Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 8 hodinami, nickolas napsal:

To bych HS opravdu přál, protože si to zaslouží. Na druhou stranu bych jí to nepřál, protože si to nezaslouží. Chápete? :D

Jakmile se "zlegalizuje", nastane problém jako je všude jinde. Teď tam slouží jen ten, kdo opravdu chce a umí. Po "legalizaci" by se tam bohužel nasyslilo i xy lidí, kteří by zas až tak moc nechtěli a dost možná ani neuměli. Stála by HS v systému samostatně, nebo by ji švihli pod někoho? Pod záchranku, hasiče, policii, vojáky? Poslední tři kategorie nesou spoustu problémů, spojených s přijímáním a odcházením lidí. Bylo by to fajn, jistota rozumných peněz, jak na platy, tak na provoz a vybavení. Ale...

Já myslím, že to zbytečně komplikuješ. Každý zásah má vyčíslitelnou cenu (tu ostatně platí zahraniční turisté). Takže bych tu částku pěkně spočítal každému, kdo zásah potřebuje. Samozřejmě to, co je nad rámec zdravotního pojištění. Když lezeš na hory, tak se buď pojisti, nebo plať. Mají to tak všude ve světě. Slováci na tenhle systém přešli před pár (deseti?) lety. HZS jim tam pokud vím funguje stejně. Díky tomu bude v systému víc peněz na vybavení, dobrovolné i stálé zaměstnance. A třeba to pár blbců donutí se zamyslet. No to spíš ne, ale aspoň je to bude bolet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, Ajaj napsal:

pěkný. Připomíná mi to mě, kdy jsem v takovým blbým esíčku najel v 40kmh na silničce v dešti na tramvajový koleje....

No nevím, když jsem si takhle ustlal v tramvajovych kolejích na Smíchově v zatáčce já, tak to spíš bylo-rychle k zemi, ale za to velmi daleko s lisejem 🙂

. Tos padal kvůli jiné věci 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Liqid napsal:

Kua, schválili normy na žrádlo, zas nám budou diktovat, co budeme jíst.

No jo, no.... Babiš potřebuje zaručený odbyt na ty svoje sračky, co vyrábí ... nejspíš je kupuje čím dál méně lidí ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kristepane, to snad není možné že někdo něco takového vyplodí. Mám pocit že kterýkoliv politik v okamžiku zvolení místo aby sloužil a byl prospěšnej tak začne škodit a nakazovat, zakazovat a omezovat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když pročítám co všechno by měly povinně prodejci prodávat a lidi kupovat, tak to snad je kompletní soupis produkce holdingu Bureše a firem Tomana, nebo se pletu? Plus tam jsou dobrý špeky schovaný . . .

295992167_2021-01-2014_19_53.png.ea8e1cee536b2e0ce5cb61ac55752bbf.png

Co dál, povinný poslech stranického rádia Impuls a povinně předplatit stranický tisk? Chybí jen ty výjezdní doložky. Vydávat je bude soukromá finanční a celni správa agenta Bureše. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...