Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, dawe009 napsal:

No vždycky..to zas jako opatrně. Někdy to prostě nejde..fakt nejde..

Jestli se tady bavíš vo tom, že v tvým věku fakt nejde vošukat šestnáctiletou holku, tak si tě vážím. Ale spíš mám pocit, že to je přesně to nesmyslný rádobychlapácký plácání hoven, co provozoval veřejně na internetech ten Loprais.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Zmizík napsal:

Jestli se tady bavíš vo tom, že v tvým věku fakt nejde vošukat šestnáctiletou holku, tak si tě vážím. Ale spíš mám pocit, že to je přesně to nesmyslný rádobychlapácký plácání hoven, co provozoval veřejně na internetech ten Loprais.

🤔 Mamino..nepíčuj..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Zmizík napsal:

Jen sem empatickej, to je všechno.

Pokud jsi otec dospívající dívky, tak to chápu. V opačném případě si tady nemusíme hrát na dobroděje.. Z fotky jsem poznal prd, jestli je jim 16, 18 nebo 24.. a blbý silácký kecy maj chlapi tak ňák obecně, je nám to přirozený a určitě bych za to týpky neodsoudil.. Prostě kecali tak ňák jak jim huba narostla, vocasi si nevypli mikrofon no..tipoval bych, že ani jeden z nich nebude deviant.. Plus nevím, jestli si jel někdy v dakarskym speciálu. Mě vezl starej Macík a ještě teď mě bolí prdel.. Je možný, že pak z tebe padaj kraviny, jen abys nemusel myslet na natlučenou prdku. Nikdo z nich nikomu neublizil, já bych to nebral tak tragicky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Umerice maj Bidena s Kemálou, takže odteď se i na Chronomagu budou po bolševicku hejtovat a zmizíkovat “politicky nekorektní” výroky někoho kdo možná ani nenosí hodinky?

Jestli si ostřílenej točvolant krátil mnohadenní drncání komentováním sexappealu libovolné baby pomocí termínů typu “nesjízdná”, řekl bych že na jeho poměry rozhodně nešlo o “explicitní hejtspíč”, ale naopak o roztomilý profesní eufemismus, s plným právem na zápis do korpusu jazyka českého - bez ohledu na to o jakýho ”bouráka” šlo a jak šeredná se dotyčnému (nebo mě, otci stejně staré dcery) mohla ona slečna jevit.

Každopádně je smutné vidět co za morouse z jinak notoricky vtipných chlapů dokáže udělat už pár měsíců domácího vězení, strávených dobrovolnou konzumací biomasy a účelově předžvýkaných “breaking news” z internetového “sociálna”, bez emočního filtru ve formě skutečných “sociálních kontaktů” v hospodě u krýglu. -_-

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, lub napsal:

to snad prosadili pitomiovci, ne burešovci. ale nevim, jestli je v tom rozdíl.

V tom článku je link na výsledky hlasování, tam se můžeš podívat na konkrétní jména jak kdo hlasoval, přehled pak vypadá takto:

 

2021-01-21 07.28.52.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, busdriver napsal:

Volvo S80 3.2 s LPG. 305tkm najeto. Nutna investice tak 25tis (pneu, brzdy, atf). Ani sem to na chrnmg nedaval.

Sice slušná kára, ale pro mladýho teď zbytečně veliká 😄 šel by  tak do S60. Sice se v mý 960 cítí luxusně, ale nechce se mu s tím parkovat a hlavně tankovat 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bude tím že ještě 10, dobře možná max. 15 let zpátky byla online půlka lidí co dneska. Na trhu leda tak první smartphone a to ještě možná, takže z mobilu na net nikdo nelezl, tablet byl scifi pro většinu populace. Dneska s 8" mobilem a datama na sim plus WiFi všude, v práci mají počítač i pro bagristu v kamenolomu . . . 

. . . je na síti i méně sociálně vyspělá skupina lidí co se neumí chovat, a samozřejmě i vyloženě hloupí lidi.

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Zmizík napsal:

Jestli se tady bavíš vo tom, že v tvým věku fakt nejde vošukat šestnáctiletou holku, tak si tě vážím. Ale spíš mám pocit, že to je přesně to nesmyslný rádobychlapácký plácání hoven, co provozoval veřejně na internetech ten Loprais.

Já jenom doufám, že tyhkle Zmizíkovy příspěvky jsou způsobeny jeho špatnou náladou ovlivněnou nadýmáním z konzumace rostlinné stravy, a nikoli (vzhledem k jeho věku) něčím horším. Taková stařecká demence, nebo dokonce komorbidita, to by nebylo hezké. Přátelé, dávejme na toho chlapce pozor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím co se Koloce dotklo jestli to že jedna dcera byla označena za sjizdnou  nebo spíše to že ta druhá je ne moc sjizdná. :guitar:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  Prostě obyč kecy, jaký chlapi vedou. Jedno, jestli u piva, nebo v kabině soutěžáku. Jít společně do restaurace, tak jim i ten mechanik s úsměvem podrží dveře. Krom úzkoprsejch a zamindrákovamejch jedinců snad těmhle principům porozumí úplně každej/každá.

  Podle táty má ta nesjízdná obrovskej talent, všichni jsou z ní paf. Zázemí má z říše snů. Věřím, že až krom taťkovejch peněz předvede také výsledky, budou se na ní chlapi kolem dívat i s respektem. Ten nářek "nejsme kus masa" nechápu, to přece ke každý ženský patří neoddělitelně. Sexuální přitažlivost/nepřitažlivost je nevymýtitelnej pud. Přesto to video do éteru jít nemuselo, chtělo by to víc nadhledu na obou stranách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém není v tom, že by se lidi v dnešní době chovali nějak zvlášť odlišně, než tomu bylo v minulosti, problém je v tom, že je člověk nepřetržitě monitorovanej a to i nedobrovolně, teď zejména v oblasti přestupků to začíná být evidentní, tam se ta formální stránka nesmyslně nadřazuje nad tu materiální, jenom se obávám okamžiku, až ty technologie budou na takový úrovni, že se bude komunikovat s využitím myšlenek, to se tady pak pozabíjíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Bert napsal:

Já jenom doufám, že tyhkle Zmizíkovy příspěvky jsou způsobeny jeho špatnou náladou ovlivněnou nadýmáním z konzumace rostlinné stravy, a nikoli (vzhledem k jeho věku) něčím horším. Taková stařecká demence, nebo dokonce komorbidita, to by nebylo hezké. Přátelé, dávejme na toho chlapce pozor.

Von ale Milis žádnou demenci nevykazuje, ani stařeckou, ani žádnou jinou. Myslim, že se vohlídá v pohodě sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...