Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Já si obecně myslím (nevím co se stalo v prodeji), že vymejšlet a hlavně pak předělávat a "vylepšovat" pravidla kvůli nějakému nebo pár hlupákům, kteří se najdou (nebo někam vniknou) vždy a všude, není asi úplně řešení. Tady bude nejspíš jednodušší (a to i s ohledem na ty slušné lidi) dotyčného upozornit a následně "zaříznout", případně rovnou "zaříznout". Nehledě k tomu, že občas ujet nebo přešlápnout může i ten slušnej, kterej si to po upozornění uvědomí. Jsme jen lidi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, zceyee napsal:

No to bezesporu, ale pražírny zavíraj do novýho roku, tak je třeba se předzásobit. Pít kafe z tesca je jako nosit diesely. To už radši čaj.

Jsem nenáročný mě stačí zásoba 500g  Illy 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, geometr napsal:

Já si obecně myslím (nevím co se stalo v prodeji), že vymejšlet a hlavně pak předělávat a "vylepšovat" pravidla kvůli nějakému nebo pár hlupákům, kteří se najdou (nebo někam vniknou) vždy a všude, není asi úplně řešení. Tady bude nejspíš jednodušší (a to i s ohledem na ty slušné lidi) dotyčného upozornit a následně "zaříznout", případně rovnou "zaříznout". Nehledě k tomu, že občas ujet nebo přešlápnout může i ten slušnej, kterej si to po upozornění uvědomí. Jsme jen lidi.

👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, geometr napsal:

Já si obecně myslím (nevím co se stalo v prodeji), že vymejšlet a hlavně pak předělávat a "vylepšovat" pravidla kvůli nějakému nebo pár hlupákům, kteří se najdou (nebo někam vniknou) vždy a všude, není asi úplně řešení. Tady bude nejspíš jednodušší (a to i s ohledem na ty slušné lidi) dotyčného upozornit a následně "zaříznout", případně rovnou "zaříznout". Nehledě k tomu, že občas ujet nebo přešlápnout může i ten slušnej, kterej si to po upozornění uvědomí. Jsme jen lidi.

Ja teda taky nevim co se stalo, ale aby lidi mohli neco dodrzovat, meli by nejdriv vedet co by meli dodrzovat, tedy by se to melo asi implementovat do pravidel. Pulka lidi ti tady rekne ze muzes prodavat hodinky na trzni cenu (tedy nastavit cenu jakou chces a pripadne pote upravovat), ale jak se objevi suby ktery majitel prodava kratce po koupi ve foliich draz, tak se tu objevi i lidi co by nejradsi bonzovali na financak. :)

Upraveno uživatelem zceyee
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, geometr napsal:

Já si obecně myslím (nevím co se stalo v prodeji), že vymejšlet a hlavně pak předělávat a "vylepšovat" pravidla kvůli nějakému nebo pár hlupákům, kteří se najdou (nebo někam vniknou) vždy a všude, není asi úplně řešení. Tady bude nejspíš jednodušší (a to i s ohledem na ty slušné lidi) dotyčného upozornit a následně "zaříznout", případně rovnou "zaříznout". Nehledě k tomu, že občas ujet nebo přešlápnout může i ten slušnej, kterej si to po upozornění uvědomí. Jsme jen lidi.

No ba. Do kvalitního kamene tesat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, zceyee napsal:

Ja teda taky nevim co se stalo, ale aby lidi mohli neco dodrzovat, meli by nejdriv vedet co by meli dodrzovat, tedy by se to melo asi implementovat do pravidel. Pulka lidi ti tady rekne ze muzes prodavat hodinky na trzni cenu (tedy nastavit cenu jakou chces a pripadne pote snizovat), ale jak se objevi suby ktery majitel prodava kratce po koupi ve foliich draz, tak se tu objevi i lidi co by nejradsi bonzovali na financak. :)

To ale není problém tohoto fóra ale téhle republiky obecně :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja teda taky nevim co se stalo, ale aby lidi mohli neco dodrzovat, meli by nejdriv vedet co by meli dodrzovat, tedy by se to melo asi implementovat do pravidel. Pulka lidi ti tady rekne ze muzes prodavat hodinky na trzni cenu (tedy nastavit cenu jakou chces a pripadne pote upravovat), ale jak se objevi suby ktery majitel prodava kratce po koupi ve foliich draz, tak se tu objevi i lidi co by nejradsi bonzovali na financak.

