Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Já asi naposledy tady k tomu tématu, jelikož tam budeme vždycky tak nějak názorově rozděleni na půl jak to komu vyhovuje. Dneska je moderní si všechno natáčet, ale my jsem viděli pouze zákrok MP. Pokud je ten chlapík ignoroval a poslal do zadele, jak se říká, pak je dle mého zákrok ok. Pokud někdo odmítne prokázat svoji totožnost a bere čáru, tak to vždycky něčím smrdí, vždyť ta malá holka nemusela být ani jeho. Jo, to by pak byli hrdinové MP, kdyby se zjistilo že ji někde unesl. Pokud se ovšem choval jako člověk, spolupracoval a oni na něj naskákali jak na opici, tak pak je samozřejmě správně, že byli okamžitě postaveni mimo službu. Tož tak za mě :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, African napsal:

Já asi naposledy tady k tomu tématu, jelikož tam budeme vždycky tak nějak názorově rozděleni na půl jak to komu vyhovuje. Dneska je moderní si všechno natáčet, ale my jsem viděli pouze zákrok MP. Pokud je ten chlapík ignoroval a poslal do zadele, jak se říká, pak je dle mého zákrok ok. Pokud někdo odmítne prokázat svoji totožnost a bere čáru, tak to vždycky něčím smrdí, vždyť ta malá holka nemusela být ani jeho. Jo, to by pak byli hrdinové MP, kdyby se zjistilo že ji někde unesl. Pokud se ovšem choval jako člověk, spolupracoval a oni na něj naskákali jak na opici, tak pak je samozřejmě správně, že byli okamžitě postaveni mimo službu. Tož tak za mě :cheers:

Afri, ja nemyslim ze to je podle toho, jak to komu vyhovuje, ale podle toho, jake ma kdo s policii zkusenosti. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu na uvolnění. 🙂

koupil jsem Alu disky na golfa

desetkrát jsem se ptal borca, jestli jsou to origo VW group... ano prej jsou

dnes jsem nechal nahodit nové gumy.

pane, to ale určitě nejsou origo disky, dobrý jsou, ale origo ne.

zase mě ojebali....jako vždy.

za 15 min...jooo a víte že máte dva měsíce propadlou STK.

Málem mě jeblo o zem.

No zítra potřebuju přes hranice CZ - SK

a manželce v autě zlobí převodovka

Takže zítra, kočárek, dítě, věci atd hodím na záda a do Zlína jdu pěšky.

Celkem slušný začátek pátku.

Upraveno uživatelem guzmic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Prochy68 napsal:

A to myslis jak? Jako ze kolemjdouci je problem a prodavacka v obchode je ok?

Jo prodavačka v obchodě je ok. A pokud se tomu otci nelíbilo, že by jeho dítě hlídala prodavačka, tak neměl dělat co dělal.... Každý jsme svého štěstí strůjcem. Já tyhle pseudo hrdiny nemusím a jak jsem psal výše, důchodci co sotva popadnou dech to dodržujou a tady pan otec ne...

Teď už jenom čekám, kolik lékařských potvrzení si sežene, jak ho vlastně zmrzačili, potvrzení na dušnost a taky papíry na hlavu budou... a nakonec to přijede osobně řešit reichspritzenmeister AB...

To vám někomu ty respirátory tak moc komplikují život??????? Opravdu??????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se prostě setkali dva kousci - zabejčenej týpek a policajt. Když už porušuju předpisy, tak si zkontroluju, že nemám za zády orgána - to je jak přecházet na červenou, když nic nejede. Když mě nikdo neuvidí, tak OK, když uvidí, ponesu následky. Jestli šel z obchodu do auta a to auto bylo pár metrů daleko, proč ho nenechali do toho auta dojít? Na druhou stranu, proč se on zabejčil a odmítnul si roušku nasadit, když už je to povinný (nemá cenu mudrovat o smysluplnosti) - moudřejší ustoupí. Jestli nemají alternativní donucovací prostředek než zakleknutí, nevím. Osobně mi rvačka na zemi kvůli roušce adekvátní nepřijde. Ale, že odvezou chlapa bez děcka je naprostej úlet. Měli je drapnout oba a vzít teda na stanici společně. Spoléhat se na to, že přijede druhá hlídka, nebo že zaskočí paní z obchodu, je přes čáru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, prischera napsal:

Ten generalni pardon je v cele EU. A minimalne ceske pojistovny ho akceptuji. Jedinou vyjimkou je, pokud by pricinou nehody byl primo spatny technicky stav vozidla.

