Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Ehm. 

Podle paní z toho Kauflandu tam akorát takhle stáli senioři před otvíračkou.

Což je samozřejmě důsledek mediální hysterie a nezvládnuté komunikace nařízení vůči lidem, místy chaotické jako samo čaulidi, místy zmatené. Vlastně přesně takhle by to vypadalo kdyby měli čokoládový Mikuláše za korunu nebo Pick za stovku malou štangli.

Dneska odpoledne odpoledne jsem jel do lékárny okolo dvou marketů, v plné špičce v půl třetí a ani před jedním nebyla žádná fronta.

2020-11-18 16.22.48.jpg

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už to začíná, níže připojuji nařízení vlády platná od dnes, tedy od středy 18/11 od 00:00 do pátku (ano, do tohoto pátku) 20/11 do 23:59.

Co bude platit v sobotu a neděli se zatím neví,  předpokládám že se to bude odvíjet od schválení či neschválení vládního návrhu prodloužení nouzového stavu sněmovnou, která zasedne zítra. Napsal bych že to je, ale nechci být vulgarni, dám jen odkaz, ale upozorňuji že po rozkliknutí je tam výklad nespisovného hesla.

Krizove-opatreni-o-omezeni-provozu-skol-a-skolskych-zarizeni-c.-1191-s-ucinnosti-od-18.-do-20.-11.-2020.pdf Krizove-opatreni-o-omezeni-volneho-pohybu-osob-c.-1190-s-ucinnosti-od-18.-do-20.-11.-2020.pdf Krizove-opatreni-o-zakazu-maloobchodniho-prodeje-a-sluzeb-c.-1192-s-ucinnosti-od-18.-do-20.-11.-2020.pdf Mimoradne-opatreni-noseni-ochrannych-prostredku-dychacich-cest-s-ucinnosti-od-18-do-20-11-2020.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, (z)denny napsal:

Nechci sahat na vozík, který určitě není odcovidovaný po předchozím zákazníkovi. Dělám tak malé nákupy, že na co sáhnu, to si nesu domů 🙂 a proto vozík nepoužívám. Je to zásah do základních práv zákazníka

Taky chodím na menší nákupy a vozík potřebuju málokdy, ale s tím odcovidováním bych si nedělal hlavu, u vchodu do kšeftu je dezinfekce, i když sáhneš na madlo, dojedeš ke stojanu s dezinfekcí, naneseš na ruce, na madlo a vybavené, riziko přenosu se za tu chviličku, kdy bys teoreticky byl v kontaktu s infikovaným madlem, limitně blíží nule, zničíš ho tou dezinfekcí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, straspol napsal:

Byl jsem nakupovat v Lidlu jako vždycky, hromady lidí, nikde žádné omezení, udržovali jsme cca metr- dva odstup, víc se nedalo...

...pročež samozřejmě nejsem naštvaný, jen to konstatuju...

Lidl k tomu zřejmě přistoupil s nadhledem, dneska jsem na Radiožurnálu zaslechl, že si vyhodnotili průměrnou návštěvnost a vyšlo jim, že se do toho vejdou bez nějakých zvláštních opatření😀 

No a vzhledem k tomu, že to chce Havlíček od pondělí zase změnit na dvojnásobek, tak je to stejně jedno🙃

Upraveno uživatelem neuromancer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...