Tenhle nesvar me fest rozciluje. Nikomu neni nic do nabidkovy ceny.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, zceyee napsal:

To vypadá jak woodneck, nebo chemex? Jo to mi povídej, já ráno zvážil kafe a po práci letěl do tirschenreuthu pro 500g etiopie a když budu šetřit tak by mi to mohlo vyzbýt než otevřou. A taky jsem tam vzal nějaký filtry na chemex. Kazdopadne nevim odkud ses, ale mam tu 2 nevyuzity v60 a nejaky filtry bych taky nasel v pripade zajmu sz. :)

V60 decanter... no pozitivní je, že je v zaloze aeropress a taky že ten plastový díl funguje i bez nádoby. Negativní je, že na aeropress budu muset přeladit mlynek a že stejně nemám doma nic, do čeho bych to mohl dělat přímo tak, aby do toho vešly dva šálky, at uz z aeropressu nebo z v60. Takže vánoce asi strávím přípravou kávy pojednom 😀 zkusil jsem ještě rychlý výsadek do emy těsně před zavirackou, ale neměli. Nabídli mi jenom chemex a byť bych ho rád vlastnil, tak při aktuální "spotřebě" jedna v60 za 2 mesice bych za prachy, co bych utratil za chemexy, mohl mit za rok minimálně silvii 😀

 

Každopádně moc díky za nabídku, ale nejak to ted preziju a nová v60 je už objednaná 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Maro napsal:
V60 decanter... no pozitivní je, že je v zaloze aeropress a taky že ten plastový díl funguje i bez nádoby. Negativní je, že na aeropress budu muset přeladit mlynek a že stejně nemám doma nic, do čeho bych to mohl dělat přímo tak, aby do toho vešly dva šálky, at uz z aeropressu nebo z v60. Takže vánoce asi strávím přípravou kávy pojednom zkusil jsem ještě rychlý výsadek do emy těsně před zavirackou, ale neměli. Nabídli mi jenom chemex a byť bych ho rád vlastnil, tak při aktuální "spotřebě" jedna v60 za 2 mesice bych za prachy, co bych utratil za chemexy, mohl mit za rok minimálně silvii
 
Každopádně moc díky za nabídku, ale nejak to ted preziju a nová v60 je už objednaná

Tell me about it. Me rozbila frenchpress i hario konvicku sklenenou (tu co se dava pod v60 v2), reseni je mit toho vic.

3b985454ca2a72ba085f08ea5392380a.jpg

 

Edit: a kdyz se posere uplne vsechno, tak vzadu v tom pytliku je cistej kofein. :D

Upraveno uživatelem zceyee
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, nickolas napsal:

Jenze ted tady, tem co je davaji draho, vadilo, ze je nekdo dal levne. Teda hlavne jim vadilo, ze je nechytli zrovna oni. Tak se nejspis rozjela nabidkova bitva v SZ a pak jim zaclo vadit, ze uz jsou moc drahy. 

Jak říkáš. Hlavně to kecání do inzerátu od velevážených členů bylo hrubě mimo a nechápu to. Všichni mají možnost vyjádřit se v SZ nebo v jiném vlákně. 

Otázkou je celý systém. Pokud dáš prodejní cenu 150 k a někdo (například druhý v pořadí SZ) ti nabídne 200 k jak se kdo z nás zachová? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, zceyee napsal:

....IMHO prodejni hodinkova sekce je nejhodnotnejsi vlastnost tohoto fora mj. prave diky tomu ze je vesmes neregulovana ....

tak rozhodně nesouhlasím s tím, že prodejní sekce je nejhodnotnější vlastnost fora. přidaná hodnota, budiž ale že bych sem přestal po zrušení chodit, to asi ne.

jak vidno, je to sekce, která vyvolává největší flejm. jako vždycky, dyž jde o peníze. a ještě cizí😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dokusan - Jak říkáš. Hlavně to kecání do inzerátu od velevážených členů bylo hrubě mimo a nechápu to. Všichni mají možnost vyjádřit se v SZ nebo v jiném vlákně. 

Otázkou je celý systém. Pokud dáš prodejní cenu 150 k a někdo (například druhý v pořadí SZ) ti nabídne 200 k jak se kdo z nás zachová? 

 

Já bych to prodal třetímu za 250k 😀

Upraveno uživatelem Panchart
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Dokusan napsal:

Jak říkáš. Hlavně to kecání do inzerátu od velevážených členů bylo hrubě mimo a nechápu to. Všichni mají možnost vyjádřit se v SZ nebo v jiném vlákně. 

Otázkou je celý systém. Pokud dáš prodejní cenu 150 k a někdo (například druhý v pořadí SZ) ti nabídne 200 k jak se kdo z nás zachová? 

No právě,už párkrát se mi stalo že jsem něco inzeroval a vždy jsem to řešil s prvním zájemcem,bez ohledu na to ,že druhý nabídl o hodně víc,no asi záleží na serioznosti obchodů,tím se nechci vychvalovat,svatozář nemám....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...