Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Pch. Nový auto, hodina cesty od AD domů, poslední kousek jede žena, aby teda se jako taky projela, zajíždí do garáže. Faktura za auto leží na zadní ještě nepoužitý sedačce. Auto je o dost fousů větší než předchozí povoz. Škrrrrrrrrrrrrr  . . . pravej předek o zeď :D :D :D

Kdo nebyl v takový situaci tak netuší jak těžký je procedit láskyplně "to nic zlato, to je jen odřenej nárazník" . . . :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Tom4 napsal:

Pch. Nový auto, hodina cesty od AD domů, poslední kousek jede žena, aby teda se jako taky projela, zajíždí do garáže. Faktura za auto leží na zadní ještě nepoužitý sedačce. Auto je o dost fousů větší než předchozí povoz. Škrrrrrrrrrrrrr  . . . pravej předek o zeď :D :D :D

Kdo nebyl v takový situaci tak netuší jak těžký je procedit láskyplně "to nic zlato, to je jen odřenej nárazník" . . . :lol2:

To je jedno, předpokládám, že viník již stejně není naživu 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nic, když si moje ex (tenkrát aktuální) půjčila bávko a hned při couvání z vrat mu lízla pravou stranu zadního nárazníku, bez zaváhání jsem uznal svojí chybu. Koupit barák, kde nezodpovědní předkové vystřihli zídku předzahrádky nesouměrně s osou domu byl čistej nerozum. Mea Culpa. Příště si probereme význam slova "láskyplně".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 37 minutami, krtenek napsal:

Tebe ta pokuta naštvala?

 

před 1 hodinou, geometr napsal:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 57 minutami, krtenek napsal:

Já jen, proč je to zrovna tady.

Protože nemám tak vyhraněný názor na OSA, jako někteří jiní lidé zde, tak jsem to nechtěl dát do "Co mě dnes potěšilo" (proč vyplývá z toho, co jsem tu už v minulosti psal). Ale myslím, že když se to tu tak vášnivě občas probírá, téma k diskuzi to je. A jinak samozřejmě pokud dělali něco protiprávně, sankce jim náleží. To je celý 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 OSA za rok 2017

966 milionů Kč inkasoval OSA

775 milionů Kč vyplatil OSA 

Režie OSA 14,5% (140.000.000,-)

Zbylých 51.000.000,- tuším "provozní náklady".

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...