Máš pravdu, volal jsem do pojišťovny a potvrdil mi to, prej jezdit můžu.

Kurňa, ale nevím jestli to risknout, je to 75km tam a v neděli zpět.

Asi pojedu pomalu a při kraji.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Kotlick napsal:

Jo prodavačka v obchodě je ok. A pokud se tomu otci nelíbilo, že by jeho dítě hlídala prodavačka, tak neměl dělat co dělal.... Každý jsme svého štěstí strůjcem. Já tyhle pseudo hrdiny nemusím a jak jsem psal výše, důchodci co sotva popadnou dech to dodržujou a tady pan otec ne...

Teď už jenom čekám, kolik lékařských potvrzení si sežene, jak ho vlastně zmrzačili, potvrzení na dušnost a taky papíry na hlavu budou... a nakonec to přijede osobně řešit reichspritzenmeister AB...

To vám někomu ty respirátory tak moc komplikují život??????? Opravdu??????

Kotlicku, snažím se dodržovat opatření a nic extra nebojkotovat, ale mám plnovous, momentálně opravdu plnovous, když nemůžu k holiči a k tomu nosím brýle. Nejsem zdravotník, ani nepracuji v sociálních službách a nejsem na to zvyklý. Nic nevidím, nesedí mi na obličeji a na těch fousech je absolutně nefunkční. Mám dva malé kluky, kteří když se rozběhnou, tak je musím fakt hlídat. Což když nevidím, tak moc dobře nejde. Když jdu po ulici, kde nikdo není, tak ten dekl sundávám, tak nějak mi selský rozum říká, že nikomu neublížím. Jakmile se přiblíží lidi, tak nasazuji. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, guzmic napsal:

Máš pravdu, volal jsem do pojišťovny a potvrdil mi to, prej jezdit můžu.

Kurňa, ale nevím jestli to risknout, je to 75km tam a v neděli zpět.

Asi pojedu pomalu a při kraji.

 

 

 

Trochu to záměrně nadnesu- pokud jsi rozklepanej, že bys mohl něco udělat, tak jeď radši vlakem. Doted jsi jezdil taky bez platnýho STK a dělal sis z toho hlavu? Ne, protože si to nevěděl. Je to na tobě, ale moc se v tom hrabeš :-)).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, Kotlick napsal:

To vám někomu ty respirátory tak moc komplikují život??????? Opravdu??????

Ano, ja se priznam, komplikuje mi to zivot. Jsem nekolik hodin denne venku a opravdu mi komplikuje zivot dejchat pres hadr kdyz v okruhu 50m neni nikde nikdo. A kdyz k tomu mas bryle, to ti je potom super lahudka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, bithas napsal:

Kotlicku, snažím se dodržovat opatření a nic extra nebojkotovat, ale mám plnovous, momentálně opravdu plnovous, když nemůžu k holiči a k tomu nosím brýle. Nejsem zdravotník, ani nepracuji v sociálních službách a nejsem na to zvyklý. Nic nevidím, nesedí mi na obličeji a na těch fousech je absolutně nefunkční. Mám dva malé kluky, kteří když se rozběhnou, tak je musím fakt hlídat. Což když nevidím, tak moc dobře nejde. Když jdu po ulici, kde nikdo není, tak ten dekl sundávám, tak nějak mi selský rozum říká, že nikomu neublížím. Jakmile se přiblíží lidi, tak nasazuji. 

"Jakmile se přiblíží lidi, tak nasazuji." Jo za mě v poho. No a o tom to celé bylo. Taky mám dlouhé vousy a sere mě to. Dítě mám taky neposedné.  Brýle na čtení na posledním meetingu se zákazníkem zamlžené, ale bohužel taková je doba. Je to třeba přežít a vydržet. Jiná cesta z toho není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...