Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Před hodinou, parnistroj napsal:

@AfricanNedelej nic bez nejake reserse nebo konzultace s pravnikem. Zaplaceni 320 korun muze znamenat uznani pohledavky a i jejich naroku na zbytek.

Aha, tak díky za radu, zatím neuvidí ani vindru tedy, ale jak píšu, zatím mi vůbec nedali podklady k danému dluhu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 hour ago, African said:

Aha, tak díky za radu, zatím neuvidí ani vindru tedy, ale jak píšu, zatím mi vůbec nedali podklady k danému dluhu.

Podle mě odkoupili promlčené pohledávky na nízké sumy a zkouší, kdo se chytí. Pokud pohledávka dospěla opravdu v roce 2011, tak bych s nimi dále nekomunikoval a nic neplatil, jako další krok pošlou předžalobní výzvu (nebo už tohle byla předžalobka?) - tu ignorovat a v případě, že to zažalují (o čemž pochybuji), jako první úkon doručit soudu námitku promlčení.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, exell napsal:

Podle mě odkoupili promlčené pohledávky na nízké sumy a zkouší, kdo se chytí. Pokud pohledávka dospěla opravdu v roce 2011, tak bych s nimi dále nekomunikoval a nic neplatil, jako další krok pošlou předžalobní výzvu (nebo už tohle byla předžalobka?) - tu ignorovat a v případě, že to zažalují (o čemž pochybuji), jako první úkon doručit soudu námitku promlčení.

 

Jasný, děkuji moc za cenné rady. Je to hyenismus, a věřím tomu že halda lidí na to skočí. Své závazky plním, občas samozřejmě zapomenu, protože mám furt hlavu někde v pejru, ale po první či druhé výzvě vždy platím. Po deseti letech jsem upřímně dostal první takový dopis a mám za to, že je to cílená provázanost freesat s M.B.A Financial, protože jak jsem již psal, všude o tom píšou dost. Chlapík nevrátil kartu, tisícovka pokuta, žádná faktura, žádné výzvy, za osm let dopis na 4500 pohledávka, atd atd atd. Já tyhle praktiky prostě nedávám.....freesat sídlo někde v Lucembursku, tady hovada na vymáhání a v klidu dojíme český lid, svině...

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, nickolas napsal:

Jednou jsem ho pri prestupu zahlid. Velky sveraz. Kazde mesto nekoho takoveho ma a ztraci s nim kus ducha. RIP Krychlič. 

Třeba Zlín má Olinu, ta je opravdu velký kus ducha... 🤔

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, nickolas napsal:

Opava měla Křemila a jeho psa Novotnou. Jak říkám, všude se někdo najde. 
 

Jinak teda Kellner, slušná rána. Pak že neštěstí nechodí po horách... RIP. 
 

Jak to že opustil okres? :D Trocha toho černého humoru po ránu, no ale samozřejmě je to tragédie, chlapík si to asi uměl užít dle místa neštěstí.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, guzmic napsal:

Třeba Zlín má Olinu, ta je opravdu velký kus ducha... 🤔

Krychliče znal každý Pardubák. Ve městě, na nádraží  byl často k vidění.  Věčně ve svým baloňáku. Nikomu neublížil, nikoho neotravoval.  Já ho měl vždycky rád. Když jsem ho viděl, udělalo mi to nějak na chvilku radost. Jako když vidíš kominíka. Blbě se to popisuje. Třeba moje děcka, když jsem jim včera řek, že umřel, tak jejich první spontánní reakce byla, jééé, to je škoda.... A přitom logicky, co ony a starý pán v paruce krychle.

taková nerudovská postavička a ke městu patřil 60. let

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, par-pa napsal:

Stát by se neměl pouštět do větších akcí. Pokusil jsem se podat daňové přiznání online a skončilo to úplně stejně jako vše poslední dobou.

Podání nebylo možné odeslat. Selhalo NIA přihlášení (nelze přečíst odpověď).

Dneska jsem bezel do banky, abych mel tu slavnou bankovni identitu a nemusel resit kokotiny s elektronickym podpisem a datovou schrankou, kterou nemam. Tak se vitezne prihlasim do toho systemu DIS+ a jdu vyplnovat ten novy super uzasny formular za 192 mil. a zjistuji, ze nejsem bezny obcan.... mam nejake dalsi prijmy (Zonky, Fingood atd...) a nenalezam zadna policka, ktera bych mohl s tim jako vyplnit. Tak kurva, vzdyt to vsude tak propagovali, ze ted uz to pujde online.... HOVNO. Tak davam druhy formular, starsi, a to me vykopava uplne nekam jinam!!! Dostavam se na stary system a tam zase to hnusne EPO. Fajn, jdu teda doplnit ten stary formular, ono se to pak nejak urcite sparuje a pujde to podat pres ten novy system... Poctive doplnuji ukladam si radeji na disk. Zkousim poslat, nelze. Nahrat do DIS+ a poslat.... nelze. Takze na to seru, tisknu na papir a zitra posilam postou ranni. Tfujtajbl, ****y jedny ******y!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...