Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Kdyz je leto, grilujes a hospodu mas 200m od baraku, hospodskej ti to "priklopi" poradnou cepici peny a ty to mezi rozlevanim davas do lednice, tak je to imho porad dobry. A nez s nim vyrazim pro pivo, tak davam dzbanek plnej vody vychladit do lednice. Tu studenou vodu z nej vylejvam do kanalu 3m od vchodu do hospody. Ale jak pisu vyse, ja rozhodne odbornik nejsem. 

Jo a abych nezapomnel, ten dzbanek je po dedovi. Takze to dela nejvic ! 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vaše starosti na mojí hlavu 😄

Marky v pátek koupila v Marks Spencer ( nebo tedy Marx spencer, když to posledně pobavilo 😄 ) nějaké víno v plechovkách a taky nějaké mixle v pixle , konkrétně Rum s Colou ( umělá hmota s umělou hmotou říznuté kapkou asi umělého lihu ) a Gin Tonic ( vo moc lepší, tam bylo ještě umělý jehličí 😞  )

Jediný ospravedlnitelný důvod koupě je rozšiřování sbírky plechovek sedmiletého synovce ( i když mám pocit, že už ho to tak moc nebere 😞  )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, cali napsal:

Dzbany su out, PETka ma omnoho nensiu tepelnu kapacitu, takze procedura s vodou odpada a potom co to tam krcmar naleje sa da navyse bezpecne uzatvorit a udrzi blahodarny plyn v napoji omnoho dlhsie.

No tak nechat v PETce půlku přes noc je stejně na hovno, jako ve džbánu. Ale jinak každý má svoje, PETku nezatracuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 členové tohoto gentlemanského fóra. Oba pokus o prodej mimo vlákno. Jeden dokonce pro jistotu přes status. Ptám se proč??? Máme tu nějaká pravidla, řekl bych, že ve věci prodeje více nežli vstřícná. Uznávám, že čekat 5 dní na možnost UPnutí inzerátu se může zdát jako dlouhá doba, ale je to tak, a platí to pro všechny. Jurajova výmluva, že "jenom zkoušel možnost" mne rozesmála.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, Bert napsal:

2 členové tohoto gentlemanského fóra. Oba pokus o prodej mimo vlákno. Jeden dokonce pro jistotu přes status. Ptám se proč??? Máme tu nějaká pravidla, řekl bych, že ve věci prodeje více nežli vstřícná. Uznávám, že čekat 5 dní na možnost UPnutí inzerátu se může zdát jako dlouhá doba, ale je to tak, a platí to pro všechny. Jurajova výmluva, že "jenom zkoušel možnost" mne rozesmála.....

"Buď s tím v taky pohodě", Berte 😉😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, Bert napsal:

2 členové tohoto gentlemanského fóra. Oba pokus o prodej mimo vlákno. Jeden dokonce pro jistotu přes status. Ptám se proč??? Máme tu nějaká pravidla, řekl bych, že ve věci prodeje více nežli vstřícná. Uznávám, že čekat 5 dní na možnost UPnutí inzerátu se může zdát jako dlouhá doba, ale je to tak, a platí to pro všechny. Jurajova výmluva, že "jenom zkoušel možnost" mne rozesmála.....

No, přiznám se, že v tomhle případě bych tě rozesmatyho vidět nechtěl, natož rozepsanyho 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jura je zcela v opojení z možnosti že by už pozítří mohl mít svoje vysněné hodinky :D a zákulisní informace je, že ten status tam dala jeho lepší polovička, aby měla měsíc "klid od pípání telefonu" :lol2:

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak se mi roz*rdaly herní sluchátka, ale mám ještě jedny, starší model, takže v poho, ale čeká mě reklamačka v Alze. S reklamací sem neměl v Alze sebemenší problém, ale je dobrej nápad tam jet dneska?  Byl tam někdo včera a dneska, že by mě připravil na to jak to tam vypadá, aby mě dneska ještě nemrdlo... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...