Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 26 minutami, geometr napsal:

Nějakej velkej Antonov přistává na Ruzyni, asi si letí pro ty ruský agenty.

 

No nevím, jestli by zrovna do tohodle letadla rusové - agenti vlezli dobrovolně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pre tych dojde 08:0919/04Vyhoštěné diplomaty odveze ruský vládní IL96. Přílet 15:00, odlet 17:00
Aha, tak změna. Včera se mluvilo o posílení standardní linky SU použitím A330.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovedu si představit že s některými z "chudáků vypovězených" by si Ukrajinci moc rádi "popovídali", ale bohatýrské časy kdy "jednička" Kradousek po opici posílal před ruské linkové letadlo cisternou s palivem jsou už dávno pryč (beztak tehdy vyměknul/usnul)... :whistle:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurva, opět česká pošta. Celý den sedím doma jak kokot, protože podle webu ČP mi bude dnes doručena zásilka (nové sluchátka). Večer kouknu na web a co byste řekli, pokus o doručení vaší zásilky byl neúspěšný, nebyl jste zastižen. Mě jebne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty fakt nevíš že "česká pošta" už skoro rok fyzicky doručuje jenom dopisy+EMS+Cenné balíky/psaní, zatímco k "běžným/doporučeným" balíkům Ti v rámci optimalizace (a ochrany před koronáčem, jak jinak) pošle akorát doručovatelku, s předtištěným lístkem o nezastižení do schránky? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už pár dní uvažuju o tom, že zase shodim vlasy. Dneska jsem si přečetl co všechno bych musel a rozhodl se, že shodim hřívu, až ji budu mít po pas. 

Ty jo, užil jsem si své za komunistů ve škole, na vojně, ale tohle už není ani buzerace a ani šikana. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...