Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 55 minutami, Bert napsal:

To jako fakt? Není to nějakej fejk?

Žádnej fake ... vždyť to je vyhlášená hospoda ... známá mj. tím, že tam Havel vzal Clintona ... ale hlavně oblíbená hospoda B. Hrabala ...

https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci/2702735-clinton-v-praze-prezidenti-pred-25-lety-zasli-na-pivo-redutu-pak-zaplnily-teskne-tony

Upraveno uživatelem Lynx12
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci/3153690-za-kradez-salamu-a-vina-pres-dva-roky-vezeni-tresty-v-nouzovem-stavu-jsou-podle

Náměstci na ministerstvu financí v době krize a největšího zadlužení ČR dostanou odměny až ve výši 715 tis. Kč, ale tady krádež za 460 Kč a 2 roky vězení... Ve finále to bude stát x stovek tisíc ten pobyt, nechápu proč nemohl dostat veřejné prospěšné práce. Krádež štangle salámu a krabičáku je fakt zoufalství.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes po návratu domů, velké překvapení. Zbořený plot u domu, rozbitá zeď u vjezdu do garáže, zlomené 4 thuje (5m vysoké). Ve schránce dopis od policie, že jsem účastník dopravní nehody. Škoda tak za kilo, mám nervy v prdeli. Psa musím nechat v baráku, protože mi chybí tak 6m plotu. V protokolu od PČR je uvedeno, že na autě viníka škoda cca 600 000,- (auto mi vjelo do zahrady).Nechci tady psát, co to bylo za auto, protože se může někdo třeba poznat. Jsem psychicky v prdeli i bez této události, takže pohár se pomalu naplňuje. Jdu si nalít svoji rakiji, minimálně 100gr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, taky tak. Zakušat, nebo tak nějak to bylo. Ta jejich kultura pití je opravdu vymazlená. Když jsem byl mladší tak jsem absolvoval 2-3 akce ročně s Rusama, Ukrajincema a Bělorusama. 

Dneska už bych to nedal. Ňet treniruvky, ňet šampiona.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte pravdu pánové. U nás se nepoužívá výraz deci, velká atd. V krčmě když si objednáš jednu vodku, tak je to 100gr. Žádné 0,4, nebo ještě horší 0,2, to je do mateřské školy. A k pití se vždycky servíruje "meze", to jest zeleninový salát, nebo maso (klobása, salám atd.) Na lačno nikdo nepije, neexistuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...