Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

V 19. 1. 2021 v 20:09, Zmizík napsal:

Pepo, a jen se tak zeptám: Co ti je po tom?

chvíli jsem tady nebyl, takže dodatečně: Já se tomu trotlovi vymaštěnýmu na tý silnici musím vyhýbat a třást se strachem že mi padne pod kola a já skončím v kriminále. Když se někdo chce zasebevraždit, ať si hezky soukromě skočí z mostu. Když se trefí do řeky, třeba ho kačenky a rybičky vyzobou a ani ho nikdo nebude muset sbírat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam rad tie konspiracie, takze si myslim ze su ti dakaristi normalne dohodnuti. Ona spatna reklama totiz neexistuje a takto sa o nich dozvie aj tych 98% naroda, ktore za normalnych okolnosti na nejaky dakar uplne.... no proste sa on nezaujimaju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně zase dneska naštvalo nebo spíš nasralo že běloši nesmí dabovat černochy, že se v Austrálii musí přejmenovat tradiční sýr,  že už dříve nechtěli povolit PC hru protože se tam ve středověku kupodivu nevyskytoval žádný černošský rytíř, že se všude strhavají sochy. Budou se mazat taky dějiny, nebo překrucovat? Za chvilku zmizí i černá a bílá barva. A to jsem si myslel že to nejhorší bylo, když se muselo vymazat že cikáni ukradli kocoura Mikeše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co by si asi tak měli kokoti staří vyříkávat? Kdyby někdo o mojí holce řekl že je "nesjízdná", maximálně bych u píva zkonstatoval že jeho sexuální orientace, dysfunkce a  úchylky jsou jeho soukromý problém, do kterého mi nic není. Akorát pro tu pravdu se každej zlobí - však ať si klidně mají po fotrovi poruchu vyměšování adrenalinu a svaly na kroucení volantem náklaďáku, ale nic to nezmění na tom že kdybych potkal tuhle rodinku v noci u silnice, taky bych nejspíš šlápnul na plyn... 👻

image.thumb.png.fcc384013efa33bdfe691915a54fdcd4.png

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, AndyAaron napsal:

Ja teda nejsem extra znalec zen, ale nechtel bych si vsazet na to, ktera je ta sjizdna a ktera nesjizdna...

dle mého jsou nesjízdné obě, ale záleží na vkusu a naléhavosti / délce pobytu mimo civilizaci každého soudruha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, dawe009 napsal:

Hele když čumíš celej den z náklaďáku na písek, vyklepanej jak drahej pes, rusáci kilometry před tebou.. ještě bys všech deset voblíznul.. :) 

Přesně to jsem myslel tím dlouhým pobytem mimo civilizaci 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neide o to co tam natarali, nataraju chlapi daleko horsie veci a ani nemusia byt mimo civilizaciu. Ide o to ze to potom dali na web. Tak bud su uplne sprosti a vsetko zle co sa im teraz koli tomu stane si zasluzia, alebo vedeli co robia ked to tam davali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně zase dneska naštvalo nebo spíš nasralo že běloši nesmí dabovat černochy, že se v Austrálii musí přejmenovat tradiční sýr,  že už dříve nechtěli povolit PC hru protože se tam ve středověku kupodivu nevyskytoval žádný černošský rytíř, že se všude strhavají sochy. Budou se mazat taky dějiny, nebo překrucovat? Za chvilku zmizí i černá a bílá barva. A to jsem si myslel že to nejhorší bylo, když se muselo vymazat že cikáni ukradli kocoura Mikeše.

No a uz chybi aby u filmu byli dve barvy titulku bily a cerny


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, cali napsal:

Neide o to co tam natarali, nataraju chlapi daleko horsie veci a ani nemusia byt mimo civilizaciu. Ide o to ze to potom dali na web. Tak bud su uplne sprosti a vsetko zle co sa im teraz koli tomu stane si zasluzia, alebo vedeli co robia ked to tam davali.

Hurá. Konečně to někdo zmínil. To nebyl žádnej on-line stream z kabiny. Oni to dali na web až po té. Takže by to spíš neměla být diskuze o tom,jak se chlapi baví o holkách,ale o jejich inteligenci, když jsou schopny dát tyhle řeči do světa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

před 10 hodinami, cali napsal:

Neide o to co tam natarali, nataraju chlapi daleko horsie veci a ani nemusia byt mimo civilizaciu. Ide o to ze to potom dali na web. Tak bud su uplne sprosti a vsetko zle co sa im teraz koli tomu stane si zasluzia, alebo vedeli co robia ked to tam davali.

 

Před hodinou, kral083 napsal:

Hurá. Konečně to někdo zmínil. To nebyl žádnej on-line stream z kabiny. Oni to dali na web až po té. Takže by to spíš neměla být diskuze o tom,jak se chlapi baví o holkách,ale o jejich inteligenci, když jsou schopny dát tyhle řeči do světa.

Přesně jak píše Cali a Kral083, to že se tak bavili a bavíme se tak i my v hospodě apod. je jedna věc, ale dávat to na web je totální blbost a dobře mu tak. 

Nevím kolik z vás má koule tohle říct fotrovi holek v hospodě rovnou do očí...., jen ta na zamyšlenou. Jo pochválit to je jiná, ale říct fotrovi, že má doma tlustou holku, která nemá kozy a ani kolo by si o ni neopřel, tak to nevím... Já určitě ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...