Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 32 minutami, pato31681 napsal:

Od vcera mi na predajni stoji moje nove auto, a kvoli opatreniam si ho zatial nemozem vyzdvihnut. Horsie je, ze opatrenia sa u nas predlzia mozno o dalsi mesiac...

Zkoušel jsi se domluvit s dealerem? Já to měl podobně a nějak jsme to vyřešili, nabízeli i že přinejhorším ho přivezou domů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A samozřejmě že tě klidně na letních pustí. Kdysi jsem v práci vyzvedávat fungl nový ministerský Bávo (takový to s dírou v blatníku kam se strká vlaječka) a vezl ho do ciziny na místo určení. A na letních. 27. prosince aby se to stihlo do konce kalendářního roku. Naštěstí byla suchá nezima, a po trase žádná nutnost použít zimní pneu, jinak bych nejel, nejsem blázen  ;) . Teda myslím  :D Ale o to nejde, pointa je že v pohodě pustí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, pato31681 napsal:

Od vcera mi na predajni stoji moje nove auto, a kvoli opatreniam si ho zatial nemozem vyzdvihnut. Horsie je, ze opatrenia sa u nas predlzia mozno o dalsi mesiac...

Jde to, já vyzvedával auto minulý pátek. Jen to chce trochu dobré vůle a snahu se domluvit.

Edit- auto vždy přijde na letních pneu. A dál je to na dohodě. Osobně bych si to řešil po vlastní ose, sám se dostanu na lepší ceny . 

 

Upraveno uživatelem Radimk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 30. 1. 2021 v 17:57, nickolas napsal:

Nechci to zakriknout, ale letos uz by to mohlo klapnout. Projekt kreslily technicke sluzby, tak by to na meste mohli schvalit. 
Edit: ale jsem si vedom soubezneho tlaku, aby z toho udelali parkoviste :(

To není tak jednoduché. Kdyby něco napiš. Zjisti prosím, v katastru, jako co je pozemek veden a od toho se odpichnes (např. zeleň se na parkoviště změní těžko, ostatní plocha je oříšek), ale když správně zapojí městské životní prostředí, máš vyhráno 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Tichus jo, je to Opava.  Mezi Engliskou a Cajkovskeho, 50m od  skoly Englisova. Klasicke stare asfaltove hriste. Asfalt deravy jak cednik, diry nektere 30x50cm plocha a 15cm hluboke. Naprosto nepouzitelne. Kdyz jsme to chteli pred cca dvema lety, rekli ze strategie mesta je stavet nova hriste a ne opravovat stara. Tvl, kdo tohle muze rict??? Byli jsme v situaci, ze by nam vedle toho dojebaneho postavili klidne nove... Nepochopis. Letos to vypada docela nadejne. Ale neznam sily lobby za parkoviste. 

@kuncák7 diky, ale to je cca 300km od tve jurisdikce ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem musel jet do Prahy a dobrý-jen 3 bl.... cci, 2 de.. lci a 1 kr..n.Bud a o tom pohybuju, tu máme plno skvělých řidičů a nebo a to spíš, si každej mysli, ze když má ABS, ESP či čtyřkolku, že precura fyziku. Omyl. Prostě to na fleku nezaslapne (což jsem na D5 viděl celkem 3x). No nic, jdu se ještě podívat na dvě stížnosti na místě a pak hurá do teplé vany. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...