Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Upřímě to nechápu.Jestli si někdo dokazoval jaký bude king.S hrobníkem se znám.Žena je na hřbitově jak doma.Žádné flašky od chlastu,či stříkačky,nenašel.Prostě jen dané hroby.Jestli nějaká zkouška,já na to mám.Do hlavy nikomu nevidíme.Ti řeknu,toto tedy za nás nebylo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, mlsoun1 napsal:

Upřímě to nechápu.Jestli si někdo dokazoval jaký bude king.S hrobníkem se znám.Žena je na hřbitově jak doma.Žádné flašky od chlastu,či stříkačky,nenašel.Prostě jen dané hroby.Jestli nějaká zkouška,já na to mám.Do hlavy nikomu nevidíme.Ti řeknu,toto tedy za nás nebylo.

Nenech se vykolejit. Tohle normální člověk nepochopí. Drž se chlape. Asi tě život fakt testuje fest. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je pravda,že kamer je všude dost.Ale již to přibývá.Myslím různých výtržností.Mě zase kamery nijak nevadí,když vidíš co se kde děje.Je to všude a stejně jsi svým způsobem sledován všude,mobily,PC,apod.

Našvalo mě to.Je to pech.Dneska takovému ubožákovi nemůžeš rozbít ani hubu.Díky za podporu.Hold budu muset toho koně udělat z jiného materiálu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svým způsobem máš pravdu,strach to je velká příčina k přemýšlení.Kamery?Prostě bych to pustil do éteru,ostuda je pro někoho dostatečná.Samozřejmě vím,že jsou lidi,kterým to je všechno buřt.Hold ta naše krásná zemička.

Třeba minulý rok pokousal ženu pes.Útok zaznamenán.Ten samý pes napadl více lidí a to hlavně při obraně svých čtyřnohých miláčků.Našeho jezevčíka dvakrát pokousal a to jednou ho dosti potrhal.Stálo to balík.Dodnes mi ten balík pán dluží.Šli jsme na policajty,Ti to předali na trestní komisi.Pán samozřejmě nedorazil,nedorazil  prý nikdy.A ani nikdy nezaplatil.Jak to je dál,nevím.Řeší si to daný úřad sám.Dostal opakovanou pokutu a ještě se mi vysmál do ksichtu.A podotýkám,že to není žádný chudáček.Známá osobnost nejenom zde,ale i v celé republice.To je život.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 55 minutami, mlsoun1 napsal:

Svým způsobem máš pravdu,strach to je velká příčina k přemýšlení.Kamery?Prostě bych to pustil do éteru,ostuda je pro někoho dostatečná.Samozřejmě vím,že jsou lidi,kterým to je všechno buřt.Hold ta naše krásná zemička.

Třeba minulý rok pokousal ženu pes.Útok zaznamenán.Ten samý pes napadl více lidí a to hlavně při obraně svých čtyřnohých miláčků.Našeho jezevčíka dvakrát pokousal a to jednou ho dosti potrhal.Stálo to balík.Dodnes mi ten balík pán dluží.Šli jsme na policajty,Ti to předali na trestní komisi.Pán samozřejmě nedorazil,nedorazil  prý nikdy.A ani nikdy nezaplatil.Jak to je dál,nevím.Řeší si to daný úřad sám.Dostal opakovanou pokutu a ještě se mi vysmál do ksichtu.A podotýkám,že to není žádný chudáček.Známá osobnost nejenom zde,ale i v celé republice.To je život.

Měl bys ho tady propálit,když je odsud ,aby lidi věděli...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není to člověk z fóra,ale známá osobnost.Myslel jsem,že ho znají i lidi odtud(objektivně).Být odtud,tak už hodnocení má.

Jméno a příjmení nebudu ventilovat.Sestra je soudkyně a říkala,že se jména a příjmení neříkají na veřejnosti.Však už narazil,sice jinak.Ale boží mlýny melou pomalu a jistě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tchánův šéf lozil celý týden do práce nachcipany skoro na umření, s každým porady v kanclu a zásadně bez roušky, dnes šel na testy, jelikož jeho manželka přišla o čich. Tchán, riziková skupina, půl roku před důchodem, dnes začal pociťovať příznaky chřipky. Doufám, že to nic není, ale kde se bere v lidech taková tupost (COVID neCOVID). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, mlsoun1 napsal:

Není to člověk z fóra,ale známá osobnost.Myslel jsem,že ho znají i lidi odtud(objektivně).Být odtud,tak už hodnocení má.

Jméno a příjmení nebudu ventilovat.Sestra je soudkyně a říkala,že se jména a příjmení neříkají na veřejnosti.Však už narazil,sice jinak.Ale boží mlýny melou pomalu a jistě

Na každou svini se vaří voda.... jen někdy příliš pomalu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...