Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Právě teď, Shane001 napsal:
před 13 minutami, cali napsal:
Jedna stopa slivovice, .... kolko je to prosim poldeci?

30,48 centimetru, takže záleží jakou máš láhev, popřípadě demižon.

A já bláhový myslel že do hloubky měří jen vinaři koštýřem dolů do suda ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Bert napsal:

To je proměnná veličina stoupající s přírůstkem času, po který je v tvém držení flaška. Stoupá exponenciálně, pokud se poblíž nenachází tzv. blokant (matka, manželka, přítelkyně, tchýně, ....)

Čas třeba i omezit množstvím... I když je to teda amatérské, když dojde 🙂

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 33 minutami, Tom4 napsal:

To chce klid, teplo, horkej čaj a stopičku slivovice :) Nachlazení v tomhle počasí číhá za každým stromem. Hlavně žádnej covid stres, ano, kamaráde? 

Jj, dík, ve sbírce tvrdýho jsem našel super slivovičku od zdejšího kamaráda ze Slovenska, tak už se chladí. Antipyretik a léků na bázi Ibuprofenu mám dost, doufám ale, že na to nedojde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, martar napsal:

Jj, dík, ve sbírce tvrdýho jsem našel super slivovičku od zdejšího kamaráda ze Slovenska, tak už se chladí. Antipyretik a léků na bázi Ibuprofenu mám dost, doufám ale, že na to nedojde.

Horúci čierny čaj a slivovica tak 2:1, vypiť čo najteplejšie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, nickolas napsal:

Chladí se jen hnusná!

Špatné slivovici nepomůže nic. Už jsem pil kyselou,hořkou a taky jemnou výbornou při pokojové teplotě , zkrátka lahodnou i v teplém stavu,ale to se podaří jen párkrát za dvacet let.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam celkom dobre skusenosti so spickou cajovej lyzicky mleteho cierneho korenia zaliat poldeci alkoholu 40+( na type nezalezi) nechat postat cca 15min a vypit po cca hodine opakovat a priebezne kombinovat so silnym ciernym cajom. Obdobne funguje mlete chilli, po tom sa clovek este navyse poti, ale to v kuchyni nepouzivam tak ho vacsinou nemavam poruke.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na nachlazení šedého vlka, deci slivovice a zalít vařící vodou... Cukr dle chuti a ještě dávám vymačkaný citron
Myslel si Earl Grey?, kamoš keď mi ponúkal slovensky Šedého Grófa ... to som sa vždy chvíľku zháčil aký čaj ponúka

Seiko & Hamilton

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...