Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 3 minutami, zceyee napsal:

Pokud je to "jen" pro poruseni pravidel tak to chapu, tedy ale nechapu proc je poteba pravidla menit.

Protože evidentně nefungují. Nevím, zda jsi to sledoval, část příspěvků byla k věci, ale pak šla debata do kytek (obávám se, že ban tam dostal každej, i když měl příspěvek k věci), to by se ale Bert musel pos..t, když by to měl dělit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, kuncák7 napsal:

Protože evidentně nefungují.

Tohe je pracovní deformace. :D Když pravidla nefungují, neznamená to že je potřeba je zpřísnit. Když dáš na dálnici 20kmph v úseku dlouhym 40km, taky to nebude fungovat. A když to lidi nebudou dodržovat, fakt to neznamená že je potřeba tam dát 10kmph nebo zvedat sankce za překročení.

Upraveno uživatelem zceyee
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Píšeš z hlediska provozu fóra naprosté nesmysly. Chápu, že z hlediská Tvého možná nikoli. Ještě jeden příspěvek mimo debatu v konkrétním vlákně, a letíš. Opravdu teď nemám čas ani náladu na alternativní píčoviny. Jasné, rychlé. Bez debat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, zceyee napsal:

Tohe je pracovní deformace. :D Když pravidla nefungují, neznamená to že je potřeba je zpřísnit. Když dáš na dálnici 20kmph v úseku dlouhym 40km, taky to nebude fungovat. A když to lidi nebudou dodržovat, fakt to neznamená že je potřeba tam dát 10kmph nebo zvedat sankce za překročení.

Nojo, ale pro dohlizitele/adminy, je to opruz a práce navíc. A víš jak to je? Je demokracie, pravidla se ohybaji, výklad je jak se to hodí. Musíš myslet na vše,.... 

A deformace, nee. Na silnici se držím hlavně slušnosti a ohleduplnost, dávno už neřeším, že někdo parkuje blbě či jede o 5 km h rychleji, to bych se musel zbláznit. Ale když se tím ještě chlubí, to je jiná (vzpomenu si, kolik s tím mám v práci zbytečně práce a jsem pan spravedlivéj :-)). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, zceyee napsal:

Tohe je pracovní deformace. :D Když pravidla nefungují, neznamená to že je potřeba je zpřísnit. Když dáš na dálnici 20kmph v úseku dlouhym 40km, taky to nebude fungovat. A když to lidi nebudou dodržovat, fakt to neznamená že je potřeba tam dát 10kmph nebo zvedat sankce za překročení.

Ber to tak, že to tu je takhle nastavené.

Jako když přijdeš do pultového obchodu, seš druhej v řadě a ten před tebou koupí poslední chleba, který jsi chtěl taky. Nebudeš tam vykřikovat že dáš za ten chleba víc než je stanovená cena. Můžeš se zkusit domluvit s tím před tebou až chleba zaplatí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naštvalo mě že zrovna na "štědrý den" jsme mohli parádně vyhořet - stačilo aby tahle koncovka "multinabíječky" netrčela do luftu ale ležela na papírech vedle a zrovna nešel nikdo kolem. Prý se ozvalo jenom tiché "psssss", pěticentimetrovej plamínek a smrad jak z připálenejch čínskejch ropuch... Tož bacha ať Vám taky nějaké zasrané asijské kurvítko kvůli "plánované životnosti" (koupeno 4.9.2018) nezkazí svátky!!! :censored:

IMG_4130.jpg.2987d7b71c38b34475435f3498db9834.jpg

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, zceyee napsal:
Tell me about it. Me rozbila frenchpress i hario konvicku sklenenou (tu co se dava pod v60 v2), reseni je mit toho vic.

3b985454ca2a72ba085f08ea5392380a.jpg
 
Edit: a kdyz se posere uplne vsechno, tak vzadu v tom pytliku je cistej kofein.

Tak jsem našel jedinou nádobu, která se dala použít. Jsem zvědavý, jak dlouho bude trvat, než to prdne každopádně to vypadá jako správný punk, takže koupím 600 ml kadinku za kilo a vyřešené 375b243a0fbdbf663955877fedafc395.jpg

Upraveno uživatelem Maro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No chce to rychle přemýšlet, než něco vypustíš, aby si se neprokec. Ale on nám šel docela naproti....na obalu bylo číslo s CZ vlajkou jako zastoupení pro CZ, ptal se jak se to Ježíšek dozví, že to nefunguje nebo se má hned volat na to český číslo a oni už nám to vymění....., takže takhle jsme to nějak vyřešili, že tam v pondělí zavoláme a uvidíme, co nám řeknou (pomažeme do hračkářství to vyměnit)....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zlatý holčičky koukám, na Playmobile se nemá co podělat... akorát že to budeme všechno skládat až do Novýho roku.

No, a naštvala mne smůla - maminka dětí C19 positive, vysledek testů z 23.12., takže izolace, žádný společný hory, Vánoce jedno velký provizorium bez mámy a dobrovolná karanténa pro nás až do r.2021. Načasování (pro děti) teda nic moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...