Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 13 minutami, Dokusan napsal:

..... Hlavně to kecání do inzerátu od velevážených členů bylo hrubě mimo a nechápu to.....

Pokud nekdo keca do inzeratu (vyjma napr. upozorneni na falsum), tak je to blb, nikoliv "velevazeny" clen :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Dokusan napsal:

Jde vidět, že v tom umíš chodit :)

Kéž by. Teď si pouštim po cestě do práce a z práce v autě (mam to hodinu cesty) audioknihu od Ryana Serhanta nazvanou "Sell It Like Serhant", můžu doporučit. Aktuálně mám bohužel jen g-shocky za 1500 (kupovany tu) a naposledy jsem je myl kdyz jsem menil motorovej olej na svym vraku. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Tobi napsal:

No právě,už párkrát se mi stalo že jsem něco inzeroval a vždy jsem to řešil s prvním zájemcem,bez ohledu na to ,že druhý nabídl o hodně víc,no asi záleží na serioznosti obchodů,tím se nechci vychvalovat,svatozář nemám....

A teď si představ takovýho kucáka kterej dře celej měsíc za pár peněz, jak by se asi zachoval, má na krku neteře a chce pro ně to nejlepší. Já bych ho radši preventivně zabanoval. :D

 

Promiň Martine. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, zceyee napsal:

A teď si představ takovýho kucáka kterej dře celej měsíc za pár peněz, jak by se asi zachoval, má na krku neteře a chce pro ně to nejlepší. Já bych ho radši preventivně zabanoval. :D

 

Promiň Martine. :D

Naprosto vpoho. Zcela upřímně, já bych se toho nezúčastnil, buď cena platí, nebo sorry a ten člověk by u mě skončil.

Jinak, teď jsem přijel z naší D1 a musím říct, že tolik blbu, co mě musí vychovávat, když jedu v pravém pruhu tachometrovych 120 km/h, v dešti a snížené viditelnosti, to jsem dlouho nezažil. Holt to chce opravdu klid. 

před 6 hodinami, artsvk napsal:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, kuncák7 napsal:

Naprosto vpoho. Zcela upřímně, já bych se toho nezúčastnil, buď cena platí, nebo sorry a ten člověk by u mě skončil.

Jinak, teď jsem přijel z naší D1 a musím říct, že tolik blbu, co mě musí vychovávat, když jedu v pravém pruhu tachometrovych 120 km/h, v dešti a snížené viditelnosti, to jsem dlouho nezažil. Holt to chce opravdu klid. 

 

Muj prispevek  byl mysleny od pocatku jako vtip, vazne. :) ... Ad d1, ja denne jezdim uz nekolik let na A93 a jeste se me nikdo vychovavat nesnazil, nechce to klid, chce to zmenit prostredi. I blame the speed limits.

Upraveno uživatelem zceyee
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, zceyee napsal:

Muj prispevek  byl mysleny od pocatku jako vtip, vazne. :) ... Ad d1, ja denne jezdim uz nekolik let na A93 a jeste se me nikdo vychovavat nesnazil, nechce to klid, chce to zmenit prostredi.

Já to tak beru, neboj :-). Mě se tohle jednání příčí a namlouvam si, že je to opravdu fórum gentlemanu (ano, je to názor na ban :-)). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, kuncák7 napsal:

Já to tak beru, neboj :-). Mě se tohle jednání příčí a namlouvam si, že je to opravdu fórum gentlemanu (ano, je to názor na ban :-)). 

Ja vubec nevim co se presne stalo a jake ma Bert vstupy, me na dnesnim chronomagu deni prekvapily dve veci. Prvni je s jakou vervou a aplausem lidi dokazou prijmout jakekoliv (a imho nesmyslne) restrikce vedene proti nim. A druha vec je ze jsem nejak nepochopil co je spatneho v principu na aukci, imho je jedno jakym zpusobem se trzni cena urci, jestli prodejce nastavi cenu a tu pak snizuje dokud se nekdo neozve nebo jestli cenu sponuje kupujici. Me to prijde stejny a nerozumim tomu proc jedno je vice gentlemenske nez druhe, Nebo tak nejak jsem to pochopil z toho co psall Bert (coz me take dost prekvapilo). kazdopadne pokud je to poruseni pravidel ktere majitel urcil tak potom nasleduje trest. Na knife probihaji aukce normalne a nekolik nozu jsem tak uz koupil (od Mata), tak ja se v tom uz ztracim. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, zceyee napsal:

Ja vubec nevim co se presne stalo a jake ma Bert vstupy, me na dnesnim chronomagu deni prekvapily dve veci. Prvni je s jakou vervou a aplausem lidi dokazou prijmout jakekoliv (a imho nesmyslne) restrikce vedene proti nim. A druha vec je ze jsem nejak nepochopil co je spatneho v principu na aukci, imho je jedno jakym zpusobem se trzni cena urci, jestli prodejce nastavi cenu a tu pak snizuje dokud se nekdo neozve nebo jestli cenu sponuje kupujici. Me to prijde stejny a nerozumim tomu proc jedno je vice gentlemenske nez druhe, Nebo tak nejak jsem to pochopil z toho co psall Bert (coz me take dost prekvapilo). kazdopadne pokud je to poruseni pravidel ktere majitel urcil tak potom nasleduje trest. Na knife probihaji aukce normalne a nekolik nozu jsem tak uz koupil (od Mata), tak ja se v tom uz ztracim. :)

Tady ale aukce povolena není, což je dle mého jen dobře. Mě a řekl bych nejen mě, se tahle forma prodeje nelíbí a nepatří sem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...