Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, parnistroj napsal:

Prvni tvrzeni je vysoce pochybne. Jak to muzes tak jiste vedet?

Ze se zbrane hromadneho niceni nenasly po svrzeni Saddama v kontextu jiz receneho znamena kulovy. Protoze je prokazatelne mel a pouzival. Nevim proc dal podlehat marxisticke propagande.

Ty tvoje výklady historických událostí jsou na cenu demagog roku. Je nad vší pochybnost prokázané, že v době invaze do Iráku Saddám žádné zbraně hromadného ničení neměl a je zdokladováno, že to věděli všichni zainteresovaní včetně prezidenta USA, který to následně veřejně přiznal. Chemický útok byl proveden pozůstatky plynů, které byly vyrobeny v osmdesátých letech a dodány USA, prostřednictvím Německa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, parnistroj napsal:

To jsem nevedel, ze za vsim vidim marxistickou propagandu. Jeste zes mi to rekl :) Dik

A tak v podobnejch kontextech takový urážlivý píčoviny nepoužívej a budeš mít klid. Vole, slova jako manipulace, propaganda nebo zpochybňování - to patří do slovníku těch druhejch, nebo né?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 33 minutami, ggrand napsal:

At to bylo jak chtelo, urcite se vsichni shodneme, ze ted je tam situace demokratictejsi, klidnejsi, proste na tom obycejny mistni clovek jenom vydelal :)

Opravdu tam dnes umiraji lidi jako za valek vyvolavanych Saddamem? A pokud k tomu pripoctu domaci obeti Saddamova sadistickeho rezimu, tak to je slusny cislo - urcite pres mega. To se tam opravdu dnes deje? Ses si jistej? Ja tedy ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Zmizík napsal:

A tak v podobnejch kontextech takový urážlivý píčoviny nepoužívej a budeš mít klid. Vole, slova jako manipulace, propaganda nebo zpochybňování - to patří do slovníku těch druhejch, nebo né?

Ale ja mam klid :) Proste pojmenovavam veci pravymi jmeny, to je cele.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, parnistroj napsal:

Opravdu tam dnes umiraji lidi jako za valek vyvolavanych Saddamem? A pokud k tomu pripoctu domaci obeti Saddamova sadistickeho rezimu, tak to je slusny cislo - urcite pres mega. To se tam opravdu dnes deje? Ses si jistej? Ja tedy ne.

Se tam zajeď podívat, když to prezentuješ jako oblíbenou turistickou destinaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Zmizík napsal:

Chtěl bych odvolat svůj předchozí příspěvek, protože Parní Stroj je evidentně pod drogama a těmdle lidem je potřeba jít z cesty, jak říká moje mamá.

+1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a me celek vikend sral datel. Na chalupe je lampa verejneho osvetleni a ten debil kazde rano 5:35 na ni sedne a zacne do toho velkyho plastovyho krytu mlatil zobakem. Rachot jako blazen, zvlast kdyz je lampa ukotvena do baraku. A tomu blbovi se to evidentne libi. Takze vylezt z postele otevrit okno, zarvat: "let do prdele" a znovu si lehnout. No a za c a 10 min to same.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 39 minutami, slabak napsal:

No a me celek vikend sral datel. Na chalupe je lampa verejneho osvetleni a ten debil kazde rano 5:35 na ni sedne a zacne do toho velkyho plastovyho krytu mlatil zobakem. Rachot jako blazen, zvlast kdyz je lampa ukotvena do baraku. A tomu blbovi se to evidentne libi. Takze vylezt z postele otevrit okno, zarvat: "let do prdele" a znovu si lehnout. No a za c a 10 min to same.

Von je tady registrovanej, tak mu pošli SZ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Prochy68 napsal:

Ja zase nemuzu pochopit, jak nekdo muse s jistotou tvrdit ze to tam bylo nebo nebylo, kdyz ani nevime co se nam deje tady doma za prdeli.

Já třeba nemůžu pochopit, proč si Spojené státy neustále myslí, že ostatní musejí stát o jejich "demokracii" západního typu. A nikdo mě nepřesvědčí o opaku toho, že to, co provádějí, dělají především ve svém zájmu a jenom tam, kde nějaký zájem mají, nikoliv v zájmu daného regionu a jeho obyvatel. Je mi líto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Kamil.K napsal:

...ajaj! tak to beru zpátečku!🤔, ...ale stejně - takový inteligentní člověk s velkým všeobecným přehledem, ...a mlátí zobákem do plastového krytu!😉

Hádám, že v té lampě bude žít nějaká hmyzí kolonie - to je to, co ho zajímá... Anebo chce prostě jen vysírat, takových jsou plný internety, chmg nevyjímaje... 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...