Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, Lynx12 napsal:

No jo, no.... Babiš potřebuje zaručený odbyt na ty svoje sračky, co vyrábí ... nejspíš je kupuje čím dál méně lidí ...

Kdepak, to jim křivdíš 😁:

Agrofert pro ČTK uvedl, že s novelou zákona nemá nic společného. "Nepřepokládáme, že by nás nová legislativa jakkoli zvýhodňovala a změnila naši pozici na trhu. Rozumíme ovšem snaze podpořit české firmy, a tím nemyslíme sebe," řekl mluvčí koncernu Karel Hanzelka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ha... nejdřív omezení pohybu (COVID)- to abys nemohl nakupovat v zahraničí. omezení výběru sortimentu v potravinách - to abys žral co Ti dáme a ne co bys chtěl. Pak bude předepsáno oblečení -modráky jsou fajn.  průmyslové výrobky na pořadník (nechci psát příděl). asi trpím stihomamem. ale spíš déja vu

to bylo keců o volné ruce trhu🤮

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pošta. Ale jak. To je taková banda kurev zkurvenejch, ti mě tak nadzvedli. Já tam snad půjdu někomu rozbít hubu. KURVAAAA! Jdu si něco nalejt. Jsem se měl učit a teď se do piči ani soustředit nemůžu. Fakt kundy na druhou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Wanderer napsal:

Jenom, až tady bude výraz "kafe nebo pojištěná pošta na mě", tak bych doporučoval zajet si na to kafe.

Byl bych rád, kdybys mě tu nestrasil. Čekám hodinky, které dopravuje tahle instituce (jinak to bohužel nešlo). Po zkušenostech z minula si už pro jakékoliv hodinky jezdím (teď to fakt nešlo). Takže trnu i bez tvého komentu. Sakra, teď už neusnu. 

Jinak držím ti palce, ať se to ještě v dobré obrátí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, kuncák7 napsal:

No nevím, když jsem si takhle ustlal v tramvajovych kolejích na Smíchově v zatáčce já, tak to spíš bylo-rychle k zemi, ale za to velmi daleko s lisejem 🙂

. Tos padal kvůli jiné věci 🙂

Na kolejích už jsem si párkrát ustlal a bylo to přesně, jak říkáš - rychlej skluz. Ale tohle bylo jiný, asi kombinace toho esíčka, rychlosti a protijedoucích aut. Takže lehce v první půlce S-ka naklonit, pak trhnout na druhou stranu, aby mě to nevyneslo na ty auta v protisměru. A tam nastal problém. Znáš ten pocit když jsi ještě v SPDčkách ale vidíš kolo nad hlavou? Každopádně to je jen dedukce, ale následky jasný - prasklá helma ze shora, sedřený jersey na ramenu na nitě a spodek těla naprosto bez šrámu. Tudíž dedukuji, že vše chytla hlava/rameno a pak jsem se jen doklouzal. 

doteď si vybavuje ten výraz lidi co jeli v protisměru, zastavili a v naprostým šoku se ptali, jestli je vše ok....:-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prodavam auto. Sraz po sms konverzaci domluvenej, cas si urcil zajemce.

V domluvenej cas, pisu, ze cekam u auta (to sem nechal u servisu na druhy strane mesta). Odpoved: "ups, ztratil sem pojem o case, muzete pozdeji?"

Dacan nema ani kus slusnosti se vomluvit, kdyz sem mu pak odepsal, tak uz prestal reagovat uplne. To to zacina bezvadne, mel sem to dat asi radsi sesrotovat... Prej se rika ze cim levnejsi auto, tim se hur prodava, pac to pritahuje divny individua..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, busdriver napsal:

Prodavam auto. Sraz po sms konverzaci domluvenej, cas si urcil zajemce.

V domluvenej cas, pisu, ze cekam u auta (to sem nechal u servisu na druhy strane mesta). Odpoved: "ups, ztratil sem pojem o case, muzete pozdeji?"

Dacan nema ani kus slusnosti se vomluvit, kdyz sem mu pak odepsal, tak uz prestal reagovat uplne. To to zacina bezvadne, mel sem to dat asi radsi sesrotovat... Prej se rika ze cim levnejsi auto, tim se hur prodava, pac to pritahuje divny individua..

co  prodáváš? mě cuknul na poslední chvíli prodejce, tak je mladej bez auta 😞

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, busdriver napsal:

Prodavam auto. Sraz po sms konverzaci domluvenej, cas si urcil zajemce.

V domluvenej cas, pisu, ze cekam u auta (to sem nechal u servisu na druhy strane mesta). Odpoved: "ups, ztratil sem pojem o case, muzete pozdeji?"

Dacan nema ani kus slusnosti se vomluvit, kdyz sem mu pak odepsal, tak uz prestal reagovat uplne. To to zacina bezvadne, mel sem to dat asi radsi sesrotovat... Prej se rika ze cim levnejsi auto, tim se hur prodava, pac to pritahuje divny individua..

To platí i v hodinkách. Tvl poslední auto na vlastní pěst jsem prodával asi před pěti šesti lety a už to nechci zažít. A to byl Lexus za 800. Co znám storky od kamarádů, co prodávali auto za kilo a méně, tak to bych ho radši hodil ze skály. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Prochy68 napsal:

Za chvíli aby se člověk bál říct, že má ženská pěknou prdel emoji23.png

Odesláno z mého Lenovo TB3-850F pomocí Tapatalk
 

To už je zakázáný dávno ne? My na tu korektnost jednou chcípnem všichni.

Navíc kluci z kamionu to komentovali naprosto přesně, nevím, kde jako kdo vidí nějakou nepřesnost :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, Prochy68 napsal:

Za chvíli aby se člověk bál říct, že má ženská pěknou prdel emoji23.png

Odesláno z mého Lenovo TB3-850F pomocí Tapatalk
 

Přesně, vždyť je to úplně trapný... Ale víš jak, na jednu stranu chtějí všichni hroznou rovnost, proč by nemohli jet mladý holčiny Dakar že a pak se s prominutím poserou pro takovou banalitu.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, dawe009 napsal:

To už je zakázáný dávno ne? My na tu korektnost jednou chcípnem všichni.

Navíc kluci z kamionu to komentovali naprosto přesně, nevím, kde jako kdo vidí nějakou nepřesnost :)

No není sjízdná ani jedna, takže v tom bych viděl dost velkou nepřesnost 

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...