Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 39 minutami, straspol napsal:

Jak jsem sem vlezl a na nové stránce našel jen tu větu ,,Vona má větší sejra", nejak jsem si to propojil do té diskuse ,,Sjízdná "  a asi deset minut se tady svíjím smíchy, než mi napadlo rozkliknout předešlou stránku...

rád jsem pobavil 😄 a taky se říká : deset minut smíchu = krajíc chleba v břichu 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před chvílí jsem si pustil Krause a zjistil jsem, že A380 skončily. Nějak jsem to dřív nezaregistroval. Ne že by mě to naštvalo, ale je to škoda. Parádní stroj, který se asi minul s ekonomickými i ekologickými trendy... ale svezl jsem se 2x :)

 

 

 

 

Fotor_159207515475543.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, dykmore napsal:

Před chvílí jsem si pustil Krause a zjistil jsem, že A380 skončily. Nějak jsem to dřív nezaregistroval. Ne že by mě to naštvalo, ale je to škoda. Parádní stroj, který se asi minul s ekonomickými i ekologickými trendy... ale svezl jsem se 2x :)

 

Koukal jsem na ten díl nedávno, byl dobrej a sranda s těmi piloty. Velká škoda, nesčetněkrát jsem s ním letěl a byla to velká zábava. V Březnu jsem s ním měl letět znovu, let nám přesunuli na konec roku a hned jsem koukal že nám místo 380 dali 330 a navíc s překvapením 787 Dreamliner. Ty ještě nesmí létat, nebo je ba naopak už povolily?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ále, lítat ještě chvilku určitě budou.. myslim že dokonce pár kusů zbývá dodat, pro Emirates. Jestli to teda nezrušili.

 Já na to mám prima vzpomínu, letěl jsem z Prahy do Šanghaje přes Paříž, z Prahy ČSA samozřejmě zpoždění, takže jsem se v Paříži na přestupu proběhl a byl úplně poslední, kdo do tý velryby vlezl, čekali na mě:)

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velryba - to je přesné :) mně to přišlo jak titanic, nahoře vrchnost, dole hmyz :)

 

Mám taky trochu nalítáno a byla to fakt pohoda, ta věc se ve vzduchu za celý let snad ani jednou nezatřásla. S láskou jsem na A380 vzpomínal, když jsem byl nucen absolvovat cca 10 mezistátních letů v usa, tam ty letadla i letušky pamatovaly snad ještě první světovou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, African napsal:

Koukal jsem na ten díl nedávno, byl dobrej a sranda s těmi piloty. Velká škoda, nesčetněkrát jsem s ním letěl a byla to velká zábava. V Březnu jsem s ním měl letět znovu, let nám přesunuli na konec roku a hned jsem koukal že nám místo 380 dali 330 a navíc s překvapením 787 Dreamliner. Ty ještě nesmí létat, nebo je ba naopak už povolily?

787 som letel pred rokom v januári, Eva Air. Zrovna nadšený som nebol, oproti A330 Eva Air katastrofa sedenie, vyliezol som s opuchnutými nohami. A380 je škoda, ale ešte asi nejakú dobu letať budú.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, vraby napsal:

dnes pošta od 10-12h jsem to po 15min otočil

20210125_102438.jpg

Takhle u nás před svátkama (matka si nechala poslat krmení pro kočky) asi minutu jsem přemýšlel že to dám 🙂 Naštěstí (pro kočky) to nechal poštmistrová u nas ze vsi poslat k ní a vyzvednuto v klidu 🙂

20201217_080034.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...