Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

V 5. 1. 2021 v 19:01, fijo napsal:

Asi nikdy nepřestanu kroutit hlavou nad tím, že ještě pořád někoho nenechá klidným znak na kapotě.

Si říkám co se asi honí takovýmu blbci hlavou, že ten znak ulomí a pohodí vedle auta. 

Můžu si za to stejně sám, provokuju, pokaždý ho koupim a namontuju znova. 

IMG_20210105_103731.jpg

Tohle byl v mládí můj vlhkej sen-vlastnit to. Nikdy jsem se neodhodlal někomu kvůli tomu ničit auto. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem ho nekdy ve 14 vymenil za karticky hokejistu a jako velkej frajer ho nosil na retezu.Po 14 dnech mi na bazenu profackoval zrejme majitel auta, kteremu ho asi nekdo ukradl a tim skoncila ma Mercedes kapitola:)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@kuncák7 Já si pamatuju, jak si spolužáci před koncem základky stěžovali, že bavorácký znáčky má každej a toyoty je sraly, protože to šlo prej blbě vyrejpnnout... Je fakt, že každej chtěl hvězdu, ale mercedesy tenkrát v Karlíně prostě nebyly 🙂 (to byl totiž tenkrát ten "jinej Karlín")  

merglama jezdili akorát taxikáři a těm si nikdo netroufnul nic 🙂

Bavím se o konci devadesatek 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, fijo napsal:

@kuncák7 Já si pamatuju, jak si spolužáci před koncem základky stěžovali, že bavorácký znáčky má každej a toyoty je sraly, protože to šlo prej blbě vyrejpnnout... Je fakt, že každej chtěl hvězdu, ale mercedesy tenkrát v Karlíně prostě nebyly 🙂 (to byl totiž tenkrát ten "jinej Karlín")  

merglama jezdili akorát taxikáři a těm si nikdo netroufnul nic 🙂

Bavím se o konci devadesatek 

Jasně, na konci 90 let mě tohle už dávno nebralo :-)). Ve Vršovicích to taky moc nejezdil, ale u hotelu Solidarita jo-80 léta :-))) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, honza71 napsal:

Dnes mi moje draha rekla, abych prodal jeji mechanicky hodinky. Ze beztak nosi jen baterkace TH Acquracer. Tak nevim, jestli mam bejt nastvanej nebo mam mit radost. Vsechny jsem ji vybiral s takovou laskou.

Hele u nás je to to samý.. Koupil jsem ji asi čtvery mechanické hodinky od Junkers přes Breitling a Omegu..a od chvíle, kdy jsem ji pořídil Apple Watch, tak neměla nic z toho na ruce.. Nosit mechaniky na levé a AW na pravé jako já, to nedá, na to nemá koule :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hasňa: To jsou konce :)

Jsem zvědav, kdy to pŕijde na mne. Teda ne ze bych si někdy chtěl pořídit něco se šmírovacim software, úplně mi stačí mobil... ale nějaký špičkový soláry... hmm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Hasňa napsal:
před 3 minutami, African napsal:
Pěkně měknete chlapci, už budou chybět jen ty podpatky emoji1787.png

Princ bez nich neudělal krok a jaký to byl borec.

😂 To já se zase urval po roce ze řetězu a asi krutě ostrouhám, šajze. Týden od zadání zakázky a odpověď nikde....:worried_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...