Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Doma nás to docela sebralo. David byl skvělý chlap a výborný muzikant. Svého času jsme se ženou neposlouchali skoro nic jiného než Bandjeez. Zvlášť, když jsme v roce 2017 vyklízeli stodolu a chystali ji na přestavbu na dům, ve kterém teď bydlíme, tak jsme desku Čaruj při práci slyšeli snad 500x. "Čaruj a vyčaruj mi dům, kde se nebudu bát, kde se múzy mé slétnou...". Ta kapela v aktuálním složení hrála jak čert. Drželi jsme mu palce, když ještě nebyl tak úspěšný. A když se mu konečně zaslouženě podařilo prorazit, tak přišla ta posraná nemoc. A když i když s ní bojoval neuvěřitelně statečně, tak přišla ta druhá nemoc. Měl toho pořád strašně moc co říct. A navíc 3 děti... Do prdele, kde je nějaká spravedlnost? to je fakt na hovno.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta sněhová nadílka mě zrovna teď moc nepotěšila. Sníh mám rád, ale odpoledne mám jít měřit do jedné ulice vodorovné dopravní značení a hrablo jsem si nenafasoval ( je to už dlouho dopředu domluvené a pružnost není moc v prioritách dalších zůčastněných ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8.1. Hygiena mela udelat zadanku manzelce a dceri na PCR test, objednane na dnes drive-in Vinohradska. Dobry den, na dceru zadanku mame, test udelame, na manzelku nemame zadanku, neudelame. Kdo ji mel delat? Hygiena. Hm, je to smutny, ale kazdy den je tak 10 lidi, ktere musim odmitnout. Bez zadanky vam test neudelam. Zavolejte si zitra znovu na Hygienu a prijdte jindy. Sulini...myslim Hygienicky suliny,ne toho kluka od odberu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, kuncák7 napsal:

Ta sněhová nadílka mě zrovna teď moc nepotěšila. Sníh mám rád, ale odpoledne mám jít měřit do jedné ulice vodorovné dopravní značení a hrablo jsem si nenafasoval ( je to už dlouho dopředu domluvené a pružnost není moc v prioritách dalších zůčastněných ).

 

před 7 hodinami, Tom4 napsal:

@kuncák7 no podle radaru to jde sem a jestli si Praze zamlouváte dopředu hrabla a nechcete si je půjčovat, tak to mě potěš :)

Ono je vubec divne si v Praze dopredu zamlouvat hrablo. Dyt tam snezi 1x za sedm let...a hlavne to do peti minut roztaje, jak je ta zem prospikovana trubkama s horkou vodou. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, kuncák7 napsal:

Ta sněhová nadílka mě zrovna teď moc nepotěšila. Sníh mám rád, ale odpoledne mám jít měřit do jedné ulice vodorovné dopravní značení a hrablo jsem si nenafasoval ( je to už dlouho dopředu domluvené a pružnost není moc v prioritách dalších zůčastněných ).

 

před 7 hodinami, Tom4 napsal:

@kuncák7 no podle radaru to jde sem a jestli si Praze zamlouváte dopředu hrabla a nechcete si je půjčovat, tak to mě potěš :)

Ono je vubec divne si v Praze dopredu zamlouvat hrablo. Dyt tam snezi 1x za sedm let...a hlavne to do peti minut roztaje, jak je ta zem prospikovana trubkama s horkou vodou. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, slabak napsal:

8.1. Hygiena mela udelat zadanku manzelce a dceri na PCR test, objednane na dnes drive-in Vinohradska. Dobry den, na dceru zadanku mame, test udelame, na manzelku nemame zadanku, neudelame. Kdo ji mel delat? Hygiena. Hm, je to smutny, ale kazdy den je tak 10 lidi, ktere musim odmitnout. Bez zadanky vam test neudelam. Zavolejte si zitra znovu na Hygienu a prijdte jindy. Sulini...myslim Hygienicky suliny,ne toho kluka od odberu. 

Zavolejte obvodakovi, ten tě ji okamžitě vystaví. Na hygienu ser, ty nestíhají a jsou rádi,že jsou rádi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera má naštvalo že si bežkami preslapavam hore/dole cestičku na lúke aby sa dalo skate-ovať a potom mi tade preletí štvorkolka a rozrýpe to až do podkladu.

