Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

To nikdy nezapomenu : na jednom motorkářském srazu se potkali dva moji kamarádi, jeden z Prahy a druhý ze Znojma. A Pražák říká: už je burčák? U nás ho už prodávají u cest... A znojemak mu říká - jo, pro Pražáky už je, my ho budeme mět až za měsíc... 

takže tak nějak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Beru že Tom4 svou příslušnost k Moravě počítá dle vzdálenosti od řeky, ale tyhle fóry se zchlazováním/zamrazováním burčáku kvůli načasování zrání se fakt dělávají - ale spíš než na vánoce kvůli tomu, že ne vždycky se zadaří načasovat návštěvu významných cajzlovských znalců ve sklípku na den a hodinu přesně... :whistle:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jestli mám být naštvanej a nebo potěšenej, ale potom co jsem se (za účelem vylepšení rodinného cash-flow) od včerejška s krvácejícím srdcem začal rozhoupávat k puštění jedněch z "definitivních" hodinek, mě manželka(!) při taktní zmínce o výletu do Olomouce zarazila že ANI ZA NIC! - že prý radši bude dědit v naturáliích... :suicide_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Tom4 Tak zle na tom ještě nejsem - nemluvě o tom že modré GO už chtěl po mě "dědit" i kolega @Conrad :cheers:

Ale je fakt že jak se jeden k podobným úvahám dostane, nemívá to moc daleko ke zde tolik populárním (a kvůli přestřeleným cenám nikdy nekončícím) "výprodejům všeho" ...aby si pak ± to samé "za ušetřené peníze" nakoupil s 50% příplatkem zpátky :death:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je hoši zajímavý, té mojí prošlý bonboniery pacienti nenosí. Spíš takový ty dobrý, jako Rafaello, Toffifee, Merci. Ty co já tuze rád popapám večer u televize. Nevím čím to je... No možná jeden důvod mě napadá. Zubařku asi nasrat nechceš


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je hoši zajímavý, té mojí prošlý bonboniery pacienti nenosí. Spíš takový ty dobrý, jako Rafaello, Toffifee, Merci. Ty co já tuze rád popapám večer u televize. Nevím čím to je... No možná jeden důvod mě napadá. Zubařku asi nasrat nechceš


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Radek124 napsal:

Nevím jestli mám být naštvanej a nebo potěšenej, ale potom co jsem se (za účelem vylepšení rodinného cash-flow) od včerejška s krvácejícím srdcem začal rozhoupávat k puštění jedněch z "definitivních" hodinek, mě manželka(!) při taktní zmínce o výletu do Olomouce zarazila že ANI ZA NIC! - že prý radši bude dědit v naturáliích... :suicide_anim:

Aspoň někdo má v rodině rozum. Sám sis v dalším příspěvků odpověděl-za půl roku je budeš kupovat zpět za "super cenu" o cca 30 tis dráž. Už jsem to párkrát taky zažil. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je hoši zajímavý, té mojí prošlý bonboniery pacienti nenosí. Spíš takový ty dobrý, jako Rafaello, Toffifee, Merci. Ty co já tuze rád popapám večer u televize. Nevím čím to je... No možná jeden důvod mě napadá. Zubařku asi nasrat nechceš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...