Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Nevím, jestli naštvalo, ale hodně překvapilo. Otevřel jsem baliček z německého Amazonu, kde měly být objednané jeansy. Co mě uvnitř čekalo? Neoriginální sáček, jiná velikost, jiné modelové číslo, chybějící štítky výrobce, vůně jak po pracím prášku či aviváži. Použité/nošené a vyprané? Opravdu to tak vypadá. Zatím jsem měl s nákupy přes Amazon jen dobré zkušenosti, tentokrát se hodně nazadařilo. Naštěstí mají vrácení zboží zdarma přes české PPL. Doufám, že v tomto prazvláštním případě nebudou potíže. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, mně takhle přišlo na jaře z Amazonu v neoriginálním balení rádio, které jsem objednával jako nové. Rádio samotné bylo ale bez známek používání, tak jsem to neřešil a dodnes je s ním vše OK. Lidi prostě objednají, vyzkouší a vrátí zpátky. Fakt je ale ten, že bych uvítal, kdyby Amazon na neoriginální obal předem upozornil. I to je důvod, proč k téhle společnosti nemám 100% důvěru a raději ojednávám jinde, 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela obsáhlý článek, řekl bych i napsaný věcně. Ten denik tedy neznám, ale informace z tohoto článku už předávají i slovutnější média, tak že by jsme se přece jen dozvěděli jak to bylo? Je to fakt dlouhý a detailní kdo to bude číst celý.

https://denikreferendum.cz/clanek/32010-odhaleno-v-den-otravy-becvy-se-v-deze-stala-havarie-proc-zustala-utajena?fbclid=IwAR2SO_s2n3Krf0kFSSJSrQdJKvpJM6Ik2MLhdyhzTfhtu6fhj_XcsdVFetk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Tom4 napsal:

Docela obsáhlý článek, řekl bych i napsaný věcně. Ten denik tedy neznám, ale informace z tohoto článku už předávají i slovutnější média, tak že by jsme se přece jen dozvěděli jak to bylo? Je to fakt dlouhý a detailní kdo to bude číst celý.

https://denikreferendum.cz/clanek/32010-odhaleno-v-den-otravy-becvy-se-v-deze-stala-havarie-proc-zustala-utajena?fbclid=IwAR2SO_s2n3Krf0kFSSJSrQdJKvpJM6Ik2MLhdyhzTfhtu6fhj_XcsdVFetk

Platí staré známé přísloví: "Když se nechce, je to horší, než když to nejde."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, horal napsal:

WE/DO - dopravce Mall.    N E B R A T

týden mají přebranou zásilku, 26. změnili dodání na 27. a stále mlčí....

A opravdu to prebrali? Ted sem dva tydny čekal na zásilku, objednáno 16, zboží nemáme objednáno, doručení 23, 24 sms od mall, že zboží nebylo expedovano... Tracking mall zboží předáno dopravci... 27 že to teda konečně predali a dnes doručeno... Ale jak bylo řečeno je to intime a ten byl vždycky docela tragický, kór teď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Lion napsal:

A opravdu to prebrali? Ted sem dva tydny čekal na zásilku, objednáno 16, zboží nemáme objednáno, doručení 23, 24 sms od mall, že zboží nebylo expedovano... Tracking mall zboží předáno dopravci... 27 že to teda konečně predali a dnes doručeno... Ale jak bylo řečeno je to intime a ten byl vždycky docela tragický, kór teď

26.11.2020 09:50 Doručení odloženo na nový termín dodání/ / 27.11.2020

25.11.2020 15:06 Přeprava objednána, data k zásilce přijata

25.11.2020 08:44 Zásilka přijata na depo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, horal napsal:

WE/DO - dopravce Mall.    N E B R A T

týden mají přebranou zásilku, 26. změnili dodání na 27. a stále mlčí....

Mall je nějakej divnej poslední dobou, já tam naházel asi šest věcí do košíku, všude hláška partnerský prodej a pak mě spočítali asi čtyři dopravy za šest kil. Tak jsem to zase stornoval a čauec, to mají nějaký nový debilní systém tam, anebo? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle: https://cnn.iprima.cz/zmena-na-posledni-chvili-vlada-chce-nechat-sledovat-mobilni-telefon-kazdeho-nakazeneho-14360

Uz je divne, ze meli od operatoru data o pohybu lidi. To je nezakone. Obecne nejdesivejsi je jak rychle se jsou lidi ochotni vzdat svych svobod. Z ceho mi je uplne na bliti je jak nekteri maji potrebu nekomu nekam zakazovat jezdit, nadavat atd... idealne ho jeste naprasit :( myslim, ze i tady toho bylo spousty....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...