Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Kotlick napsal:

100 gram je ruské označení pro 1 deci vodky. Je to nějaké historické označení z 2. sv. války. Několikrát mi to vysvětlovali, ale po několika 100gramech jsem to vždycky zapomněl. ☠️😳

Takže Instagram vlastně vznikl v Rusku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Liqid napsal:

Ideologická diverze a podvracení republiky byly vždycky nejtěžší zločiny. Může být rád, že nedostal 20 let v uranových dolech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, Liqid napsal:

Já taky moc ne, to mě to jednou všechno zkoušel vysvětlit po lopatě u pivka kamarád soudce a já to stejně nepochopil 🤪

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, Gustaf napsal:

Je fakt, že u nás delnasove z UK taky k chlastu pořád něco zobou. Nějakej špek, chleba, salám, klobásu. Pokaždé, když s nima dávám panáky, tak něco k tomu vytáhnou. Mají to holt zmaknuty...

Ukrajinci měli výborný špek, říkali tomu Salo, s černým chlebem. Taky sušená koňská panenka byla výborná.

Humus byly sušené ryby, to mi nejelo.. 🤮

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Spongebob napsal:

Ještě že to pán takhle elegantně vyřešil místo naší slavné justice 👏 

Fetka měla za takový zvěrstvo dostat doživotí jak nic!

Jen doufám,že  ho zasáhl uvnitř,a zepředu, a  nebude mít potíže....i když...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešní celej den - v 6.30 jsem si v práci musel udělat test na covid ( napodruhé- zlomil jsem první testovací sadu ), pak si někde založil jeden celej spis. No a poté se už začala hrnout delegace "gratulantů" jedna za druhou, ohledně poslední fáze zavádění zon placeného stání, no a vzhledem k tomu, že šef je v karanténě a šefová HO, tak to nešlo "rozmělnit" a všechny gratulace jsem obdržel já, pecka. Drží mě jen výhled na hodinkovej zítřek :-)). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Spongebob napsal:

mě nasralo sledování zásilek Pošty...  na které jsou od pondělí 22.3 mý hodinky v nezměněným statusu - zpracování zásilky. Kua za tři dny (zítra čtyři) to dojde snad i od Wardu z Anglie. 🤦‍♂️

jsem na FB četl, že Pošta má aktuálně na vyclívací poště jednu aktivní pracovnici. Všechny ostatní leží s covidem, nebo na očr. Spousta lidí tam má balíky od ledna ... páč aby toho nebylo málo, tak se takhle pošta ještě stěhovala do jiných prostor. 

Docela můžu být rád, že mi moje hodinky jedou přes Fedex, na druhou stranu ... ze 7700Kč udělat 2200Kč na poplatcích, že mi to sem dovolí dovézt ... a právě proto píšu do tohoto vlákna. 

Upraveno uživatelem eLzyx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...