Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Před hodinou, laurin napsal:

Uz to nefunguje ze staci poslat na uvedeny email (pride list z colnej spravy o zahranicnej zasielke) cestne prehlasenie, opis tovaru a vypis uctu alebo paypalu? Tento rok som to neabsolvoval este ale minul to takto fungovalo...

To ale bolo sl. Posta, ze? Ta si za to aktualne uctuje 9eur.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 3. 2021 v 15:39, Spongebob napsal:

mě nasralo sledování zásilek Pošty...  na které jsou od pondělí 22.3 mý hodinky v nezměněným statusu - zpracování zásilky. Kua za tři dny (zítra čtyři) to dojde snad i od Wardu z Anglie. 🤦‍♂️

Kolego, nenechte prchlivost cloumat Vaším majestátem. To je ještě realtivně v pohodě. U nás balík z GB za 1300 GBP zaplacen před Vánoci, na cestě do ČR přes UPS od 10.1. a poslední zmínka o něm v britkém skladu UPS ze dne 4.2.2021, kdy už jim asi začaly být trapné třítýdenní výmluvy na zpoždění z důvodu Brexitu. Obden prudím dodavatele, do UPS jsem poslal asi deset mailů a 2x i fakturu, protože "tam u balíku asi chybí". Reklamaci údajně nelze zadat, neboť "tam vidíme u zásliky pohyb". Kdybych to nesl v baťohu pěšky, tak už jsem s tím dávno tady...  😬

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, skalis napsal:

moco: jednou jsem sledoval typka na letisti, jak naklada kufry z vlacku na dopravnikovej pas do letadla. Ze to nebude v tom poctu pokladat, jsem cekal. Ale ze kazdej zvedne extra nahoru, aby s nim mohl jebnout z poradny vysky, to me prekvapilo. Asi vzperac v treninku.

Zrovna tohle jsem zažil jako brigádu ... Bohužel, to hroší se děje ještě nahore v letadle :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Netflix poslední dobou jen a jen odpad. Jsem koukal na Star Trek: Discovery a něco tak ufňukanýho jsem dlouho neviděl. Polovojenská jednotka a všichni tam jsou labilní, hroutící se, neustále brečí, nerespektují autority, příkazy. Kdyby jednou, ale to je skoro v každém dílu. A k tomu gayové, bi, trans, nebinární a další "odchýlení". Samozřejmě co postava, to jiná barva. 

wtf? 

Upraveno uživatelem eLzyx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, vzduch napsal:

Tak jsem se začal sčítat a po chvíli jsem skončil neb systém nenašel adresu, na které bydlíme 10 let, mám ji zapsanou i v OP a bez vyplnění tohoto údaje nelze pokračovat. Se.. na to!

Mně to hlásí "Online sčítání bylo ukončeno" - tak asi porodní bolesti, no

Upraveno uživatelem vaba
překlaep
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přišel mi dopis od nějakého M.B.A Financial, že jsem v roce 2011 neuhradil Freesat UPC pohledávku na 320,00 Kč za zrušení smlouvy a že částku i s úroky 960,00 Kč mám uhradit do 14 dnů. Nikdy samozřejmě jediná upomínka, tak jsem volal do freesat, prý že ano, ta pohledávka tam prý byla a prodali ji právě M.B.A. a víc, že mi k tomu neřeknou. A co mě naštvalo? Že v tom našem státě to těm zmrdům nakonec možná budu muset i zaplatit. Zažádal jsem o fakturu, která byla tenkrát údajně vystavena a uvidíme jak to půjde dál. FreeSAT mi ji nechce poskytnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, African napsal:

Přišel mi dopis od nějakého M.B.A Financial, že jsem v roce 2011 neuhradil Freesat UPC pohledávku na 320,00 Kč za zrušení smlouvy a že částku i s úroky 960,00 Kč mám uhradit do 14 dnů. Nikdy samozřejmě jediná upomínka, tak jsem volal do freesat, prý že ano, ta pohledávka tam prý byla a prodali ji právě M.B.A. a víc, že mi k tomu neřeknou. A co mě naštvalo? Že v tom našem státě to těm zmrdům nakonec možná budu muset i zaplatit. Zažádal jsem o fakturu, která byla tenkrát údajně vystavena a uvidíme jak to půjde dál. FreeSAT mi ji nechce poskytnout.

Co takhle namítnout promlčení dluhu? Podle zákona je to po třech letech - ale nejsem právník, možná někdo místní by věděl jak na to...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Rob2805 napsal:

Co takhle namítnout promlčení dluhu? Podle zákona je to po třech letech - ale nejsem právník, možná někdo místní by věděl jak na to...

Nejdříve chci fakturu za co to vůbec bylo, a tu my jaksi nechce dát ani M.B.A, ani slavný freesat. A pokud to není haďabura, tak jim pošlu 320,00 Kč co tedy popřípadě dlužím a víc ani flok. Je toho plný internet a já ty jejich zlodějský praktiky podporovat nebudu, klidně ať mě ženou k soudu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Gres napsal:

Neco tu koupit, prirazit 50% a obratem to prasknout na chrono. Chapu, nejni to moje vec, kseft je kseft, ale nerikam ze me to nenastvalo...

Jedna z věcí s kterou jsem se tady ne fóru naučil žít a pár týpků už tady mám vychytaných. Dej odkaz, třeba to je nějaký nový ptáček a rád si ho dám k ostatním na seznam 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, African napsal:

Nejdříve chci fakturu za co to vůbec bylo, a tu my jaksi nechce dát ani M.B.A, ani slavný freesat. A pokud to není haďabura, tak jim pošlu 320,00 Kč co tedy popřípadě dlužím a víc ani flok. Je toho plný internet a já ty jejich zlodějský praktiky podporovat nebudu, klidně ať mě ženou k soudu.

@AfricanNedelej nic bez nejake reserse nebo konzultace s pravnikem. Zaplaceni 320 korun muze znamenat uznani pohledavky a i jejich naroku na zbytek.

Upraveno uživatelem parnistroj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...