Celkovo nechápem jazdu po lese al lúke na aute/motorke, asi som len militantný aerobny maniak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď mi volala šéfová, jestli jsem si při nákupech nepopletl firemní a soukromou kartu. Sám platím přes Wallet a tak jsem začal tušit - ve středu jsem byl služebně v Děčíně a někde ztratil kartu, což jsem nezaregistroval. Zatim jen za středu 10x platba všude možně, samozřejmě vše do 500,- Kč. Jsem zvědavej, co se ještě objeví a začínám šetřit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, ricous napsal:

Teď mi volala šéfová, jestli jsem si při nákupech nepopletl firemní a soukromou kartu. Sám platím přes Wallet a tak jsem začal tušit - ve středu jsem byl služebně v Děčíně a někde ztratil kartu, což jsem nezaregistroval. Zatim jen za středu 10x platba všude možně, samozřejmě vše do 500,- Kč. Jsem zvědavej, co se ještě objeví a začínám šetřit...

Na ty platby bez PINu je nějaký denní limit, ne? Snad teda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Člověče Richarde, promiň že se to snažím odlehčit - ale když vidím jak do tebe za poslední roky buší jedna rána osudu za druhou, tys chlape musel v minulým životě spáchat něco fakt strašnýho... -_-

Každopádně jestli je ta karta bezdrátová (což odvozuju od toho PIN-free pětikila), mělo by se i na neoprávněné nákupy provedené před nahlášením ztráty vztahovat pojištění, minimálně u Spořky cosi takového bylo. Zkuste si se šéfovou projít smluvní podmínky, třeba to aspoň v tomhle případě nebude tak zlé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, Radek124 napsal:

Člověče Richarde, promiň že se to snažím odlehčit - ale když vidím jak do tebe za poslední roky buší jedna rána osudu za druhou, tys chlape musel v minulým životě spáchat něco fakt strašnýho... -_-

Jo, už i kámoši si ze mě dělají legraci, že jsem musel v minulém životě bejt minimálně AH...

Šéfová s bankou komunikovala a asi tam ta pojistka není (já sám mám 48 hod. zpětně po nahlášení ztráty). UniCredit zkusí vyreklamovat ty platby (během dne byla použita i 3x na jednom místě), uvidim. Jinak to jde samozřejmě za mnou, moje blbost. Cajtum už jsem poslal první výpisy a mám dorazit, až to bude komplet... Z kamer prej maj slušnou úspěšnost, ale nevim jak dneska v době rouškový.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je tu Corona , nechce se mi jít nakupovat mám rád španělský ptáček server má lákavé jméno Farmářské bedýnky a málem  jsem si to objednat. Naštěstí jsem se podíval na složení

 Složení: hovězí maso zadní (31%), pitná voda, cibule, okurky (okurky, pitná voda, ocet kvasný, kuchyňská sůl, kořenící výtažek, hořčičné semínko), slunečnicový olej, rýžová mouka, kukuřičná mouka, vejce, slanina, hořčice (pitná voda, hořčičné semínko, ocet kvasný líh, cukr, sůl, kurkuma, koření extrakt), sůl, mletý pepř Informace pro alergiky: hořčice, vejce Skladujte v such

Bůh potěš farmáře

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@honzyk Kdo nemá v rukách, musí mít v nohách :speak_cool: Jestli nemáš náhradní vývrtku (u všech modelů je stejná, nožík akorát musíš roznýtovat a po rozborce zase snýtovat ⌀2,5mm), pošli ten nožík k Röslerovi - tam by ti ji měli vyměnit za novou jen za režii.

@ConradPředpokládám že to rýžovo/kukuřičné plnivo v tom mají jenom kvůli nastavení UHO, jinak tam nic úplně nestandardního nevidím... Akorát od "farmáře" bych v tom teda kromě cibule, okurek nálevu a stopového množství vajec čekal i něco jako klobásu - a ne jenom nějakej unavenej "výrobní špek"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předpokládám že to rýžovo/kukuřičné plnivo v tom mají jenom kvůli nastavení UHO, jinak tam nic úplně nestandardního nevidím....

No, ja si myslim, ze to ma uplne jinej duvod. A sice ten, ze je to jidlo udelany pro celiaky. Kukuricna a ryzova mouka se pouziva pri bezlepkove diete. Me to slozeni prijde OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...