Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 1 minutou, bandicoot napsal:

Tak bacha ať nepřeladíš třeba na RockZone... Ale tak nějak za všemi rádii jsou dneska nějaký miliardáři, Křéťa, Zach, Soroš...

To má kdo - RockZone? 

Asi to hodím na Vltavu či něco neutrálního.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máme naštěsti Vltavu a ČRo Jazz, polskou Trojku, Spotify a pak vlastní nagrabovanou audiotéku. V Česku si soukromé rádio prostě naladit a delší dobu poslouchat bez psychické újmy nelze. Debilizace uječenými, stále happy and free moderátory, nekonečnými reklamami a pouštěním stále stejných 40 písniček je k nevydržení. Nejsme v tom ale sami. Norsko a Dánsko jsou v tomto směru naprosto stejné, Německo jenom o malinko lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Strocek napsal:

Já to chtěl taky napsat :). S tim StB nevim o tom, že by byl Babiš policejní důstojník ve služebním poměru, ale asi nemám všechny informace. :)

Cokoli, co smrdí donášením, mi prostě vadí. Ve služebním poměru nebyl. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, bandicoot napsal:

@kuncák7 Ten samej co tousťák, pokud to neprodal... Ale vlastně sorry jako, je to ve svěřenským fondu. To neni jeho.

Aha. V tomhle mám opravdu velké nedostatky. Nikdy by mě nenapadlo, že se jim tohle takhle hodí do podnikání. Vůbec jsem to nesledoval, ale dovzdělám se. Dík za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, kuncák7 napsal:

Aha. V tomhle mám opravdu velké nedostatky. Nikdy by mě nenapadlo, že se jim tohle takhle hodí do podnikání. Vůbec jsem to nesledoval, ale dovzdělám se. Dík za info.

No, myslím, že v tomhle směru je lepší být nevzdělaný, protože jinak je člověku na bl… a je furt nas …. 😞

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, kuncák7 napsal:

Penam už dlouho nejím z podobného důvodu. Dávím se po něm :-).

 

Před hodinou, Foundryman napsal:

Žena tuhle omylem koupila ty slavný toasty od Penamu a nežraly to ani sousedovy slepice...

Jj taky nám před pár lety vozili pečivo z Penamu :D

0B24EAA4-3630-439A-89BA-0526E4F97F47.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To staci aby mi nejajy idiot na Twitteru něco napsal a jsem "obvinen"? 😄

Ti novinari pisou uplne sracky. Jinak Martine dej si Its always sunny in philadelphia. Ten serial se Ti bude libit myslim. Presne tyhle temata posledni dve serie dost drti.. a zatim je nezakazali 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uhrinstinkt.de - 9. 11. jsem tam po dotazu na dostupnost (3 - 4 týdny) objednal novinku Tissot T-Touch Connect a zaplatil. Dnes po dotazu na termín dodání odpověděli, že to letos už nebude. Prý velký zájem, Tissot má omezenou výrobu a bla bla bla... hard corona times...

Vzhledem k tomu, že měli zaváděcí cenu nižší o 150€ než je teď u AD, tak to rušit nebudu, ale... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mi jako soudruzi chtej rict, ze kdyz budu chtit jit rano pred praci do fitka/bazenu/nevim kam.... Tak si ty dve hodinky taky muzu odsedet na lavicce pred barakem, nez me tam pustej? Abych si pak mohl vlezt do satny kde bude mrak lidi bez rousek, stridal se na strojich s dalsima x lidma bez rousek atp...? ¨Dneska jsem byl v lidlu a pikolik co u dveri rozdava vozejky je stejne k hovnu, jako zakaz prodeje v nedeli.  Vsude lidi jak nadelano a ke kazdy pokladne fronta minimalne 6lidi, ktery na nejaky rozestupy a rousky pres rypak i reprak stejne kaslou.....

 

Tak jsem si postezoval, diky za pozost.

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/pes-nebude-stekat-na-sport-bude-se-ridit-jinou-tabulkou-40343155#

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, straspol napsal:

Před prací do fitka nebo do bazénu..? Tyjo, to bych do večera nerozchodil...

Já taky ne... :lol2: Jinak už je trochu zu viel že děti ve druhé třídě mají ode dneška doporučeno nosit do třídy teplé oblečení včetně zimní bundy, protože budou mít nově okna dokořán po celé vyučování :wacko:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, shewcza napsal:

To se můžou učit rovnou v parku 😄

Zítra to navrhnu třídní :thumbsup_anim: 

To krtenek: Právě, no a jelikož máme venku každý den nulu a dětem je chvilku teplo, pak zima, strojí se a svlékájí, ředitel rozhodl mít ventilačky otevřené po celou dobu a děti ať jsou ustrojený..nějaký určitý smysl to dává. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám druháka. Byl jsem rád, že může konečně do školy. Po pár dnech nachcípanej jak pes, protože ve škole přetopeno a do toho pravidelně otevíraný okna dokořán. Učitelka je riziková skupina, takže vůbec nenastoupila a učí je družinářka. No..učí..každej den jim rozdá dva pracovní listy. Na jednom opíší nějaká předepsaná slova, na druhém vypočítají pár příkladů typu 5+5. Pak jim pustí YouTube nebo nechá běhat v rouškách na zahradě. Příšerně mě to točí. Půlku první třídy byl doma, půlku druhé třídy taky a když se konečně vrátí do školy, nemá nikdo ambice ty děti učit. Upřímně, přesto že má školu za rohem, má tam kamarády atd., koukám se po jiné škole, kde jim vzdělání dětí není totálně u zadku..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...