Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Tak já nevím to by byli agenti na baterky 

Čepiga a Miškin přilétají do Prahy. Uvádějí, že chtějí navštívit Vrbětice, kde se nachází muniční sklad,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, vzduch napsal:

To určitě ne, ale je to otázka věrohodnosti důkazu. V této době, po tolika letech? Zatím se jedná jen o důvodné podezření. Historie důvěryhodných  podvrhů už zažila! 

Zpochybnovat zpravy zpravodajskych organizaci vlastni zeme, to chce hodne informovaneho vlastence. Ale ktere zeme? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trapné je že o tuzemském pohybu ruských vrahů se v informovaných kruzích zjevně vědělo už dávno, ale s vytažením na veřejnost se opět čekalo až na politicky vhodnou dobu. Paralelu k Saddámovým dávno zlikvidovaným a uklizeným chemickým zbraním bych v tom nehledal, protože tady "něco" fakt bouchlo a Vovkovi ranaři se na místě nechali natočit na video.

Každopádně po kecech o "čučkařích" a týdenních oslavách "obratu na východ" to byla parádní facka hradnímu dědkovi - protože pokud si tentokrát musel nechat rezervovat víc než týden na sesmolení vyprošťovacího bonmotu, musel mít z Humáčka (fňukajícího že ani jako superministr nespatří rozzářenou Moskvu a nepozdraví soudruhy Lenina a Putina v Mauzoleu) rozhozenej sandál tak, že k večerní kořalce Ovčáček nejspíš musel servírovat i kyslík a žhavit defibrilátor... :skull:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, ggrand napsal:

V dobe invaze nikoliv. Nikdy se nenasly.

Prvni tvrzeni je vysoce pochybne. Jak to muzes tak jiste vedet?

Ze se zbrane hromadneho niceni nenasly po svrzeni Saddama v kontextu jiz receneho znamena kulovy. Protoze je prokazatelne mel a pouzival. Nevim proc dal podlehat marxisticke propagande.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, parnistroj napsal:

Prvni tvrzeni je vysoce pochybne. Jak to muzes tak jiste vedet?

Ze se zbrane hromadneho niceni nenasly po svrzeni Saddama v kontextu jiz receneho znamena kulovy. Protoze je prokazatelne mel a pouzival. Nevim proc dal podlehat marxisticke propagande.

Škoda že jsi neviděl na viasat history pořad největší lži historie to bylo o Iráku a to jistě není neomarxisticky kanál. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, parnistroj napsal:

Prvni tvrzeni je vysoce pochybne. Jak to muzes tak jiste vedet?

Ze se zbrane hromadneho niceni nenasly po svrzeni Saddama v kontextu jiz receneho znamena kulovy. Protoze je prokazatelne mel a pouzival. Nevim proc dal podlehat marxisticke propagande.

Pár dokumentů na cool přirovnalo lži Američanů při Vietnamské válce k válce v zálivu a bylo tam řečeno dost pádných argumentů a důkazů. Žádnou marxistickou propagandu jsem tam neviděl ani neslyšel. Doporučuji zkouknout. Propaganda je sviňa, já chtěl původně jít do Zálivu jako dobrovolník, naštěstí mi bylo vysvětleno, jakej jsem wul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Buď jsou ti dva udajni agenti neuveritelni čučkari tak do Konce agenta WC 4 prostřednictvím psa pana Foustky nebo před nimi by James Bond smekl klobouk a šel se věnovat charitě 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja netvrdim, ze Americani jsou svati. Ja jen tvrdim, ze Saddam zbrane hromadneho niceni prokazatelne mel a pouzival. Tvrzeni, ze v okamziku invaze je nemel je neprokazatelne a tudiz manipulativni a propagandisticke. A televizni kanaly davaji takove picoviny, ze argumentovat kvalitou kanalu postrada smysl.

Dalsi vec je, ze vzhledem k faktu, ze na zemi neziji andele, je treba veci posuzovat ve srovnani. Churchill se napriklad spojil s takovou velekurvou jako byl Stalin, aby porazil horsi zlo. V predstavach dnesnich bezmozku, kteri ve svem pohodlnem zovote meli na starost maximalne tak krecka, to byl jiste zlocin z nejvetsich.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, parnistroj napsal:

Ja netvrdim, ze Americani jsou svati. Ja jen tvrdim, ze Saddam zbrane hromadneho niceni prokazatelne mel a pouzival. Tvrzeni, ze v okamziku invaze je nemel je neprokazatelne a tudiz manipulativni a propagandisticke. A televizni kanaly davaji takove picoviny, ze argumentovat kvalitou kanalu postrada smysl.

Dalsi vec je, ze vzhledem k faktu, ze na zemi neziji andele, je treba veci posuzovat ve srovnani. Churchill se napriklad spojil s takovou velekurvou jako byl Stalin, aby porazil horsi zlo. V predstavach dnesnich bezmozku, kteri ve svem pohodlnem zovote meli na starost maximalne tak krecka, to byl jiste zlocin z nejvetsich.

Ok, dál se s tebou dohadovat nemá smysl, máš jistě svou pravdu a ostatní jsou lži. Dál neřeším. Urco máš ve všem pravdu. 

Tolik hovadin pohromadě jsem už dlouho nečetl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, kuncák7 napsal:

Ok, dál se s tebou dohadovat nemá smysl, máš jistě svou pravdu a ostatní jsou lži. Dál neřeším. Urco máš ve všem pravdu. 

Tolik hovadin pohromadě jsem už dlouho nečetl.

Chapu, napsat, co vlastne je hovadina by byl neresitelny problem, protoze tam zadna hovadina neni :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, parnistroj napsal:

Chapu, napsat, co vlastne je hovadina by byl neresitelny problem, protoze tam zadna hovadina neni :)

Zcela určitě. Ono si to stačí přečíst. Jen se dal nechci dohadovat s někým, kdo za vším vidí marxistickou propagandu, už jen to je slušná hovadina. Toť asi vše. Buď přesvědčen o své pravde. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...