Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

 

před 14 hodinami, Prochy68 napsal:

Kolik si teď bere FedEx za za zastupování v celním řízení?

Odesláno z mého Lenovo TB3-850F pomocí Tapatalk
 

V 4. 2. 2021 v 16:31, Kotlick napsal:

Tak hlásím, že výpalné za Aragony v ceně 139 USD + 25 USD doprava dělalo 1155 CZK. 815 CZK DPH 21% a 340 CZK poplatek Fedexu za vyřízení. Což mě mile překvapilo, čekal jsem že si FEDEX za vyřízení veme víc.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, shaggy napsal:

Bud rad. DHL ma u nas tusim 23 eur, SK posta 9 ak je tovar nad 150 a 4-5 eur ak do 150 eur.

Zabudni. Bejvavalo. Minuly tyzden som platil vypalne 9Eur + clo/dan, posta, za zasielku UK v hodnote 35GBP. Nenazranci. Odteraz preclievam sam. Tych 4.50 mi za to nestalo, ale 9 je nehoraznost.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 32 minutami, eskimak napsal:

Zabudni. Bejvavalo. Minuly tyzden som platil vypalne 9Eur + clo/dan, posta, za zasielku UK v hodnote 35GBP. Nenazranci. Odteraz preclievam sam. Tych 4.50 mi za to nestalo, ale 9 je nehoraznost.

 

Hahaha, 9 Eur je nehoraznost? Tak to zlata posta!image.thumb.png.b933dda2341f083e08423850c16bb0ac.png
 

Upraveno uživatelem M109
Typpo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som im poslal udaje obratom, natahovala to posta. Ked to posta poslala konečne colnikom tak za dake 4 dni cca to bolo vybavene.
Ziadne skladne by odo mna nevideli ani nahodou.

Najhorsie je, ze sa s nimi neda nijak spojit. Telefon bud obsadeny alebo nebrali, skusal som to denne asi 50x vyse tyzdna. Maily bez odpovede. Toz Slovenská pošta proste...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, eskimak napsal:

Je. Bolo to 4.50. ze ma niekto viac ma netrapi, o ostatnych som si vzdy vyclenie robil sam, online. U posty sa mi nechcelo. Uz sa mi chce 🤣

Online? potrebujes eID?
Mohol by si sem dat hlavne body procesu, ako uviedol kolega. Aspon by sme mali porovnanie, ci sa do toho oplati investovat cas. 

Myslim ze u ostatnych len za poskytnutie dokumentacie si nauctuju to co posta za vsetko. 

Najviac ma nastvalo, ze za preclenie si nauctovali 15, dalsich 15 za poskytnutie prostriedkov na uhradu colneho dlhu, aby sa proces nezdrziaval, pricom v podstate mali poukazane peniaze odo mna obratom  - a v podstate mi ani nedali moznost vylucit tuto sluzbu.

Dva dni som nadaval statocne, premyslene a dosledne, kym som sa ukludnil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, shaggy napsal:

Mohol by si nahodit podrobny navod...

Cital som, ze to nie je vobec jednoduche.

Pozriem do archivu ked budem pri pc. Uz som to chvilu nerobil. Pamatam ze treba digitalny OP, ucet na slovensko.sk, elektronicky podpis. Potom som vyplnal nejake vyhlasenie pre financnu spravu na zaklade ktoreho mi vytvorili moj "ucet" identifikovany rodnym cislom. 

Tie prve podmienky boli trocha komplikovanejsie, ale potom som uz len podobne ako pri vyclievani postou poslal vsetky doklady a vybavene.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...