze slepice uvaří polívku na neděli a králíka prošpikuje a sežere...trochu se bojím to domýšlet... ještě že vždychy křičej to povídání s Alláhem a poldové je díky tomu stihnou vyplašit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Micey Norskej pravičák frustrovanej z roztahování multikultíků udělal to co udělal doma - a tam si taky odpykává zasloužený trest za mnohonásobnou vraždu. Rozdíl vidím v tom že kvůli tomu nikam neemigroval - a ani jsem nezaznamenal že by v nějakých kostelech odbíjely zvony a státní církve pořádaly procesí vypatlaných dervišů na jeho oslavu... 

2020-09-04T153351Z_1311157641_RC2RRI9E9N
87248_CharlieHebdoprotestPakistan3_15992

 

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 47 minutami, AndyAaron napsal:

To asi nejsme ve sporu. Ja taky nechci, aby mi sem do Evropy proudily davy hrdlorezu, kteri mi na zastavce autobusu urezou hlavu, kdyz se na ne skarede podivam. Proto jsem rikal, ze je potreba ochranit si hranice a poustet sem jen lidi, ktere jsme schopni proverit. Ale to by chtelo jednotny pristup, ktery je ale v podstate na urovni EU nemozny, diky velkym kulturnim rozdilum jednotlivych statu. A ja proste nevim jak to resit, proto nejsem v politice a nerozhoduju o tom.

Co jsem se snazil rict je to, ze proste ty nalady a vyhraneni ve spolecnosti jsou spatne a nicemu to nepomaha. Kdyz nekdo nekoho zabije, tak je uplne jedno, jestli je to muslim, krestan nebo bezverec, v prve rade je to sprostej vrah. To, jakym zpusobem se to prezentuje uz zaklada na tom skatulkovani. Pak mas pohovor v praci, kde zadatelem je normalni muslim, ale ty uz mas v sobe blok a treba ho defaultne vyloucis nebo neprijmes jen proto, ze se bojis, ze kdyz mu das blbej feedback, tak ti ureze hlavu, coz je samorejme nesmysl. Kdyz projde podobnych pohovoru par a nebude schopny najit praci, tak skonci na socialce a bude jen "pritezi" toho naseho systemu. Nedej boze, aby ho hlad donutil kvuli tomu k nejakym kradezim. A uz je to proste cele spatne. To, ze prijde se uchazet o praci uz by ti melo indikovat to, ze se asi chce nejak zaclenit. Jenze jaky dojem ma ted vetsina Evropy? Muslimove jsou vrazi, co rezou hlavy. Dal o tom nediskutujem. Tecka.

Souhlas, není to černobílé. Migrace & integrace nezvládnutá, stejně jako ochrana hranic atd. Taky si nemyslím, že všichni jsou teroristi, ale když už tady jsou 2-3. generaci, a furt mají ten bordel na hlavě a v hlavě, tak to fakt nechápu. Přece musí vidět, že přesně tohle je vyděluje od ostatních. Jasně můžou se poplácat po ramenou mezi sebou, ale to je nenakrmí. Ty první generace si to přivezly z domu, kde je to tak dodnes. Jezdím pracovně do Bangladéše, UAE, jednou i Pákistán a tam když místní není muslim, tak je dost v hajzlu, protože ostatní se na něj dívají skrz prsty. OK, ať si tam dělají co chtějí, já to respektuju, ale proč v tom pokračovat na západě, kde můžu dělat cokoliv jiného, když se budu snažit. Proč do toho tlačí svoje děti, když vidí, že to nefunguje. Myslím tím vnější znaky víry, ne víru jako takovou.

To samé Turci v Německu, již několikátá generace, špatně se nemají, ale jsou ochotni demonstrovat s tím, že jejich prezident je Erdogan, který utáhl šrouby v Turecku, jako nikdo. Jezdil jsem tam předtím než se stal prezidentem a byla to super země, spousta ženských bez bordelu na hlavě, chodili jsme s dodavatelem na pivko a fotbal do baru, nikdo moc nehrotil, jestli je nebo není věřící muslim, spělo to k takovému normálu.

Zaměstnat muslima není problém, stejně jako černocha, ale pokud přijde na pohovor v té jejich sutaně a čepičce, nebo ženská v šátku tak může nastat problém (modlení, svátky, ramadány apod.). Pokud si to nebude tahat do práce, tak není problém, pokud jo, tak jsou v hajzlu všichni, nabourá to celý tým a ještě se ho nezbavíš. Zažil jsem to v Praze v jedné firmě, kde byla holka konvertitka. Úplně se pomátla, zašátkovaná, korán neustále na pracovním stole, o každé pauze si v něm četla. O ramadánu nepoužitelná a furt nějaké kecy o tom jak se máme správně chovat atd. atp. No prostě jí tam všichni "milovali" 🙂

před 4 minutami, Micey napsal:

Jakože polský instalatéři, čínský prádelníci, japonský rybáři, ruští akademici atakdále zásadně nikdy nikoho nezabijou? Nebo takový norský pravičáci..

Tak nějak mi to přijde, že míň, než muslimové, ale možná se mýlím. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@lubTurci, kdo jinej. Až si budeš dávat do čaje citrón tak ten je nejspíš taky z Turecka, tak bacha jestli nekouše.
Nechápu co je na tom, půlku autodílů máš z Turecka a dělali je Turci atd., atd., asi bych mohl pokračovat dlouho.

@Thomas - výrobce tvrdil že letošní úroda byla na Znojemsku sotva třetinová, proto využil kapacitu výroby v Turecku, 
včetně Tureckých okurků, byť se dušují že je receptura stejná, tak některé šarže vykazují převaření (okurky nekřupou)
ale chuť bys neměl rozeznat
podle výrobce se jedná o jednorázovou akci kterou nechce opakovat

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, Tom4 napsal:

@lubTurci, kdo jinej. Až si budeš dávat do čaje citrón tak ten je nejspíš taky z Turecka, tak bacha jestli nekouše.
Nechápu co je na tom, půlku autodílů máš z Turecka a dělali je Turci atd., atd., asi bych mohl pokračovat dlouho.

@Thomas - výrobce tvrdil že letošní úroda byla na Znojemsku sotva třetinová, proto využil kapacitu výroby v Turecku, 
včetně Tureckých okurků, byť se dušují že je receptura stejná, tak některé šarže vykazují převaření (okurky nekřupou)
ale chuť bys neměl rozeznat
podle výrobce se jedná o jednorázovou akci kterou nechce opakovat

Díky za info, tak já si počkám. až je budou dělat zase v Česku. Pokud se dočkám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...