Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 23 minutami, Radek124 napsal:

Takže furt jedny v plusu, předpokládám že aspoň v ceně čtvrtletních příjmů chudáka kominíka. Se nediv že za tebou fachmani nechtějí chodit, buržouste...:smoke:

Asi ano, světla GS :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokus o přezutí na letní sadu se pánům v servisu moc nepodařil. Prima dopoledne.  
Od mýho servisáka, dva jiný pneuservisy, až po Stratos na Proseku... nikdo si s tim neporadil. Bezva. 

Příští týden pokračování, až teda borci vymyslej, jak to z toho dostanou. 
 

93142B75-FE31-492D-9FC4-CD56E35AF709.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kedysi dávno sa mi začala zasekávať brzda na zadnom kolese (odpadla, keď som po kolese pobúchal). Samozrejme, začiatok dovolenky, auto pred výjazdom poupratované a kľúč zostal uprataný doma v garáži. Tak som z Piešťan išiel domov do Bratislavy bez brzdenia, celkom zábavné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Příšermě mě ve ST nasral pokrývač, který mi loni na podzim slíbil střechu na garáži, nabídka a matroš odsouhlaseno, pak to posunul na jaro (ok), a ted na jaře to zrušil úplně, a ještě měl tu drzost mi napsat, že jsem se mu já neozval a že jako moje chyba a poslal mi jen sms. K*rva to je velkej problém, a říct, pane SX, sorry? Já kdybych takhle sral na svoje klienty, tak zhebnu za půl roku hlady...

Tvl, ještě ted mám zvedlej tlak, když to píšu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som to riesil minuly rok v lete (samozrejme piatok pred zaverecnou)... na aute defekt, dojebal som orech (moja chyba). Ani servisak to nevedel dat dole. Normalne znacky maju sady tych orechov (napr. VW group), ale ford neee. Po utrapach sa podarilo zalepil dieru bez sundavania kolesa. Musel som objednat novy orech (vo forde samo 2x tak drahy a 2x dlhsie dodanie ako inde, ako som neskor zistil), nove bezpecaky s inym systemom (radsej neorigo) a rovno nove gumy. Nastastie s novym orechom to islo dole, matica nebola dojebana.

U teba to bude zlozitejsie. Ak nic nepomaha tak sa to navaruje na gola kluc, no hrozi dodrbanie disku. Vela stastia!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klasika. Na jare a na podzim se auta na povoleni bezpecaku mnozi i u nas. Tedy u firmy, ktera se specializuje na generalky hlav, hlinik a podobne. Nejlepsi raritka byla, kdyz prijelo auto na odtahovce a misto kola melo orezanou hvezdici. Machri v servisu to kolo (hlinikove lite) orezali a stejne to nebyli schopni sundat.

Nastesti si za ty roky vetsina autorizaku v Ostrave zvykla jezdit rovnou k nam, nez to domrvi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam na kolech origo bezpecaky (Volvo) uz leta, zasadne si je pred cestou do pneuservisu na prezuti sundavam sam (mam to 1 km), pak je zase sam davam a dotahuju jen s citem rukou. A nikdy nebyl problem...

Kamosovi utahli vsechny srouby razakem a pak jeste momentakem. Odvrtavali pak 3...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby se v každým servisu hned nehnali na bezpečnostní šrouby rázovým utahovákem, tak bys toto neřešil. Nechal bych je to zaplatit šmejdy.

V návodu ke šroubům to zakazujou a vědí proč. Já z toho vždycky v servisu rostu. Málokdo to dělá ručně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Což oni to cvaknou. Aspoň vedoucí povídal.

Stál sem od borce křížem přes auto, takže sem ho neviděl. Ale prej na to šel ručně, a pravda vzduch sem taky neslyšel. Nevim.
Možná byl už načnutej vořech. I to je možný.

Zas na druhou stranu, už když sem dojel, byl pěkně nasranej, že ho tam parťák nechal ve štychu. Takže si taky mohl jen ulevit na kole.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...