Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 4 hodinami, straspol napsal:

Náš měl zavřeno jako všichni kolem... ale asi je netypickej, zkažené věci jsem spíf donesl z Tesca, než od něj.

Tak toho si važ. Tady měli otevřeno přesně jen Ti rákosníci a pumpy. Koupíš u něj čerstvé rohlíky - 3 z 5 ( jeden rovnou na strouhanku, druhej ještě trošku potřebuje ), prošlé okurky, čerstvé mléko ve skle je fakt čerstvé, ale trvanlivé v kartonu je prošlé,..... přijde mi, že jde od zdi ke zdi 😞

U toho, co prodává mixlevpixle to smrdí, a ten, co má kšandy, biče, okurky je Ti schopen prodat balíček s 5 -ti páry ponožek a jeden už je evidentně nošený a ještě Tě obviní z toho, že mu to tam neseš odjinud.

slušnej je ten na druhý straně vsi, zaměstnává češku a ta ho asi vycvičila, fakt nevím, že by si od něj někdo na něco ztěžoval.

O tom, co všechno se dá donést z Tesca, bych se nebavil, asi máme všichni své zkušenosti 😞 ale tesco není nijak výjimečné 😞

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Filipes napsal:

Za ty 3 týdny si to zamiluješ

No nevím, ono člověk si řekne nebudu jíst maso, pohoda. Ale pak si uvědomí co všechno je živočišného původu a že fakt může jíst tak maximálně trávu.

Ráno mám pečivo... ee nelze, sádlo

Takže jogurt... ne, mliko

Vločky s mlékem... ne mliko

Takže vločky s vodou a max tak rajče

A to jsme teprve u snidane...

Když k tomu pridáš oběd a večeři tak bych asi jeden den držel hladovku a pak zkusil vyškemrat tu klobásu jak o ní píše Dejv, protože na rozdíl od 21 denního trápení to bude za 2 minuty za mnou 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, straspol napsal:

Dokud je povolená destilovaná peckovina tak furt dobrý, ne..?

Nejni, nezaručíš, že v tom ovoci nebyli červíci, takže ovocné pálenky vegan nejsou (dozvěděl se kdysi táta na lodi od jedné takto orientované a téměř průhledné členky posádky).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, Americkej napsal:

Začíná tu bejt fajnšmekrovský vlákno. Paříž by chtěla prej celoplošnou 30. A Já bych moc rád  jednosměruu v řiti. Ven jo, dovnitř nic. To není složitý.

A uvidíš, že tam brzo bude. Sleduju to tam už dýl a jen kroutím hlavou. Skoro se divím, že to nedošlo zatím všechno i sem, nedivil bych se. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, hufnor napsal:

Nejni, nezaručíš, že v tom ovoci nebyli červíci, takže ovocné pálenky vegan nejsou (dozvěděl se kdysi táta na lodi od jedné takto orientované a téměř průhledné členky posádky).

Tak to je fakt peklo... Takhle jsem se bavil cestou s jednou, co nejedla maso, aby nemuseli kvůli ní zabíjet živé tvory. Nejspíš jí někdo namluvil, že tu kůži , co z ní má kabelku a boty, si zvířátka na noc sundávají...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejni, nezaručíš, že v tom ovoci nebyli červíci, takže ovocné pálenky vegan nejsou (dozvěděl se kdysi táta na lodi od jedné takto orientované a téměř průhledné členky posádky).

Já jsem tohle veganství asi nikdy nepochopil. Jak zvířata tak i rostliny jsou přeci živé entity.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som ako pionier cital clanok o tom ako nacisti experimentalne vyrobili masu podobne bielkoviny z ropy ... nez teda zistili ze aj ropy podobne ako masa maju nedostatok.... ale ruku v ruke so zakazom spalovacich motorov, ktory nas do buducna aj tak neminie je to mozno cesta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, cali napsal:

Ja som ako pionier cital clanok o tom ako nacisti experimentalne vyrobili masu podobne bielkoviny z ropy ... nez teda zistili ze aj ropy podobne ako masa maju nedostatok.... ale ruku v ruke so zakazom spalovacich motorov, ktory nas do buducna aj tak neminie je to mozno cesta.

A jak to budou bez motorů dopravovat? Zase vzkřísíme koňku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...