Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 32 minutami, Irwinek napsal:

Šel jsem koupit matici na kolo u auta a ony nejsou,  takže my tam prodavač ochotně našel náhradu se stejným závitem a stoupáním, jenže místo na 19 klíč je na 21. Mám teda na autě zimní kola, kdy 17 matek povoluju/utahuju 19 - tkou klíčem a 3 matky 21- tkou 😞 

a lidi vyhazují peníze za bezp. šrouby 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dávat lidem své soukromé číslo, nebo jim z něho volat, nebyl úplně nejlepší nápad, co jsem kdy měl. Včerejší telefonát v 23.55 ohledně dopravní značky zatím vede, dnešní v 5.15 byl docela vpoho (už jsem byl se psem venku). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 54 minutami, Radek124 napsal:

@kuncák7 Si neumíš na noc zablokovat vyzvánění z neznámých čísel?

To moc nedělám. Telefonní seznam moc neobnovuju a tak beru skoro všechno (netere často menej číslo). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem naprosto šokován.

Po dlouho trvajících problémech s televizí a internetem od T-mobile a po naprosto skandálním přístupu této společnosti k reklamacím jsem tyto služby nechal vyndat z Magenty a zrušil je. 

Okamžitě jsem odpojil koncová zařízení a odevzdal je na prodejně na Zličíně. Tam jsem se- přirozeně- domáhal potvrzení o vrácení zařízení.

Ubezpečili mě tam, že potvrzení nevydávají, že stačí, když se to zadá do systému, což přímo přede mnou učinili (zdali...?)

Teď mi přišel e-mail, že pokud do 7. prosince nevrátím koncové zařízení, naúčtují mi smluvní pokutu 4000,-.

Jsem rozpálený doběla. To fakt snad nemyslí vážně - a co s tím teď jako mám dělat ? Jak se bránit, když nemám v ruce protokol o vrácení...?

Něco mi říká, že ty další dva internety  s televizemi a těch devět telefonních čísel, co teď máme u nich ve dvou Magentách, se asi  brzy  přestěhují k nějaké slušnější společnosti, protože tento způsob trávení sobot zdá se mi poněkud nešťastný a už to nechci zažít...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvol O2, pro tvé pobavení mi jednou z O2 tvrdili že moje číslo, ze kterého jim právě telefonuji je dle jejich záznamů zrušené a neexistuje. Nerozhodila je ani otázka proč je teda účtováno ve vyúčtování. 

A při změně bydliště?  Nelze telefonicky, musíte na pobočce. Na pobočce kromě pokusu o prodej dalších věcí zadáno a kopírování dokladu. Ve vyúčtování stará adresa. Volám co to je? Aha, já to tady vidím, kolegyně to tam zadala, ale na jiné místo, tak jděte znova na pobočku. :D

A mohl bych pokračovat. 

uvažuju že si pořídím nějakou předplacenou kartu a budu svobodný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem naprosto šokován.
Po dlouho trvajících problémech s televizí a internetem od T-mobile a po naprosto skandálním přístupu této společnosti k reklamacím jsem tyto služby nechal vyndat z Magenty a zrušil je. 
Okamžitě jsem odpojil koncová zařízení a odevzdal je na prodejně na Zličíně. Tam jsem se- přirozeně- domáhal potvrzení o vrácení zařízení.
Ubezpečili mě tam, že potvrzení nevydávají, že stačí, když se to zadá do systému, což přímo přede mnou učinili (zdali...?)
Teď mi přišel e-mail, že pokud do 7. prosince nevrátím koncové zařízení, naúčtují mi smluvní pokutu 4000,-.
Jsem rozpálený doběla. To fakt snad nemyslí vážně - a co s tím teď jako mám dělat ? Jak se bránit, když nemám v ruce protokol o vrácení...?
Něco mi říká, že ty další dva internety  s televizemi a těch devět telefonních čísel, co teď máme u nich ve dvou Magentách, se asi  brzy  přestěhují k nějaké slušnější společnosti, protože tento způsob trávení sobot zdá se mi poněkud nešťastný a už to nechci zažít...

Co bys chtel delat? Zajed na Zlicin / zavolej na linku, ukaz jim email a rekni, at si tam udelaji poradek, protoze ty veci jsi jim uz davno vratil. A jestli ne, tak standopede rusis vsechny sluzby a jdes jinam. Nic lepsiho se asi poradit neda.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...