Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 4 minutami, Sphinxx napsal:

Zemřel Ladislav Štaidl, zrovna včera jsem si na něj vzpomněl u dokumentku o Karlu Svobodovi, zubatá se s tím nemaže ...

Teď sedim u zpráv a čumim jak puk😪 přesně včera jsme na ten dokument o Karlu Svobodovi koukali, je to síla. Zase je to letos celkem síla, jen za poslední týden Maciuchová, Hrycko, Štaidl... chjoo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď sedim u zpráv a čumim jak puk přesně včera jsme na ten dokument o Karlu Svobodovi koukali, je to síla. Zase je to letos celkem síla, jen za poslední týden Maciuchová, Hrycko, Štaidl... chjoo
Jj, tenhle týden je obzvlášť hnusný, co se úmrtí týče
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě osobně tedy překvapila i zpráva o Petru Kuželovi, což je z jiného soudku, ale člověka to zastaví. Ano, Andrej Hryc taky sympaťák.

@tikzotHapka, Svoboda a Štaidl - měl jsem rád jejich hudbu, ale je to život, jen nějak postrádám nástupce, divná doba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, Sphinxx napsal:

Mě osobně tedy překvapila i zpráva o Petru Kuželovi, což je z jiného soudku, ale člověka to zastaví. Ano, Andrej Hryc taky sympaťák.

@tikzotHapka, Svoboda a Štaidl - měl jsem rád jejich hudbu, ale je to život, jen nějak postrádám nástupce, divná doba.

No ono to Davide lepší už asi nebude, bohužel..;-(

Doba je divná je, ale ať chcem nebo ne, můžem si ve finále za všechno sami.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vadí mi i to, že hlavně ČT postavila svou tvorbu na hercích/herečkách jako byla p. Maciuchová, a když jde o nějakou vzpomínku na ní, tak dají pořad, kde se jen mihne. Proč nedali třeba díl z Krkonošských pohádek, nebo z Dynastie Nováků, nebo něco, kde hrála hlavní roli, a ne štěk? Protože ti co skládají program pro plebs jsou mimoni. Když už v té kisně náhodou nco je, tak je to v době, kdy se na to normální člověk nepodívá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera mě naštvala Sparta ve fotbale, dnes v hokeji, v práci mě naštvali v pátek i dnes. Kurňa jestli já nejsem celkově v nasrávacím období.

No nic, zítra půjdu běhat, při tom se snad nenaseru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@bohus76

hubu jsem si málem rozbil dnes ráno v 5:10 na parkovišti...

a měsíc zpět, jsem si tak dobře umyl schody v baráku, že jsem letěl po zadku půl patra dolů, zadek jsem měl postupně žlutý až skoro do černá.

Na boku, jsem v posteli spal dobrý týden.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, bohus76 napsal:

Bacha zítra na náledí 😋

@bohus76

Tak díky.... už když jsem běžel nahoru, jsem fakt dost opatrně našlapoval, no při cestě zpět, jsem to trochu pustil a nevšimnul jsem si kusu naprosto lesklého ledu. 

Takže, běžíš, běžíš a najednou vidíš obě dvě nohy v úrovni očí a je ti jasný, že to bude bolet.

Upraveno uživatelem guzmic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 30. 1. 2021 v 14:15, Radek124 napsal:

@honzyk No dyk vole nevydiš že voni tam tebe takhle kultúrně obohacújou a pyča gadžo na ně hned takhle jedeš rasízmus a fízle s kameráma, místo abys romakum invaildům sam zrobil flek u popelnic, aby svačina nepadala ze dveři pod auto na ulicu? :taz:

No tak nějak v tomhle duchu mi odpověděli z města, celý to na mě působilo v duhu občane nepruď, o žádným problému nevíme protože bysme ho nedejbože museli řešit ... Kamery nejdou z architektonických důvodů, v hlídkové činnosti vaši ulici máme, nazdar tvoje radnice. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 59 minutami, guzmic napsal:

@bohus76

Tak díky.... už když jsem běžel nahoru, jsem fakt dost opatrně našlapoval, no při cestě zpět, jsem to trochu pustil a nevšimnul jsem si kusu naprosto lesklého ledu. 

Takže, běžíš, běžíš a najednou vidíš obě dvě nohy v úrovni očí a je ti jasný, že to bude bolet.

Já jsem tě varoval 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco podobnýho se mi po dlouhý době přihodilo v sobotu. Nejprve jsem teda samozřejmě provedl poučení odborníka na zimní turistiku pro mrs. morbo o respektu k horám, když se elegantním skluzem svezla po zledovatělé plotně, abych si cca za 5 minut na stejném místě vystřihnul ukázkové salto mortale s dvojitým vrutem vzad. Aspoň že ten můj pokřik splnil účel a borec co stál vedle se mě zeptal, jestli jsem v pohodě, když se mi kolem hlavy přestaly točit hvězdy. I když podle toho, jak mu při tom cukaly koutky, tak mám dojem, že se dobře baví ještě teďka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...